Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Przegapiłyśmy 2000, więc 3000 trzeba uczcic...Dula gratulacje...Trzytysięczny nalezał do Ciebie...a może jednak do Kasi? De Gie, umysł ściśły rozstrzygnie...choć On nie będzie pewnie obiektywny...:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no włąsnie racja Dziulaaa...Najważniejsze że mamy co świętować:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsznie spokojnie tutaj dzisiaj...to chyba przez tą pogodę:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chętnie się skusiła ale niestety za 20 minut będe musiała wsiąść do auta i dojechać do drugiego biura:( Ja wczoraj wieczorkiem troszkę adwocata wypiłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam co miałam napisać.... AAAA, o winie: więc chętnie napiję się winka choć mam obawy, że nie🌻bardzo pasuje do rosołu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam sobie żurek na pierwsze...a na drugie gołąbka...;) Pogoda doprowadza mnie do szału....:( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie miałam zamiaru \"kojarzyć\', na ale skoro o tym wspomniałyście...:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jasne...;) a co Ty dzisiaj tak popołudniu?:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....ja tez chetnie pogadam...moge sie dołaczyc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale pewnie już za późno... Robię zapiekanki, ma ktoś ochotę...? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak , wg. pojedynczych zamówień : pieczywo tostowe,masełko, wędlinka, ogórek kiszony, żółty ser posypany oregano...Wersja druga, dla Synia, bez wędlinki i ogórka czyli sam ser. wersja trzecia dla Małej bez sera. wersja czwarta, dla mnie: bez ogórka...wesoło mam co? pięć minut i gotowe, to najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej odpowiada mi werja pierwsza + pieczarki + cebulka prażona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pierwsza? Witajcie w ten paskudny, wietrzny, listopadowy poranek... My już po śniadaniu...i nie były to zapiekanki...:) Zzrobiło sie cicho w domu, połowa rodziny już wybyła...zostałyśmy we dwie i czas zastanowić sie co zrobić z dzisiejszym dniem...? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Ja już w pracy...Kawka się robi...humor nawet dopisuje:) Dzisiaj wreszcie piątek...hurra....:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ominął....w niedziele mam zajęcia od 8 do 15....ale zastanawiam się czy pójść bo chciałabym jechać rodzinkę odwiedzic...;) jak dla mnie to skoro sobota świeto to w niedziele tez nie powinno być zajęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wykłady to taka rozrywka...Jeżdżę tam z przyjemnością...Gdyby parę lat temu ktoś powiedział mi, że tak będzie to zostałby wyśmiany...Ludzie się zmieniają...Tak naprawdę dopiero teraz dojrzałam do tego by studiowac...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja za kilka lat tez będe miała inne podejście...kto wie....Tyle że jak zrobie magistra to nie zamierzam się pozniej uczyć:)No chyba że mi się zmeni:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno, bo późno, ale lepiej niż wcale pukam do drzwi kafeterii :) Inez właśnie zasnęła i mam chwilkę czasu...Pochwalę się, że wczoraj zaliczyłam wizytę u fryzjera..podcięłam trochę włosy..pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×