Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

A ja chętnie bym pospała...Okropnego mam dzisiaj lenia...🌻 Słonko dodaje sił...szkoda, ze tak wieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mroźny i szary poranek nie zachęca do wstawania...nie mam jednak wyboru, dzieci nie daja poleżec..Małe potwory!!! 🌻 Brrrrrr nie moge patrzeć na to co za oknem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem pierwsza, mam nadzieję, że tym razem nie ostatnia... Zaczynam się martwić o nasz topic...🌻 Za oknem okropnie, ciemno, szaro do tego leje...Czarno widzę frekwencję na wyborach...pozdrawiam i cierpliwie czekam , może Ktoś jednak tu zajrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) Przepraszam za moją nieobecność ale bylam w odwiedzinach u rodzinki i nie mialam dostepu do internetu. Obiecuję poprawę🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też mam usprawiedliwienie - mam dostęp do internetu tylko w pracy a że miałam wolne ----> :D c\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa chyba postanowiła dzisiaj odpłacić Nam tym samym i się nie pojawiła;)🌻 Ja już w pracy....Nie lubię poniedziałków!!!Czas na kawkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie Dula...nie jestem mściwa...Miałam rano fakturowy młyn...Też nie lubię poniedziałku!!! 🌻 Buziaczki i miłego dzionka!!! U nas nie będzie miło- leje, wieje, okropnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas nie leje ale za to wieje:( Też Ci miłego dzionka życze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez te papiery nadal jestem bez śniadania...Kawka potem, do ciasteczka...Narazie... Helga na pewno chętnie z Tobą wypije, na Nią można liczyć...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuj Dziulaa jak się odrobisz szybciej to będziesz miała więcej czasu na wypoczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeta racja - oczywiscie że wypiję:D Tylko jakieś dobre ciacho by sie do tej kawki przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi cistakami, okazuje się, to u mnie nie za bogato :( Może to i lepiej...:D Oj, już mam dosyć dzisiejszego dnia a on przecież jeszcze się dobrze nie zaczął... 🌻 Idę zabawić się w windykatora, to moje \"ulubione\" zajęcie- dzwonić i prosic się o swoją kasę...cholerny kraj dłużników!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Dziulaa że dzisiaj obie mamy takie samo zajecie...bawimy się w windykatora;) Rożnica taka ze ja upominam się o nie swoją kase.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, dzwonię do firmy x, pani oczywiście wykręca się awarią systemu... Dzwonię więc do firmy Y, pani odpowiada, że pieniązki wysłała, nie wie dlaczego jeszcze nie doszły... Mam ochotę obie rozszarpać...!!! ide zapchać się czekoladą...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa tacy są ludzie...tego się nie zmieni....Ja zjem tosta...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, najgorsze jest to , że jak mi zalegają to w końcu i ja zaczynam zalegać...Koło sie zamyka...Tak jest chyba w każdej jednej firmie...:( Ja tez najadłam sie tostów, zapchałam nimi dzieciaki i z głowy na jakiś czas...:) Ide w końcu na kawę, bo od rana nie mam czasu jej sobie zrobić...🌻 Ciekawe...do zaginionych Normalnych: Niemamnika i Boskiej, dołączyła Luna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy laski, oddacie się tak łatwo w jego szpony?? Bez walki?? A kysz!! Sio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd to pytanie Helga?? Jaki jest Twój typ?:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam na topik \"Faceci wolą blondynki...a kobiety?\" i dlatego pytam, z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×