Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Tak właśnie myśłałam ze co ginekolog to inna teoria. Aż z czystej ciekawości zapytam się Mojej...ciekawe co powie:) Jeszcze 2 h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wieczorem jak wyszłam z psem około 22 ( w przerwie You Can Dance:)) to Fado zrobił kupkę i uciekał do domu jak szalony tak było zimno! A tak w ogóle to siedziałam nad pracą magisterską, tworzyłam 1 rozdział teoretyczny na jutrzejsze seminarium...a tu dzisiaj dostałam maila przed chwileczką, że seminarium jest odwołane( i przeniesione na przyszły piatek!!!) Wtedy kiedy nie mam w ogóle zajęć. Już mnie ta promotorka irytuje na maxa ( Pani Dziekan zresztą) Nigdy jej nie pasuje tak jak mamy w planie, tylko albo jej nie ma albo przekłada na inne terminy a Nam ma zawsze pasowac to co Ona sobie umyśli!!:o Brak mi już słów poprostu...A jak ja bym sobie specjalnie na jutro urlop brała i nie miałabym takiej możliwosci żeby wziąść go róznież w przyszłym tygodniu?! O tym nie pomyśli...Żeby ten rok szybko minął bo się nerwicy nabawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja...;) Dula, witaj w klubie...ja też ślęczę na pracą, przewróciłam ją do góry nogami, tylko tytuł został...ale chyba na korzyść...teraz przede mną sterta ksiązek i pisanie pierwszego rozdziału...Mało czasu...Obrona w lutym..... co do ciąży: u mnie pierwszym objawem w obu przypadkach był ból piersi...Kasiula trzymam kciuki...;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie Dziulaa to dobrze. Ja się będe broniła dopiero gdzieś pod koniec roku akademickiego. Ale o ile dobrze sobie przypominam to Ty mas zo jeden semestr mnie niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się powolutku do domciu. Miłego dnia wam życzę. Buźka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo jest tu ktoś??? Zasiadam do kawki:) chętnych zapraszam. Kasiulaa pewnie ma dzisiaj wolne i będzie buszowała po Ikeii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a ja sie zastanawiam, czemu nikt nie wita mnie na kafeterii ??? :D Ja też chlipię kawę po cichu i zmykam do energetyki, Inka dziś w zimowej kurtce będzie urzędowała...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zimno dzisiaj jest. Ja przed 11 też znika do domu. Muszę posprzątać itd. ( zrobć to czego z racji uczelni nie bede mogła zrobić w weekend:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...:) Zasiadam do kawy...dopiero... Synio odwieziony do przedszkola, zakupy zrobione, zaraz spadam do kosmetyczki, do biblioteki itp...i kolejny dzień zleci nie wiadomo kiedy...ech... cięzko mi Dula idzie to moje pisanie... Pozdrawiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!! Niedziela wieczór! Zawsze mnie łapie deprecha, bo jutro do pracy :-( Aaa dziewczyny słabo trzymacie kciuki! Ciocia przyjechała :-D, w Ikei nic nadzwyczajnego, aaa dwie miski do kotów i patelnia do naleśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, halo, wiem takie zimno na dworze, że nikomu się nic nie chce! Ale kawy z rana się napić? Dziewczyny wstawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dołączam do kawki... Za oknem mróz i ostre słonko...chyba zbliża się zima...co ro ku zastanawiam się jak ją przetrwam, okropny ze mnie zmarźluch... a Kasiula z tą ciocią już tak bywa...jak nie trzeba to się zjawia...Może za miesiąc się uda...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieczyny. No rzeczywiście na dworze zimno...brrr Weeeknd na uczelni minął i tera zw pełni odprężona czekam na wolny weekend:) Zajęcia miałam krócej niz w planie bo miałam wszystkie wykłady odwołane, zatanawiam się tylko czy Oni są normalni, bo usłyszałam od koleżanki z dzekanatu ze były jakieś \"spięcia \" w planie i musieli je odwołać:) brak mi słów... a dzisiaj poniedziałek...jeszcze tylko 5 dni i weeknd:) dołaczam do kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa głowa do góry, nie od razu Rzym zbudowano....Ja też zaraz siadam do kawki, z nosa tradycyjnie mi kapie, oczy przez weekend tak swędziały, że chciałam je sobie wydrapać..Parszywa alergia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy już nowego kociaczka w domu powysyłam Wam zdjęcia, a Wy macie zadanie bojowe, wymyśleć imię tej małej dziewczynec! :-) Dziewczyny liczę na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę imię...hmm no to muszę pomyśleć bo ja mam z tym problem...:) Pamiętam jak kupiłam psa to sama nie wiedziałam jak go nazwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam na pocztę fotki Z imieniem to było tak, jak ją przywiźliśmy to wyszło na to że jak jest brązowa to niech się nazywa Szyszka, potem mój stwierdził, że jednak będzie Hela, stwierdziłam, że niech się nazywa Rokita, ale dizisaj rano przed pracą moja druga połowa wymyśliła, że będzie Tola :-( ja sama nie wiem pooglądajcie fotki i poradźcie mi cosik buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słodka:) Z tych imion co Kasiula napisałaś to mnie najbardziej podoba się Hela lub Tola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakiś pomysł Wasz? może się coś nasunie coś charakterystycznego co wpłynie na imie? proszę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę Kasiu ciężko... edynego kota jakigo pamietam to był Filemon i do głowy mi tylko przychodzi Filemonka:D hahah Moja koleżanka ma Parocha...ale to kocur a nie kocica... nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wysłałam jescze raz na drugąpocztę, pierwsze posło na web.pl a teraz na gazeta.pl może akurat dojdzie. Mi najbardziej odpowiada Szyszka, ale Mój chce Tole. No nie wiem, do głowy przychodzi mi jeszcze Pelagia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka moja ma praprocha!!Czyli Paproch. No nawet pisac dzisiaj nie umiem;) Kasiu jak Ci się podoba Szyszka to tak ją nazwij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jak się juz jakieś imię wymyśli to nie powinno się zmieniać:) Także Kasiula zostan przy Szyszce...przecież najbardziej Ci się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×