Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

No to ja juz nie wiem. Bo w jednym miało byc 3 zdjecia a w drugim 4 bodajże. No nic wyse dzsiaj Kasi z domu jeszcze raz. Ciekawe czy Dziulaa odebrała?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozesz mi Kasiula odesłac te maile? Bo tutaj w pracy ich nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszedł mi tylko jeden mail. Nie wiem co jest. Jakies to głupie . a mam to w nosie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie weim co sie dzieje z ta poczta za chwilke do domu i jeszcze tylko jutro i znowu weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! 1 mail przyszedł cały, 2 bez dwóch zdjęć... Piesek cudny..... Ja dziś kolejna runda po urzędach, załatwione wszystko...Dowód za 2 miesiace...Inka super grzeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze że już wszystko masz załatwione:) Ostatnio weszłam na Twój blog Kasiu...Jaka Twoja córcia już duża. A jaka śliczna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliki zostały u mojej kuzynki....Mają sie całkiem dobrze, ta większa to Ruda, mniejszy to kropek...Nie muszę pisać, że Kropek miał być dziewczynką do towarzystwa Rudej....I z tego koleżeństwa były dwa mioty małych, zanim kropek stracił klejnoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucieliście krolikowi jajka? O matko...a myślałam, że kochasz zwierzątka...;) u mnie zaganiany czas... Dzisiaj biblioteka, zakupy, gotowanie, a teraz spadam kąpać dzieci...buźka...Aaa, muszę sprawdzić pocztę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziękuje Kasiu za zdjęcia. Ale Masz śliczną córcię. 🌻 Dzisiaj piątek nareczcie...W przyszły weekend juz się nie będe tak cieszyła z piątku bo w przyszły weekend mam zjazd. Ale mi się nie chce już jeździć na tą uczelnię:( Za oknem pada deszcz...brr nie lubię takiej pogody. Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja już po kawce...za oknem nieśmiało wychodzi słoneczko...czyli u mnie kolejny piękny i cieply dzionek ... Dula Twój piesio zupełnie jak maskotka, dzieci myślały, że jest pluszowy...ciekawe jak będzie wyglądał po spacerze w deszczowy dzień:P Ja zjazd mam dopiero 20-go...Zabrałam się za pisanie pracy, mam czas do 20-go na napisanie dwóch rozdziałów...Jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę...:) Urządziłam sobie \"poranek piękności\" i siedzę sobie z maseczką na buźce...Mam nadzieje, ze nie wpadnie listonosz, teścio czy pan od licznika wody...:P buźka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa miałam już okazję zobaczyć psa po spacerze w deszczowy dzień:) Tylko grzbiet miał w miarę biały. Wtedy niestety muszę go myć wodą i jego ręcznik idzie w ruch. Taki urok białego psa. Od dwoch dni jest niegrzeczny. Ciągnie się na smyczy, siada na środku chodnika i nie chce isć. Trzeba go brac na rece bo jak go cine to się boję ze udusze. A wczorja Mój tata tak się z Nim drażnil ze Fado wbil mu swojego najdłuższego żeba w palec i tacie krew leciala. Ale jak ja to mówie...Na własne życzenie:)Bo z psem sie nie drazni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Dula ostra sztuka z niego rośnie...Prawdziwy pies obronny...fajnie...:) Naprawdę jest fajniusi, Mała znowu męczy by pokazać jej pieska...nie mogę odmówic...:)Patrzy na fotki jak zaczarowana...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, ja kocham zwierzęta, ale jak króliki rozmnażają się w tempie, w jakim się rozmnazają i oddzielanie ich nic nie dało, bo dwa dni po wyglęgu kropek przeskoczył metrową zastawkęi znów zaciązyła to bylismy pod ścianą...Lekarz podal nakrokzę i zrobił jak nalezy....I sporo zapłacilismy, mój tato wręcz się klepal w czoło.....A teraz w piekny poranek powoli budzimy się słuchajac muzyki poważnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prześlę Ci Dziulaa więcej fotek co by Mala miala co oglądać. Ale to z domu bo w pracy nie mam:) Fado ma czarne podniebienie, wec obawiam się że może być zły. Tak czy siak muszę go skzolic bo Nam na głowę wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, fajnie, tylko proszę, jeśli masz możliwość, zmniejsz nieco wysyłane fotki...Zdjęć z wakacji dostałam dwa, reszta nie zmieściła się w skrzynce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×