Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

u mnie dzisiaj było rano tylko 2 stopnie, chyba się zaczyna, ciemne i zimne poranki, dopiero poniedziałek, gdzie tam piątek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jest troszkę lepiej, bo ostro się wzięłam za terasowanie go. I widzi, że nie ustępuje:) I rośnie jak na drożdżach:) Jak sobie pomyśle ze od piatku mam zajecia to chce mi się wymiotowąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęcia? Nie zazdroszcze, a jeździsz autem czy pociągiem? Tak w ogóle to masz daleko na uczelnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autem jeżdżę. Uczelnie mam w Katowicach. Jakieś 20 km lub kilka więcej. No daleko nie mam. ale wiesz jak to jest jak człowiek czeka na weekend, a tu weekend się spędza na uczelni. Ucze się już 18 rok :D Bez żadnej przerwy. Ma mi prawo się nie chciec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Edyta, dlatego wielbie każdy dzien, w którym nie muszę się już uczyć i stresować egzaminami...mgr świeci mi od 5 lat uff....Chyba przyszła do nas jesień na stałe...Kawa wypita, Inka dziś zaczęła dzień przed 7 rano, a ja kiepsko dziś spalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samochodem jeździ się o wiele lepiej, przynajmnie nie jesteś zależna i jedziesz kiedy chcesz! To chociaż tyle dobrego. Ja też się cieszę, że już nie muszę jeździć. Licencjata jak robiłam (o matko to już 9 lat temu!!!!!!) to jeździłam do Bielka zpociągiem z przesiadką w Pszczynie i nie zawsze miałam pociąg czasami mi sie zdarzało, że musiała czekać godzinę albo więcej! Na magisterke jeździłam już samochodzikiem i bez porównania! Kasiu a Ty z Inką siedzisz w domu, jesteś na wychowawczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociesza mnie tylko to, że to już ostatni rok. Mój coś wspomina o podyplomówce. Bo chce móc otworzyć kiedys w przyszłości biuro rachunkowe bądz odziedziczyc po tesciowej ale ja już nie chce...Na chwilę obecną mam dość nauki poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula zaciśnij zęby i skończ, potem sobie zrób rok przerwy i zobaczysz, może będzie znowu Cię ciągnęło do nauki, Kasiu a chcesz iśc do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie Kasiula. Mam nadzieję że zajecia skończą się koło kwaitnia bo to ostatni rok więc to nie tak długo:) A potem będe miała luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęcia skończą sie w kwietniu, cóż za optymistyczna wersja!!! Ale życzę jak najlepiej!!! Trzymam kciuki Dziula! Kasiu a będziesz szukała nowej pracy czy wracasz do starej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka optymistyczna wersja, bo jak konczyłam licencjata to zajecia mi się skończyły gdzieś w połowie wrzesnia. Potem tylko do lipca czekało się na obronę. Mam nadzieje ze na mgr też tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego spacerowania Kasiu.🌻 Powdychaj za Nas swieże powietzre;) Bo my się jeszcze kisimy w biurze do 14;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne hmm
Kasia wyprzediłaś mnie ale nie umiałam się spamiętać, od 6 siedzę przed kompem i nie wiem co ze sobą zrobić. Dzień dobry zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne hmm
Kasia wyprzediłaś mnie ale nie umiałam się spamiętać, od 6 siedzę przed kompem i nie wiem co ze sobą zrobić. Dzień dobry zapraszam na kawkę. Codzienni e sie tu spotykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. W takim razie ja jestem trzecia:) Nie ma to jak kawka z rana:) Nic mi się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zimno, bo coś poprawiają i nie mamy ani ogrzewania, ani ciepłej wody...Na szczęście dziś po 14 właczą...hihi...Czekam na śniadanie z Inką a Ona ŚPI I ŚPI....Się pochwalę, kupiłam sobie wczoraj jeansy na allegro, firmy, którą noszę od bardzo dawna i zaoszczędziłam 30 zł, a są nowiuteńkie z metkami...ech..teraz tylko czekam na przesyłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, to ja ostatnie, dopiero wpadłam do pracy, byłam na badaniach, krew, mocz i te sprawy bo mi kazał zrobić lekarz jak byłam z tym moim jelitkiem u lekarza. Co tam u Was? U mnie pogoda bura, zimno (ale cieplej niż wczoraj). Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie mojej uczelni własnie zamiescili plan ( dopiero!!!) i się załamałam. Zajęcia mam nawet w piątki!!!Paranoja jakaś poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta w piątki, soboty i niedziele???? Szok :-D Kasia, a my co będziemy robić w weekendzik? Powwnerwiamy trochę Edytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest. piątki, soboty i niedziele.Tyle ze piatki od 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam na licendjacie, ale piątki miałam zamiast niedzieli, też od 15 do 20, ale niedziela była wolna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ! Dwugodzinny spacer zaliczony, krupniczek się gotuje, Inka nawija chińszczyzną czyli wszystko w normie...Na weekend mamy zaplanowany wyjazd do Bydgoszczy, a 20 jadę z Inka do moich rodziców na kilka dni pod Cz estochowę...A mąż w nagrodę zostaje sam w domu, przy czym cała niedzielę ma zajętą przez wybory i nawet cała noc, tak że poniedziałek będzie odsypiał.....A w piatek wieczorem bez Inez w odwiedziny do znajomych... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×