Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

cześć dziewczyny. Ja idę głosować na LiD. Zobaczymy co z tego będzie;) Ja jakbym nie musiała wstawac to bym spała i spała:) napewno bym o 7 nie wstała, taki leń ze mnie:) Ja tez właśnie sobie wstawiłam wodę na kawkę. Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pójdę albo na LiD albo na PO, jeszcze nie weim. Jutro mój jedzie na badania kontrolne (pół roku po wypadku już jak to przeleciało) do Katowic i tak się zastanawiam czy by se nie wziąć urlopu i nie zabrać się z nim mogłabym przy okazji odziedzić molochy hadlowe typu Ikea itd. co Wy na to? Opłaca się jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym pojechała:) Jak jestem w biurze w Katowicach to mam do Ikeii 3 kilometry. Lubię tam czasem połazić. Zresztą chyba jak każda kobieta lubię chodzic po sklepach. Ja na PO nie pójde głosowac bo niestety nie mogę patzrec na osobe Pana Donalda Tuska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta a jesteś częstym gościem Ikei? Nie byłam jeszcze bo za daleko mam żeby jezdzić do K-c tylko do sklepu, aż 55 km, mam na coś zwrócić szczególną uwagę? I co tam się opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu p.s. nie ma żadnych zachcianek, chociaż jadłabym cały czas! Ale może to podświadomośc robi mi figle, chociaż ostatnio non stop smażone!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak średnio ale już bardziej mi odpowiada Kwaśniewski niż Tusk:) No ale każdy ma swoje zdanie. PISu to wogóle nie brałam pod uwagę bo jak dla mnie nie ma czego... Kasiulaa wiesz co ...zależy co byś chciała...tam jest wszystko od kubka, świeczki po stoły, szafy. Ja do mebli jakoś nie jestem rzekonana, ale posciel, i takie pierdoły do domu to bardzo chętnie. Zawsze wróce z jakimś wazonem, czymś do kuchni. Zapewniam Cię że jak juz tam będziesz to napewno coś Ci wpadnie w oko a i fortuny nie tzreba wydawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam, że na początku miałam takie ssanie w żoładku, że mój Boże...Nie dało to się z niczym pomylić...hehhe....A pro po wyborów wiem jedno, rządy PIS nie należą do moich ulubionych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się zastanawia kto na ten PIS głosował...Wszyscy mówią NIE a ktoś ich musiał wybrać...:/ Jem śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do partii kobiet jakoś nie jestem przekonana. Edyta czyli ceny nie są wygórowane? Mi chodzi konkretnie o same pierdołki właśnie jakię dodatki ozdobne i takie tam, pościelą mnie zacisnęli po ślubie jako przeznty albo zamiast kwiatów więc nie potrzebuję, ale wazoniki pierdołki bardzo chętnie!!! Ssanie w żołądku? Hmmm nie będę mówiła że nie mam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak po poierdołki to spokojnie możesz jechac. Nie, ceny nie są wygórowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź dobrej myśli:) Ja jutro jestem też tylko do 10:30 w pracy. Potem do domu apotem na uczelnie. I tak cąły weekend. Ale mam nadzieje, że szybko zleci. Pierwszy raz od dłuższego czasu chciałabym zeby nie było weekednu tylko od razu poniedziałek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A musisz sluchać na wykładach? Jak nie to se weź dobrą książkę! Już wiem co kupię, ostatnio kupela gadała że były tanie patelnie za 9 zeta w Ikei, a ja chcę taką taną do naleśników, żeby tylko na niej smażyć naleśniki, bo za cholere mi nie wychodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakbym jadla o 6 śniadanie to teraz juz bym była głodnawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie się zabieram za jedzenie! ale znowu coś za mną chodzi a nie weim co, mam na coś smaka, może jakie naleśniki? Normalnie straszna jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na wykładach nie muszę. Teściowa ostatnio jakąś ksiązke dała Mojemu zeby dał mnie bo podobno bardzo dobra. Nowa .... w reklamówce z Empiku- ta to ma pomyły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam a ciąża jest wykluczona:) chyba taka już moja natura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do końca tygodnia jak nie dostanę okresu to kupuję test i sprawdzam, ale myslę, ze po odstawieniu tabletek po prostu mam rozregulowany cykl. No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak swojego czasu odstawiałam tabletki bo robiłam sobie przerwy to zazwyczaj dosławałam w terminie...ewentualnie 2 dni poślizgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to mojej siostry ginekolog twierdzi, że po odstawieniu tabletek powinno się starać o zajeście w ciążę tak po pół roku zeby w organzmie wszystko wróciło do normy. Ja jak pójde do mojej następnym razem to musze o to zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×