Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

oooooooooooooooooooooo mówisz tak bo wiesz, że nie przyjedziemy...? :-D Jedzenie to nic, ale na tą wódeczkę to chętnie bym zajrzała, tak po troszku- na lepsze trawienie bom przejedzona...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Przyjedż, przyjedź GRUDZIĄDZ czeka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa niech czeka, może się doczeka...To szmat świata (chyba?)....Muszę sprawdzić gdzie to jest, wstyd się przyznać nie wiem...Obstawiam, że na zachód od Gdańska? słusznie? Oj, zerknę w atlasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
A jeśli chodzi o ząbkowanie, to odkąd skończyła 9,5 m cały czas coś Jej wychodziiiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy chwilę spokoju po czwórkach...teraz jestesmy na etapie kłów...Kupiłam małej szczoteczkę do zębów, taką troche większą niż przewidziano dla dzieci w jej wieku..., doskonale drapie sobie sama swędzące dziąsełka...Spróbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Spróbuję...a teraz zmykam spać...dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Witajcie kochani...My brykamy z Inez na śniadanie i wracamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ponoć nie mam mieć prądu dziś w pracy... Ale na razie prąd jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zajadam i do komputera siadam...Nawt nie czuję jak mi się rymuje...:-D Witajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widze że cichutko tutaj:) początek miesiąca....wystawianie faktur mnie czeka w pracy....ale mam nadzieije ze to nie dzisiaj a jak dzisiaj to szybko się uwinę;) żeby tutaj do Was szybciutko wrócic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taz mam troche faktur do wystawienia... Ja 03.03...Tez rybka...:-D Rybki są fajne...prawda De GiE? :-D U nas mało spacerowo, mokro choć ciepło....Chyba jeszcze poada? Żono jak kolejna noć? U mnie fajnie...spała do 8.00 nareszcie się wysypiam...Za to teraz jęczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpi od 20 do 4 :) ma małą pobudkę ok 21, wchodzę do pokoju i usypia jak mnie zobaczy, o 4 jest gorzej, bo płacze i nie wiem czy jest głodna, czy bolą dziąsła...Jej też idą kły, na noc zakładam Jej czopek homeopatyczny..może o 4 też będę zakładać, bo to mniej szkodliwe niż nurofen...wypija trochę wody przegotowanej i ok 4:30 usypia..dziś obudziła się o 6, dostała cyca i już nie położyła się...teraz biega wesoła...Damiana mama urodziła się 03.03 to tak z ciekawostek...zapraszam potem na kawę z tortem malinowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez wyciągnęła z szafy mopa i sprząta...ubrana już na spacer...Chce jechać rowerkiem, ja wolę wózkiem, bo i tak połowę drogi jest na moich rękach, a do rowerka trzeba się schylić...Dziś mąż odcięty od prądu w pracy, więc wcześniej wraca do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i chłopcy, trochę Wam pogadam, bo lubie, jak już ktoś zauważył...a może wszyscy już to wiedzą... weekend zleciał , tradycyjnie, nieco za szybko...grunt, że pogoda była cudowna. Dzisiaj nieco gorzej, szaro, buro, w nocy padało, dziwnie jak za oknem nie ma słońca, już do niego przywykłam. Ciepło, na szczęście. Na spacer jednak póki co nie wyjde, trochę pracy i chyba popada...Jak pogoda się zdecyduje to wtedy i ja coś konkretnego postanowię... śniły mi się moje pierwsze wykłady...to już za tydzień a ja nie wiem czego się spodziewać...za długą miałam przerwę... no zaraz Wam jeszcze pogadam tylko wydrukuję kilka fakturek...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktury się drukuja... Mała na bajce ...Ja z nadzieja patrzę przez okno i wiecie co...wygląda na to, że wyjdzie słonko... Dzisiaj mały poszedł do przedszkola z tatusiem. Fajnie, mogłam spokojnie zjeść śniadanko i połażić dłużej w szlafroczku...Lubię takie leniwe poranki...I pomyslec, że Kasia już na spacerze... jest tu ktoś, może wreszcie zamkniecie mi buzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal pusto? Jak ja nie lubię poniedziałku... :-( Słonko coraz pewniej wychyla się zza chmur...może będzie fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia już wróciła...Chciałam kupić małej szczoteczkę jak radziłaś Magda, ale sklepy jeszcze zamknięte były..pójdziemy po obiedzie...Byłyśmy po pieczywo..Inez jest nauczona, że kupuję Jej suchą bułkę, jedzie grzecznie w wózku i wyskubuje środek..Teraz patrzy na teletubisie, więc mam chwilę dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bułkami miałam to samo, potem musiałam odstawić małej białe pieczywo i omijam je teraz szerokim łukiem... zrobiłam sobie wreszcie kawę...ufffffffffff co za ulga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prąd włączyli, więc siedzę w pracy. Tak rybki są fajne :) Potwierdzam. DeGie , czyli mój nick, to wymawqiane moje inicjały. DG wymawia się \"de gie\" czyli DeGie. A Wy skąd miałyście natchnienie na Wasze nicki i czemu takie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×