Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

dzisiaj mam znowu dentyste:) ale już nie boję się tak jak ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj helga:)zmieniłam nicka to bys wiedziała jakbys nie doczytała.A kawka oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana w nim:0 oj tylko chyba zamieszanie wprowazialm ta zmiana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już doczytałam:) E tam przyzwyczaimy się. Proszę nie mów o dentyście bo mam wyrzuty sumienia, muszę iść a jakoś tak nie mogę się zebrać...sama nie wiem dlaczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego Może ma jakies pilne zajęica :)ale znajac ją to pojawi sie tutaj.Zawsze można na nia liczyc:) A może zobaczyła moje zdjęcie i wiecej sie nie pojawi bo się przestraszyła:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wychodzę, ide do autka i pędzę do pracy. Jak bede to ok 9 się odezwe. A tak w ogóle to bardzo się ciesze ze ten topik tyle już trwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochene Jestem. Wyszykowałam małego do przedszkola, pada więc pojechał z Tatusiem. Męża odprawiłam do pracy (banan i jabluszko w torebeczce a nie jakieś tam cudowne kanapki :-D ) , zrobiłam parę przelewów i jestem...Nadal w szlafroku, bez śniadania, bez kawy (oj ta z lewej bylaby moja...zakładam ,że jest mrożona) siadam do konwersacji... Helga, gdzie byłaś jak Cię nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula wysyłałaś swoje zdjecie?:> Bo wiesz, jeśli masz ochotę to mi też możesz wysłać z chęcią obejrzę kto sie kryje pod nickiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S Edyta jak możesz mnie podejrzewać o tak niecne zachowanie...? A może siebie, niesłusznie, tak kiepsko oceniasz...:-D Fajna z Ciebie babka , a jaka podobna do siostry... Muszę przewinąć małą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa hulałam na weselu a ze było na mazurach to wyjechałam od razu na trzy dni:) Nadal jestem wymęczona i niewyspana, marzę o przespaniu całego dnia 😴 Tak właśnie usprawiedliwiam to, że nie biorę się do pracy tylko siedzę na kafe - bo wiadomo, brak snu, mózg nie pracuje jak trzeba, wiec lepiej nic nie robić żeby nie zepsuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zapomniałam, że uprzedzałaś, że Cię nie będzie... boska Babica i niemamnika gdzieś od wczoraj się ukrywają, mam nadzieję, że to chwilowe...!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i teraz wszyscy uciekli na str. Kasi...a ja już to widziałam..:-D Kasia powiedz ile D3 dajesz Inusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Kasia , gdzie szanowny Małżonek? mi pediatra kazał dawać witaminy dopiero w zimie, teraz tylko D3. Każdy ma swoje metody...sama nie wiem czego sie trzymac. Teraz kazała dawac warzywa, owoce, póki są, zamiast sztucznych witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też oglądałam;) swietne fotki:) Wam tez dziewczyny przesle ale jak będe w domku. Bow pracy nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie mam Kasi maila:)ale Wy dziewczyny tez coś mogłybyście przysłac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah dobrze. cierpliwie poczekam;) Ja Wam tez przysle dzisiaj więcej fotek:)obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×