Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Fotki obejrzane, są rewelacyjne :) Mój mail jest w profilu, zaraz zobaczę czy mam jakieś zdjecia i też wam prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeśli chodzi o Rysy, to każde wejście było super. Często było to wejście z innymi znajomymi, od kilku lat wchodzę od strony Słowacji (ze Strbskego Plesa), przez Rysy, potem do Morskiego Oka zejście i do granicy. W ten sposób jest inna trasa, nie trzeba wracać. Trasa jest cholernie męcząca za każdym razem. Szczerze, to bardziej mi się podoba Orla Perć, ale kto ze mną pójdzie ? Inez jak podrośnie, to ją tam wezmę, ale aktualnie nie mam z kim iść. Kasia nie chce :( Słowacki Raj jest piękny i naprawdę warto tam się wybrać. My na pewno wskoczymy tam z Inez (nosidełko). Na szlaku Przełom Hornadu. 7 wiszących mostów (można rozbujać:) ), fajna trasa brzegiem i nad rzeką, coś jak na filmach z Wietnamu, ale nikt nie strzela. Trudności minimalne. Kasia zanotowała mały upadek w Słowackim Raju, ale z własnej winy. No nie wiem, czy napisać, ale co tam.Może niech to zabrzmi jak apel: dziewczyny, nie robimy makijażu na drabinkachw górach :) ps.Kasia, pokazałaś stare zdjęcia:P Teraz wygląda bardziej tak: http://katrin.webd.pl/katrinka/galerie/064/0000011.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ustalono, ale pozwoliliśmy sobie się tu zadomowic...chyba nikt nie ma nic przeciwko ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie zauważyłam, żeby drapała...poczekam czy zacznie się zmniejszać...jesli do jutra nie zmniejszy sie to pokażę pediatrze..spróbuję Jej dać troszkę wapna..zaraz zmykamy na spacer..u nas nie pada, pogoda ładna, choć chłodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, pewnie Inez jest uczulona na jakiegoś owada, przejdzie , spokojnie...Mój mały ma takie bąble po komarach. Halga wysyłam do Ciebie fotki, niedługo będziesz miała... Dula do Ciebie doszły? ale leje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka wypita a tu nadal pusto? ale ciężko pracujecie....szefowie będą zadowoleni...mój jest :-D Skoro tak ide i ja w papiery, sprawdze co raz czy coś się tu ruszyło... Słyszał ktoś jakiej firmy wózki wycofują z rynku( bo sa rakotwórcze, czy cos w tym stylu) ...? aaaaaaDe Gie przypomniało mi się, co się stało z tym forum na WP i comisięcznymi zlotami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa wysłałam ci moje zdjęcia. Teraz niestety muszę sie zająć pracą bo inaczej się nie wyrobię i dojdzie do tragedii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do WP, tzn nie było to forum tylko czat. Rozmawialiśmy sobie tam, i raz na jakiś czas spotykaliśmy się większym gronie na zlotach. Wtedy poznawaliśmy na żywo osoby, z którym rozmawialiśmy, było bardzo miło i fajnie. Tutaj jest, już archiwalna strona www naszego czata, ale ja byłem wtedy młody :) http://czatbydgoszcz.webpark.pl/zloty.html#s1 Na 6 i praktycznie ostatni większy zlot poszedłem już z Kasią, a potem wszystko się posypało jakoś (tzn z czatem) :( Teraz siedzą tam już nie tak normalni ludzie jak wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Edyta, myslę raczej , że to pajączek...albo meszka... choc możliwe, że to komar, u nas jest ich masa, nadal...Całe lato był spokój a teraz wysyp dziadostwa!!! Mnie omijają z daleka, ale męża i dzieci (mają tą samą gr. krwi) okropnie gryzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, Ty chudzielcu...zdjęcia doszły.... No, to teraz większość już znam nie tylko z tekstu, ale i z obrazu.:-D A Oli jak nie było tak nie ma...Boska też uparcie milczy...Dziewczyny zaczynam się martwić...!!!! Dula też zniknęła, pewnie zemdlała na widok mojego zdjęcia...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze 3h w pracy... A jutro wycieczka (szkolenie) do krzyżaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, skończyłam :) Dziulaa co ja za to mogę, taka moja \"uroda\";) Trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×