Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

jakby coś inwazyjnego było to bym się nie zdecydowała:) Ale mam lenia dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczyny u Was słychać?? U Nas wszystko dobrze! Dzidzia ma już 7 cm i waży 60 g:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super...:) to już pewnie i brzusia przybywa...;) Czekamy na "ciężarne" fotki...;) buziaki (u nas wirus...)niech w końcu przymrozi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia przybywa ale waga tylko troszkę się zmienia. Ale to pewnie już niedługo i zacznę bardziej rosnąć:) Przymroziło! U mnie dzisiaj -11 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaaa
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sobie jakieś fotki porobić i Wam podesłać, bo narazie mam tyle, ze mało co brzuszka widać:) Dzisiaj byłam na USG. Będzie Syn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...pochłonięta zimą zapomniałam o topiku....co u Was Dziewczyny??? ale cudnie za oklnem....dzisiaj na łyżwy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leci powolutku:) Rosnę sobie razem z synusiem:) Już waży ponad 500 gram;) A tak poza tym to w porządku, pracuję, dobrze się czuję. Tylko ta zima mogłaby się skończyć bo marzę o wiośnie!:) A Dzisiaj idziemy na zabawę karnawałową:):) Pozdrawiam Was serdecznie! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co tam u Was słychać?? U mnie czas mija bardzo szybko. W tym tygodniu skończę 32 tydzień ciąży więc już blizej niż dalej do rozwiązania:) W zeszłym tygodniu byłam na USG i nasz synek jest już duży, ma 2051g i około 45 cm:) Lekarz powiedział, ze jego waga urodzeniowa będzie około 4 kg. Aż się przestraszyłam jak On się przeciśnie:):) Ja narazie przytyłam 9 kg i mam nadzieję, że dalej będzie tak dobrze jak do tej pory jeżeli chodzi o wage. a tak czuję się dobrze, tylko coraz ciężej mi jest... Pozdrawiam Was serdecznie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Laski Witam wiosennie!!! U mnie żadnych zmian, odpukać, wszystko układa się pięknie... Widzę Dula, że u Ciebie tez cudownie...to już niedługo... ;) Trzyumamy kciuki i czekamy na dobre wieści!!! a co u pozostałych Pan??? Buziaki dla Was ode mnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy po 1 wyjeździe nad morze ... Woda w Bałtyku raczej zimna, ale to nam nie straszne :P Wszyscy opaleni i szczęśliwi wrócili do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ale masz fajnie! Ja bym chętnie gdzieś pojechała ale synuś będzie za mały:) A My czekamy na synka i się doczekać nie możemy. Ja to taki niecierpliwiec jestem, że masakra! Ale już blizej niż dalej. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre wieści szybko się rozchodzą...Dula moje gratulacje:)))) Wielka buźka dla szczęsliwej mamy ,dumnego taty i Maluszka!!! Imię już wybrane? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasia dobrze pisze, Filip urodził się 04.06.2010 57cm, waga 3400. Bylismy dwie doby dłużej w szpitalu bo miał żółtaczkę i leżał pod lampami. Poród miałam cięzki, aż mi się wspominać nie chce. Mówie, że drugiego dziecka już nie chcę ale wszyscy mówią, że mi przejdzie:) Ale teraz jest już dobrze i jesteśmy szczęśliwi w domku. Troszkę jestem zmęczona ale jak patrze na synka to wszystkie troski przechodza jak ręką odjął:) pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym pojechała sobie nad morze...:) Ale synuś jeszcze za mały, w przyszłym roku nadrobimy:) U Nas upały takie, że aż nie do wytrzymania. Spacerujemy ile się da:) Mały rośnie jak na drożdżach, jutro skończy 6 tygodni:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×