Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Witam... Dzisiaj ja Helga chyba będę spała cały dzień....O matko nie ogłam wstać...Ciężki ten weekend był, do tego nawet nie miałam się kiedy wyspać....:( Na dodatek nie lubię poniedziałków...byle do 15:00!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Rozumię Cię doskonale, mam dziś to samo. Byle do 18 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w pracy....powieki mam takie ciężkie że opadają i się nie chcą poddać:D Idę zrobić kawkę moze coś pomoze!! SPAĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend zleciał nie wiadomo kiedy...i dobrze...:P Teraz wygląda nieśmiało słonko, więc poprawi nastrój (pod warunkiem, że nie zajdzie zaraz za chmury)...Szkoda, że tak zimno... Ooo jakaś mucha sie obudziła...fee, paskudna tłuściocha...Idę na kawę...🖐️ Dula jak psychologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa psychologia poszła bardzo dobrze, ze tak powiem:) Więcej tylko było stresu niż to warte:) A Tobie jak poszło? Nie moge dzisiaj w tej pracy wysiedzieć....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mam Kasiu dzisiaj podobne odczucia jak Ty:) Jem śnadanko spóznione może po nim zrobi mi się lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, u mnie też sprawdziło się przysłowie \" Nie taki diabeł straszny...\" Za dwa tygodnie egzamin z socjologii...a za miesiąc statystyka...i koniec sesji... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Dziulaa;) Piętnasta juz tuż tuż....Na szczęscie:) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz Kasiu jak ja w tygodniu uwielbiam tą godzinę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu kto?:> Robie sobie przerwe na kawkę a że sama nie lubię pić....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga chyba się spóźniłam co?:) Ja własnie wóciłam spod prysznica.... Miałam nieodparta chęć wskoczenia pod ciepłą wode:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszeczkę. Dziewczyny, moja współpracownica miała juz jutro przyjść a dziś dostałam od niej L4 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę to niedobrze Helga...:o Może warto się udac \"odwiedzić chorą\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - z tasakiem w ręku. Wiem że jestem w tym momencie wredna i złośliwa ale nie mam już siły tu siedzieć, nie wyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż jest też ogromny pozytyw - jej facet przyniósł dziś połowę kasy:D Gdybym dostała samo L4 to osiwiałabym w momencie, było by wtedy pewne ze nie zamierza kasy oddać i wrócić do pracy a tak... może bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chociaż tyle Helga że połowę przyniósł.... No tak najbardziej poszkodowana Ty jesteś....Bo pracujesz \"non-stop\".....Wybaczamy Ci wredność-czasami tak tzreba!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dula:) Uciekam bo zaraz będę miała nadgodziny;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mnie to zawsze musi coś dolegać bo by dziwne inaczej to było...Oko mi zapuchło...boli jak cholera...Auta się nie da prowadzić:/ Takie same miałam objawy 2 lata temu jak miałam zapalenie spojówek....tyle że tym razem mam wrażenie jakbym coś miała wbite....ech.... Zapraszam na kawkę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, ale jestem niewyspana...😭 nie ma to jak ząbkujące dzieci, zarwana noc gwarantowana...a jeśli do tego przyplacze się jeszcze zapalenie spojowek, cięzko się wyspać...choć nie mój sen teraz przecież najważniejszy tylko to, by Mała odzyskała dobre samopoczucie...Pracuje nad tym...:) miłego dnia... Jade z Syniem na łyżwy...nie jeździłam sto lat i mam obawy czy sobie poradzę...? :D Zdam relacje...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Kobietki:) Dzisiaj samopoczucie już o niebo lepsze....:) Za to spadł śnieg (znowu) a już miałam taką nadzieję na wiosne:D Zapraszam na kawkę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Kawka na stole, do kawki, wyjątkowo, serniczek...:D U nas nie sypie, ale zimno...dopijam i jadę na lodowisko, tak mi sie spodobało...:D Jeszcze bardziej spodobało się mojemu Syniowi...Robi postępy...:) miłego dnia Dziewczynki...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chętnie się z Toba napiję zielnej herbaty...;) Ale mamy znowu zimę...Sypie, wieje, zimno...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×