Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Helga, moja rada :idź na L4...!!!! Nie możesz rezygnować ze szkoły z powodu jakiejś niodpowiedzialnej lafiryndy... Myślę, że czas użyć podpisanego przez nią oswiadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat niech żyje żyje nam A kto ? Wiadomo EDYTA !!!!!! Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, dużo zdrowia, mało pracy i spełnienia marzeń życzy: Magdalena za moim pośrednictwem oraz ja z Damianem i Inusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam dziewczyny za pamięć:* W ramach rewanżu zaprazam na ciasto...Jedno kokosowe z galaretką, a drugie czekoladowe z bitą śmietaną:) No i oczywiście kawka do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego czego chcesz, o czym tylko marzysz dzisiaj życzę Ci!!! Sto lat Dula, twoje zdrowie \\/ - to jest kieliszek z szampanem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Helga:) Jestem poprostu w szoku jak dużo osób pamiętało...aż miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie odzyskałam prąd... Dula, jeszcze raz wszystkiego na, naj...Kiedyś opijemy te wszystkie okazje...;) Buziaki i miłego wieczoru...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny i deszczowy poranek:) Zasiadłam z kawką do kompa....Czuje, że będę dzisiaj marudzić bo się nie wyspałam:D Pozdrawiam i miłego dnia Wam życze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę odpalić GG 😭 Ratunku... Witajcie...Dula, to chyba zrozumiałe, że jesteś niewyspana...;) Ja za to prawie wyspana , ale obolała jakas się obudziłam, czas chyba zabrać się za ćwiczenia...Wciągnę w to dzieci to nie będą jęczeć, zę się nudzą...:P U nas też pada więc jesteśmy skazani na siedzenie w domu... Nawet dobrze się składa, bo mam tu sporo do zrobienia...Lece najpierw wstawic pranie...Wpadne nieługo do Was na kawe...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzień zaczął się dobrze pomimo nieciekawych wiadomości:) W końcu załatwiła sobie przepustkę na samochód, dzis udało mi się wjechać bez:D Teraz mam parę rzeczy do zrobienia ale potem tu wpadne, coś ostatnio zaniedbuje kafeterie, trzeba to nadrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nuda dzisiaj:/ zagram w literaki...a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranna kawka - zapraszam \\_/P \\_/P \\_/P \\_/P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Znowu moje GG się buntuje...😭 Zasiadam do śniadanka, choć kompletnie nie chce mi się jeść (tym bardziej robić...) opowiadajcie jak minął Wam wczorajszy wieczór ;) Miłego dnia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj działo się działo wczoraj... ;) Witajcie Kobiety :) Qrcze kawa 1 nie zadziała, więc pozostaje spacer (konieczność) lub 2 kawa :P Pozdrawiam.... P.S. Zapomniałam, że dziś tłusty czwrtek :P 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Wczorajszy wieczór był hmm... romantyczny ze tak sie wyraże:D Dzisiaj już zjadłam jednego pączka i juz wiecej nie jem bo brzuch rośnie;)hahaha Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też się pochwalę, dostałam kwiatka i czekoladki:) Paczkami będę się pewno objadać w nocy jak wróce, mniam nie mogę się doczekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień nudy....Nasz informatyk ma dzisiaj urodziny...Szampana tylko łyczka się napiłam niestety---auto stoi pod biurem więc nie miałam innego wyjścia:D Chyba będe się dzisiaj bawić w kierowcę coś tak czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień nudy to ja mam... Dobrze, że wyjrzało słonko...zawsze to weselej...:) Najadłam się jak bąk, zaraz wysyłam moich Panów po pączuszki... Tłusty Czwartek to dobry pretekst do kulinarnej rozpusty...;) Czas oczekiwania na pączki \"umilę\" sobie nauką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęscie już zaraz do domu...strasznie dzisiaj mi wolno leciała ta dniówka. Za oknem ciemno jakby 17 była:/ Internet tez mi sie znudził....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie masz Dula, ja postaram się urwać o 17 mam na dziś dosyć, tyłek już mi przyrósł do tego fotela bleh. Co za ziewajacy dzień...... 💤 💤 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domu jestem... Ale jest paskudna pogoda...Cały czas leje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> - Mamo, ale ten pan ma krzywe nogi! >> > >>> - Jasiu, ale tak nie wolno! Możesz tego pana obrazić! >> > >>> Następnego dnia Jasio znowu idzie z mamą do sklepu, widzi tego >> samego >> > >>faceta >> > >>> z krzywymi nogami i głośno mówi: >> > >>> - Ale ten pan ma krzywe nogi! >> > >>> Wtedy mama już straciła cierpliwość i mówi do Jasia: >> > >>> - Jasiu, ile mam ci powtarzać że tak nie wolno! Za karę >> > >>> będziesz siedzieć w >> > >>> domu i nie wyjdziesz dopóki nie przeczytasz Szekspira. >> > >>> Po trzech miesiącach Jasio znowu idzie z mamą do sklepu i widząc >> > faceta z >> > >>> krzywymi nogami mówi: >> > >>> - Cóż to za moda nastała w tych czasach, żeby swe jaja nosić w >> > nawiasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×