Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

o matko to już rok!!! Ale ten czas szybko zleciał:) Masz rację Dziulaa...Oby jak najdłużej:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu zrobiłam na szybko tak że podpiekłam grzyby z cebylką, a że częśc to maśklaki to potem same dużo wody puściły wiec się poddusiły potem wrzuciłam kostkę mięsną z Winiary i zatrzepałam na koniec rosołem. I cała filozofia. Dziulaa miałam szybkowar francuski oryginalny, jak mi siadła uszczelka okazało się że nowa kosztuje koło stówy. Kiedyś z głupoty byłam w Realu i była promocja na szybkowary za 75 zeta takie bez uszczelki tylko pokryke wciska się do środka garnka i rączke na górze pokrywki przerzuca się z jednej strony na drugą kupiłam go i jestem z niego super zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się własnie ostatnio zastanawiałam nad szybkowarem. też sobie muszę kupić:) Kasiula jeszcze chwila i do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem głodna!!! Ale jak wróce to wyjdę z psem a potem pyszny obiadek...Zupka pomidorowa i gołąbki mniammmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlita
gołąbki to mój przysmak, rzuć jednym!!! nigdy mi się nie chce ich robić bo Mój nie przepada, a do mnie jednej nie opłaca mi się robić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na porannej kawce:) Dzisiaj się zmobilizowałam i nawet śniadanie sobie zrobiłam do pracy:) Wczoraj bylismy z Moim w Ikeii tak popatrzeć co jest fajnego...Wróciłam tylko z wazonem, weszakami i miską:D To się nakupowałam hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten zimny i mglisty poranek... Zawiozłam rano Synia do przedszkola, Mojego do pracy, mam do dyspozycji autko przez cały dzien...:) i zamierzam to wykorzystać... Na początek zakupy i wizyta u kosmetyczki...:D Potem zobaczymy na co jeszcze wystarczy czasu...;) De Gie- najlepsze życzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula-
A ja mam wolne popołudnie, bo po wczorajszym jak mnie Mój zostawił ze swoją mamuśką, a pojechał na trening powiedziałam, że za kare nie ma obiadu do końca tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie ostatni dzien. A ja z rana musiałam się zdenerwować!!!wrrrr Zaraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... coś mnie bierze...katar, ból mięśni i dreszcze...a myślałam, że jest mi zimno bo jestem zmarźluchem...nie tym razem...Na szczęście nie mam temperatury... Kasiula, musisz przywyknąć do \"sam na sam\" z teściową, w końcu to Twoja mamusia;)Było aż tak źle? Tak poważnie to ja też nie lubię zostawać z moją teściową sama, nie potrafię powiedzieć dlaczego... Lecę zrobić sobie kawkę...rozwiozłam chłopaków z samego rana do pracy i przedszkola i mam wolne do 15-tej...:D U mnie też strajk, nie robię obiadu, choruję, a co...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula a na co sięzdenerwowałaś? Dziulaa kurna ta moja teściowa jest \"inna\" od pozostałych, to był synuś mamusi, a ona zawsze musi wyarzić swoje zdanie, wszystko wie i to jeszcze najlepiej! dlatego jak wiem, ze mają przyjść a przeważnie są to imprezy okolicznościowe albo święta, to se zawsze jakie piwko machne i wtedy na wszystko reaguje humorem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na upierliwą klientkę. Dzwoni baba, że jej odłączyliśmy telefon z pretensjami, a ma 3 FV niezapłacone. I nie da się jej powiedziec , bo On ajest prezesem firmy. Juz się uspokoiłam. Głupie babsko. Moja przyszła teściowa nie jest szkodliwa...Choć za często też bym jej widywac nie chciała. Z jednym mam dobrze, zawsze ja jestem najlepsza a nie Mój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to u mnie tak dobrze nie jest, bo ja z natury jestem pyskata i nie dam sobie za dużo powiedzieć, były momenty jeszcze za panieństwa, że się jej naraziłam, bo prostu sprowadziłam ją do parteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem pyskata, a i mama mojego jest wygadana. Jak to Ona zawsze mówi, ze buzie trzeba mieć...Była Mojego była bardzo spokojna i jego mama zawsze powtarza ze to jej się własnie podoba ze do spokojnych nie nalezę:) Ogólnie mam dobre z nią kontakty byle nie za często.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I często mi powtarza, że zawsze chciała mieć córkę...A lepszej ode mnie nie znalazłaby. Mam wrażenie że faceci dali jej w życiu w kość ( jest po rozwodzie) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przynajmniej Ty masz ok! U mnie jest trochę inna sytuacja, ale za dużo by pisać o tym. Jakie plany na weekend? Cza na jutro ciacho upiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie mamy żadnych. Dzisiaj może gdzieś na drinka skoczymy wieczorkiem:) Po pracy dzisiaj muszę siostrę zawieźć do lekarza, więc nie poleże za bardzo;) A nic odrobie sobie to później. A Wy macie jakieś palny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula my domatorzy caly weekend przeważnie siedzimy w domu, ja wale piwo, a Mój Jajcówe :-D nie lubim nigdzie wychodzić, wole w dresie przed telewizorem albo kompem. Ale każdy według swojego gustu! No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że tak! Powiem Ci, że ja też lubię w domu posiedzieć! I chyba nawet częściej się zdarza, że to Mój chce gdzieś wyjść do ludzi. No ale co człowiek to charakter. W sobote napewno będe siedzieć w dresie i oglądała jakiś film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×