Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ERA komputera

Ciaża a komputer!

Polecane posty

Gość CCCCCCCCCCCCCCcc
napiszę to jeszcze raz: nikt tu nie pisał o swoim wyksztłaceniu więc czego się czepiasz ero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to Ty ERA
VANILA - czyżby do końca mowa o komputerach? czy też o odpowiedzialności przyszłych mam ? przy okazji ukraszone wyzwiskami i inwektywami pod ich adresem? Bo jakos tak czytając topik odnalazłam wiele takowych pod adresem ciężarnych ze strony autorki:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy zrozumiesz dziewczynko ze w dzisiejszych czasach wszystko szkodzi? brak mi slow...powodzenia zycze w twoim zdrowym trybie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooola
a ja tak sobie myslę ze Ty jesteś zakompleksiona era...bardzo spodobał mi sie początek Twego postu i nawet zastanowiłam się chwilę czy powinnam tyle siedzec przed kompem ....ale reszta podziałała na mnie jak płachta na byka....nie zazdroszczę Twojemu facetowi że ma taka jędze w domu!!!!!ja myślałam ze sprowokujesz ciężarne do wymiany zdań a nie będziesz udowadniała jaka jesteś mądra!!!!! DZIEWCZYNY UCIEKAC OD KOMPUTERA BO WAM ERA NASZCZELA PO PYSKU!!!!!!!!!!! WSTYDZ SIE ERA!!!BTAK KULTURY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam tylko poczatek i ostatnia strone zanim napisałam A czego rzucasz sie w moja strone? Same powinnyscie o tym wiedziec A to ze ktos wam o tym przypomniał to nie powód by go wyzywac Teraz juz przeczytałam całosc i wiem ze Era ma racje Nie wiem w jakim stopniu jest to szkodliwe ale eksperymentowac nie odwazyłabym sie na własnym dziecku i powinnyscie byc wdzieczne ze ktos zatrosczył sie o wasze dzieci ostrzegajac was To ze nie bedziecie byc moze za chwile tu pisac nie oznacza ze wyłaczyłyscie komputery Komu wy robicie na złosc mnie? autorce? czy raczej sobie ,a dokładniej swoim dzieciom Prawda jest taka ze jestescie tu dla własnej przyjemnosci bo wasze dzieci maja to gdzies Pewnie wolałyby isc na spacerek albo polezec z mamą na kanapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalalalala
noooooo! ja idę na pierosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszczyc sie zle nietroszczyc sie zle a dlaczego ,skoro nie chcesz by sie o ciebie troszczono ,siadasz na wskazanym miejscu w autobusie To tez wyraz trosk!i Chyba miły! jets na ten temat topik w którym wyraziłam swa opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka wzdłuż trasy
w Warszawie, podobno w Krakowie mieszkasz?????? Znowu kręcisz jak możesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie popadajmy w skrajność
fale elektromagnetyczne emituje także lodówka, telewizor, radio, kuchenka elektryczna, o mikrofali już nie wspomnę. Czy oznacza to, że ciężarna ma zakaz wchodzenia do kuchni, gdzie lodówka działa przez 24 godz. na dobę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co promieniuje??? promieniuje monitor - tyl monitora dlatego jak ktos pracuje w pokoju gdzie stoja kompy to ta osoba nie powinna sidziec z tylu jakiegos monitora Podobno mozna 4 godzinki mozna siedziec przed komputerem. ostatnio czytalam artykul o komputerach i ciazy. pisali ze kompputer strasznie nie sa takie straszne jaka panuje opinia. gorsze jest dlugie siedzenie przed kompem w niewygodnej pozycji niz samo promieniowanie Ale wiadomo wszystko z umiarem!!!! ci ktorzy krzycza- ze ciezarne za dlugo siedza: przeciez nikt nie przejmuje sie nasza ciaza!!!prawda??? ciezarne ktore pisza ze nic sie nie stanie: niby tak- ale nie przesadzajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jednak brak wam argumentów na \"tak\" co potwierdza jednak ze \"komputerom nie\" Monitor promieniuje najbardziej z tyłu co nie oznacza ze z przodu niema wcale promieniowania .Owszem jest. A powie mi moze któras z was czy znacie kogos kto powie ze powinnyscie tu siedziec? Nie, nikt tak nie powiem ! Bo dzieciom a zwłaszcza im ogranicza sie czas spedzony przed komputerem A czy wasza obecnosc jest tu konieczna i nieodzowna? Kto chce niech siedzi kto nie chce niech nie siedzi Ale obrzucac wyzwiskami kogos kto was ostrzega to zwyczajnie CHAMSTWO a nie inaczej I kobietom w ciazy zwyczajnie NIEPRZYSTOI takie zachowanie Interpretujecie wpisy tak jak wam wygodnie Spróbujcie podejsc do tego bez emocji ,jako obiektywny obserwator Nie da sie życ bez lodówki i nudno by było bez telewizora ale mozna sie obyc bez wizyt na forach bedac w ciazy DO czego i ja was namawiam mimo ze nikt mnie o to nie prosi Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia masz racje co do tego - czy musimy tu siedziec- tu na forach. mysle ze to dotyczy nie tylko ciezarnych;) Faktem jest ze to wciaga jak............. ;) Ja probuje tu rozmawiac, dyskutowac ale jesli ktos wchodzi tylko zeby wrzycac wyzwiska to naprawde ma za duzo czasu i nudzi sie takiej osobie Tak promieniowanie jest rowniez z przodu ale glownie chodzi o tyl monitora moim zdaniem tu nie tylko rozchodzi sie o siedzenie ciezarnych przed komputerem ale o o to ile ich(nas ;) ) tu jest i dlaczego tak duzo - hihihihihi Ja dziennie przynajmniej 3 godziny spedzam w parku - i zycze tego wszystkim - ciezarnym i nieciezarnym - bo to zdrowe i przyjemne spedzanie czasu. Teraz nie mam na tyle sil zeby sedziec dluzej na spacerze ale w zeszle wakcje(nie bedac w ciazy i siedzac w domu z sunkiem) nasze pobyty na dworzu czasowo zajmowaly okolo 5 godzin (prowiant ze soba i jazda ;) ) Zycze milego i zdrowszego spedzania czasu wolnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka czyli tylko
mozesz spacerowac tą trasą tak ??? To fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka czy ta trasa to E77? pytam bo nie wiem? bo jesli tak to miedzy opolska, 29 listopada a mackiewicza jest fajny park- polecam. Tzn park jest przy mackiewicza ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapraszam na wspolny spacer :) my jestesmy tam codzinnie kolo 3 godzinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam
i nie wiem czy sie smiac czy wspolczuc... Nie wypowiadam sie na temat szkodliwosci przesiadywania przed komputerem w ciazy, bo sie w tej kwiestii nie orientuje, ale oburza mnie ton wypowiedzi jakie tutaj zamieszczacie. I chodzi mi glownie o ton wypowiedzi "zyczliwych" i "troszczacych" sie o nieuswiadomione kobiety ciezarne... Moze i fatycznie za duzo czasu spedzaja przed komputerem, ale nie trzeba tego im wykrzykiwac z gory nazywajac bezmyslnymi. Juz pierwsza wypowiedz autorki tematu pokazuje jakie ma ona nastawienie i bynajmniej troska o zdrowie dzieci z niej nie bije. Jest taki dzial na forum: "Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci" i normalne jest to, ze tutaj przyszle mamy wymieniaja sie doswiadczeniami i spostrzezeniami, czy watpliwosciami (co wcale nie oznacza, ze nie rozmawiaja o nich rowniez z lekarzem). A ja kompletnie nie rozumiem dlaczego jakies zarozumiale, uwazajace sie czesto za zyczliwe, osoby notorycznie zakladaja topiki o tym, jakie to glupie, bezmyslne czy uwazajace sie za pepek swiata sa kobiety w ciazy. Macie ciagle pretensje, ze kobieta w ciazy liczy na to, ze ktos jej ustapi miejsca w autobusie, a tak jak ktoras pisala - kiedy taka kobieta normalnie funkcjonuje i pracuje - to jest bezmyslna, bo naraza swoje dziecko na promieniowanie komputera. Kiedy pada argument, ze szkodliwosc przesiadywania przed komputerem to raczej kwestia przebywania dlugo w jednej pozycji, dlatego nalezaloby ja zmieniac i wstawac od czasu do czasu, to automatycznie pada haslo, ze w takim razie powinna stac w autobusie, zeby nie ograniczac dziecku swobody siedzac! Faktem jest, ze rowniez kobiety w ciazy moglyby darowac sobie niektore wypowiedzi i nie zawsze maja racje, ALE TO JEST ICH FORUM sluzace, jak pisalam, wymianie watpliwosci i spostrzezen, a zawsze znajdzie sie jakas "zyczliwa", ktora nie omieszka zwyzywac i skrytykowac. Mozna zwrocic uwage, owszem, ale nie trzeba od razu uzywac takiego tonu. ERO komputera zalozylas ten topic nie z troski i zyczliwosci, tylko po to, zeby sie dokuczyc i zdenerwowac ciezarne. I nie dziwie sie w sumie, ze ci sie to udalo, bo doskonale to potrafisz. I jak kazda jedza masz z tego ogromna satysfakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam i nie wierze
Ciezarna ma dwie głowy to choc jednej mogłaby uzyc do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam
wlasnie o takich jak ty pisalam... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam i nie wierze
ale chyba zadziałało bo mniejszy ruch na dziale ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam i nie wierze
Przepraszam, przepraszam cie czytajaca i czytajaca PIERWSZA ZACZEŁA WYZWISKA NIEJAKA iZA OD słow :::::Mądralo wszechwiedząca!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam i nie wierze
jak sie nie ma oczym pisac to mozna o topografii Krakowa byle by siedziec przy komputerze! Kazdy temat jest dobry aby sie przechwalac i zyc w wirtualnym swiecie mimo przeciwwskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i czytam i nie wierze - ech czy nie przesadzasz, sama zauwazylas ze ruchu nie ma ............................... a pozatym czesc osob na \"Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci\" to nie sa osoby w ciazy. sa to albo mamy albo prowokatorzy , kilka osob jest bezdzieci ktore tez ladnie sie wypowiadaja ;) a co z reszta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troska
bo i tak wiemy ze to wszystko dla maleństwa zobaczysz, jak urośnie i jak Ci powie "mamusiu, kocham Cię" to wynagrodzi ci wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam i nie wierze
o jednak sie myliłamtu zawsze ciezarne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam
czytam i czytam i nie wierze ---> Napisalas: "Przepraszam, przepraszam cie czytajaca i czytajaca PIERWSZA ZACZEŁA WYZWISKA NIEJAKA iZA OD słow :::::Mądralo wszechwiedząca!!!!!!!!!!" Otoz nieprawda. Pierwsza zaczela autorka, ktora napisala: "A wszystkie jestescie bezmyslne !" w swoim pierwszym poscie. Nieladnie tak generalizowac i sie wymadrzac. Slusznie jej Iza odpowiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy matryce LCD, a sam komputer nie emituje żadnego promieniowania:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERA komputera
ciekawa teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no bo to jest bezmyslnosc takie pisanie dla pisania bez zadnego celu bedac w ciazy nie da sie uniknac wszelkich zagrozen ale akurat kompa mozna sobie darowac No chyba ze ktos ma ochote sie kłócic Ale dowiedziałam sie tu czegos ciekawego ,a mianowicie ze siedzenie wam szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie juz chyba dawno
zaszkodzilo! Wstawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×