Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Techokratus

Laseczki, wasze dni są policzone!

Polecane posty

Gość Techokratus

Bo wiecie co, Laseczki? Nadchodzi duża zmiana. W zasadzie już następuje. Za parę lat, kiedy wirtualny seks będzie już bardzo realny (bo wystarczy założyć hełm i kochać się choćby z Kateriną Zetą), a za kilkanaście, kiedy upowszechni się pod strzechami, skończy się era waszej "dominacji". Wylądujecie na śmietniku historii. Zawsze traktowałyście swoją seksualność jako instrument nacisku, presji i sterowania facetami. A więc mówię wam, laseczki, ostatnie chwile, żeby jeszcze coś uzyskać od facetów. Za chwilę się skończy. Jedyną rzeczą, którą od was potrzebujemy, jest sex. A już niedługo technika i technologia, której rozwoju to my od wieków jesteśmy gwarantami, zacznie w końcu działać na naszą korzyść, umożliwiając nam przełamanie tego odwiecznego pata. Komputer nie marudzi, nie boli go głowa, nie trzeba mu nadskakiwać, itp. itd. Wiem, wiem... pewnie utoniemy w brudzie, smrodzie, umrzemy z głodu i przywalą nas nasze grube piwne brzuchy. Nie martwcie się, takie bzdury da się rozwiązać bardzo szybko, jak już nie będziemy musieli marnować 90% naszej energii na bezproduktywne bzykanie was, które nam tak łaskawie i szczodrze wydzielacie. Scenariusz nierealny? ZOBACZYMY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i cooooo
? od razu widać,że masz kompleks małego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon
czekam wiec z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Nie mam żadnego kompleksu. Mam żonę, która myśli, że rozdziela nie wiem jaki dary dwa razy w miesiącu. Na szczęście do tego mam jeszcze parę przyjaciółek, które robią to o wiele chętniej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Nie, to Tobie zostanie zmywanie garów u faceta :-) Założymy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiola
Jacie, ale ty głupi jesteś ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka29
ięc co robisz na tym forum. Zmykaj do tego swojego wirtualnego swiata i nie zawracaj głowy prawdziwym kobietom. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolko
Nie mogę się już doczekać. Marzę o seksie z Georgem Clooneyem. Huraaaa! Koniec wąchania smrodów, niedomytych, wiecznie spoconych, brzuchatych opojów. Dla nas to też świetna wiadomość. Bo właściwie do czego służy facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolko
Bo wersja dla kobie tez będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolko
Tu cytat z ... HELPuś Przeciętny dorosły Polak ma 173 cm wzrostu. Właściwie to w Polsce przeważają dwa typy facetów: Typ I nazywam typem małyszowatym. To wychudzony osobnik ze wzrostem okreslanym w Polscy jako średni, zapadłą klatka piersiową, bladą, nieowłosiona skóra i czerwonym nosem. Typ ten występuje powszechnie na obszarze całej Polski, zarówno wśród klasy robotniczej jak i intelektualistów. Stanowi 50% męskiej populacji. Typ II Nazywam pudzianowatym. Osobniki tego gatunku charakteryzują się wzrostem od miernego do sredniego/wyższego, niewielką wygoloną głową, rozbudowanymi nadmiernie barkami, oraz krótkimi nogami. Występują masowo w okolicach blokowisk, około trzydziestki miewaja tendencję do rozrostu tkanki tłuszczowej w okolicach brzuszno- lędźwiowych. Stanowią ok 25% męskiej populacji. Pozostałe osobniki stanowią typy mieszane dwu podstawowych opcji. Generalnie z wiekiem pojawiaja się u wszystkich samców tego gatunku problemy z samoakceptacją i potencją. Wykazują tendencję do dowartościowywania się poprzez zdobywanie młodych, niedorozwiniętych intelektualnie samic i otaczania się przedmiotami, których zazdroszczą im osobniki tej samej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snem było życie....
co za ciulas hehehe, ubierz hełm i wypier...frajerze!!! nie dziwie sie że żona ci nie daje ...takiemu kmiotowi, zerzygałabym sie....bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesień średniowiecza
Niech żyje partenogeneza !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Hehehe..... Laseczki, czujecie już blusa, co nie? Te najbardziej zajadłe, to pewnie te najgorsze cioty, które wyglądają jak wieloryby, a myślą, że pod spódnicą mają Bursztynową Komnatę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesień średniowiecza
Ja mam rubinową raz na miesiąc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon
a ja komnate :o i powaznie czekam na to z utesknieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon
dea idz se pogmeraj w cipie :o moze ci sie polepszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
kolko, słodziutka .... takich marnych klasyfikacji można by podawać setki. Tylko po co? Czy ja podaję podziały na 1) grube 2) tłuste 3) z rozstępami 4) z ubytkami i nadżerkami 5) spocone 6) owłosione ... itp. o tych co gorszych kategoriach nie wspomnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techno masz
racje ..Po cholere komu kobiet a skoro mozna sobie zwalic do setek filmow xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tech----> nie masz serca:-( mam nadzieję że tak myslacy mezczyzni jak ty wyginą za pare lat:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Minnie ..... niestety mam złą wiadomość. Moja przepowiednia jest samosprawdzająca się. Nie mówię złośliwie, obserwuję co się dzieje wokół. Świat ze znanym nam obliczem kończy się. Trochę szkoda, ale sami do tego doprowadziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale głupoty opowiadasz. ja w to nie wierzę bo.... ....Bo wiecie co, faceciki? Nadchodzi duża zmiana. W zasadzie już następuje. Za parę lat, kiedy wirtualny seks będzie już bardzo realny (bo wystarczy założyć hełm i kochać się choćby z Clooneyem), a za kilkanaście, kiedy upowszechni się pod strzechami, skończy się era waszej \"dominacji\". Wylądujecie na śmietniku historii. Zawsze traktowaliście swoją seksualność jako instrument nacisku, presji i sterowania kobietami. A więc mówię wam, fececiki, ostatnie chwile, żeby jeszcze coś uzyskać od kobiet. Za chwilę się skończy. Jedyną rzeczą, którą od was potrzebujemy, jest sex. A już niedługo technika i technologia, której rozwoju to my od wieków jesteśmy gwarantami, zacznie w końcu działać na naszą korzyść, umożliwiając nam przełamanie tego odwiecznego pata. Komputer nie marudzi, nie boli go głowa, nie trzeba mu nadskakiwać, itp. itd. Wiem, wiem... pewnie utoniemy w brudzie, smrodzie, umrzemy z głodu i przywalą nas nasze grube piwne brzuchy. Nie martwcie się, takie bzdury da się rozwiązać bardzo szybko, jak już nie będziemy musieli marnować 90% naszej energii na bezproduktywne bzykanie was, które nam tak łaskawie i szczodrze wydzielacie. Scenariusz nierealny? ZOBACZYMY :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nipponofil
Minnie, Skarbie .... ale proszę pozmieniaj konsekwentnie wszystko w tym tekście :-) Bo gwarantkami techniki, to wyjesteście, ale chyba jedynie jeżeli chodzi o techniki bicia gówna na pianę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techno ma racje
to kobiety sie wypinają zakładają obcisłe ubrania byh facetow jarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
techno ma racje-->kobiety nie ubieraja sie dla mezczyzn tylko dla kobiet, bo to one sa dla nich zagrozeniem:-) (czytalam kiedys o tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje wam
takich kobiet, zwłaszcza tobie autorze topiku, grubej , spoconej żony z rozstępami, która cię szczuje sexem żebyś ruszył dupą i pomógł jej w czymkolwiek na chacie. współczuje i życze powodzenia w ruchaniu wirtualnej laski:) "niezła frajda " rżnąć na niby:o współczuje że już tylko to ci pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techno ma racje
dlaczego młode babki chodza w obcisłych spodniach z brzuchami na wie]rzchu i kreca miesem..Ostatnio jedna nawet mnie uderzyla tylkiem w brzuch i wiem ze to było specjalnie ..Wszedzie czuc i widać tą waszą manie pokaznania waszych atutów.. Za niedługo bedziecie udami uerzac nas po twarzy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techno ma racje
tak czesc was gdyby mogla to chyba by siadła nam na twarzy tymi tyłkami szynkami ktorymi wymachują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałasnie
tylko wykorzystujecie te wasze ciała by osiagnąc kopulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×