Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Techokratus

Laseczki, wasze dni są policzone!

Polecane posty

Gość aktywny
to tyn biedaku jestes sfrustrowany brakiem baby kazdym postem dajesz tego dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologicznego
gdybys był FACETEM przez duże F to nie musiałbyś żebrać o kawałek dupy a że psyche masz pół z trola pół z gremlina to i technika ci w tym nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kobieta
jest w łozku rewelacyjna i nie wyobrazam sobie kochac sie z nią np prze kabel bo nie poczuje jej zapachu jej smaku to nie to samo, no ale ja mogę miec kobiete w swoim łóżku a ty to juz nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Tak, tak ... brakiem baby :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje wam
to jak Techkrautusie --- przyzansz mi rację że jednak jest to możliwe ze Twoja żona ma kochanka a ty jestes do spełaniania jej finansowych zachcianek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Et tu, Brute, quoque contra me? ZDRAJCA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolans
nie wyprowadzajcie go z bledu, ze jest boski bo sie chlopina zalamie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TECHOKRATUS czy jak mu tam
no takkk... biedaczek nieświadomy zupełnie tego jak żona wodzi go za nos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Nie, no jasne, że tak może być. Ale to tylko potwierdza tylko wszystko to, o czy cały czas mówię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
oj nie prosimy techopajacu w imieniu wszystkich tłustych babek nie odchodz w wirtualny swiat potrzebujemy twojego malego do zabawy w chowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologicznego
:-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje wam
gdyby Twoja żona była szcześliwa z Tobą a wasz sex był satysfakcjonujący to niemusiałaby robić takich numerów .Na 100% ona też ma kochanka z którym ma super odlotowy sex, a ty jesteś po to żeby spełniać jej finansowe zachcianki. Ale to wynika jedno z drugiego - to facet jest winien tego że tak się dzieje. Sex - z super kochankiem, a Ty finansowe zachcianki :) No cóż mając takiego faceta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
A więc powiem jeszcze raz, bo widzę, że niektóre nie śledzą wątku od początku: BARDZO mi przykro, ale prowadzę bardzo udane realne życie seksualne z kilkoma partnerkami, nie prowadzę go natomiast z moją żoną. Nie narzekam na brak zainteresowania ze strony miłych lasek i skrzętnie to wykorzystuję. Więc odpuście sobie te wszystkie walenia gruchy, itp. doświadczenia, które miałyście ze sobą lub z waszymi partnerami. Przykro mi, że muszę was rozczarować. A teraz mówię wam .... wasze dni są policzone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
twoja zonka ma fajne zycie nieswiadomie dajesz jej wszystko kase z jednego a namietnosc i prawdziwego faceta z drugiego tylko pozazdrosic zonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techopajac
:D:D no takale on przecież jest taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki dobry w łóżku i prowadzi taaaaaaaaaaakie aktywne życie sexualne, a taki biedaczek tak się daje tej żonie wykorzystywać :O ojj jaki on biedny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologicznego
to już dzisiaj dzwon na 0700 uprawiaj wirtualny seks i sobie gruche wal bo za pare lat to impotentem bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
ale skoro masz tyle lasek to po co ci wirtualne chyba dlatego ze to twoje dni są policzone co prostatka staruaszku ci nawala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
jakieś kobiety, dziewczyny, które nie dają się wyprowadzić z równowagi i podobnie jak ja czytają te wszystkie wypociny z politowaniem dla Technokratusa? Przecież o to ewidentnie mu chodzi. Satysfakcjonuje go wasza złość, uniesienie i zajadła obrona kobiecości. Widzi, że czujecie się urażone jego "wypowiedziami" i im więcej wojujecie, tym większą ma facet satysfakcję. Dajcie sobie spokój, gdyż wszyscy dobrze wiemy, że to, co zostało tu dotychczas napisane, to jedno wielkie nieporozumienie! A Technokratus jak chce komuś podokuczać, to ma żonę, kochankę, czy co tam jeszcze pod ręką i niech daje upust swoim wywodom. Te biedne kobiety z całą pewnością potulnie go wysłuchają i mało tego...pewnie "przytakną". A WY dziewczyny pokażcie, że jesteście mądre i na poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TECHOKRATUS czy jak mu tam
to prawda pozazdrościć żonie technopajaca :D :D:D:D OWACJE NA STOJąCO DLA żONY TECHOPAJACA!!!!!!!!!!BRAWOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolans
ja sie smieje i jest mi go nawet zal troche .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Wspólczuję .... przedstawię ci to trochę z innej strony: a więc nawet, jeśli moja żona ma kochanka, to ten kochanek traktuje ją jako fajny, zadbany towar, który mu się pcha do wyra. Głupi by nie skorzystał. Więc nie wciskaj mi tu kitu ideologicznego. Nie wierzysz, że może traktować ją inaczej? :-) Hehehehe Popytaj się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
rzeczywiscie na poczatku mnie to zdenerwowało ze taki kretyn jest takim kretynem :O ale teraz mi to obojetne co mnie on obchodzi pisze bo smieje sie z innymi z niego i juz chyba nikt z nas nie przejmuje sie techopajacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
to ty o swoja zone tak zadbales fajna z niej laska pewnie i nie marnuje sie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
Technokratus----> zasadnicze pytanie- skąd wiesz jak kochanek traktuje Twoją żonę? Rozmawialiście o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje wam
przyznam szczerze że początkowo próbowałam dopatrzeć się resztekczłowieczeństwa w techokrautusie, ale po osattniej wypowiedzi, w której ewidentnie pokazuje, że traktuje wszystkie kobiety jak przedmioty - nawet własną żonę, to mo go juz nawet nie jest żal. Tragedia, skąd się biorą tacy faceci??z fabryki pod Rzeszowem??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totus
Ja jestem w podobnej sytuacji, z tym, ze jestem kobietą. Mąż od normalnego sexu woli wirtualny więc nie widzę innego wyjścia niz kochanek. Jestem zadowolona z takiego układu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje wam
a w ogóle jak możesz pisać o swojej żonie :..."a więc nawet, jeśli moja żona ma kochanka, to ten kochanek traktuje ją jako fajny, zadbany towar, który mu się pcha do wyra. Głupi by nie skorzystał...." Jezu przeciez tyo sowjej żonie piszesz :o jesteś aż tak wyrachowanym człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie jest człowiekiem
tylko techopajacem - to już ustaliliśmy przecież :D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draconus
Kilka wnisoków podsumowania z tego topiku: 1. Ten człowiek (autor) ma niestety rację. 2. Prawda w oczy kole. 3. Podziwiam że jesczcze go te hieny nie zniechęciły. Oznacza to ze ma duży dystans to tego i polewa pewnie ze śmiechu z was wszystkich co tak histerycznie bluzgacie na niego hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
tak, z tym, że ma świetną zabawę w zupełności się zgadzam, ale z tym, że ma rację...? polemizowałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×