Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Techokratus

Laseczki, wasze dni są policzone!

Polecane posty

Gość I tym oto sposobem
to Techno zaczyna fantazjować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon
zoofili...fakt razem z jesienna maly slodkie, male pieseczki [:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesień średniowiecza
Ja mam sukę, to się nie kwalifikuję pod zoofilię, nie mamy co wkładać jedna drugiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon
ja mam psa :>:> łapiesz sie techno ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesień średniowiecza
Na psa, czy na Ciebie, sezon ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon
coz za pytanie :o na mnie , na Ciebie, na psa, na suke.... wirtualnie mozna wszystko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tym oto sposobem
co wy proponujecie???? Techno wie, ze najlepsza panienka to własna ręka! Napewno nie skorzysta z waszych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesień średniowiecza
E tam, nie znasz się. Techo to prawdziwy maczomen :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avocados
To, że laski są głupie, wiadomo od zarania świata, a nawet jeden dzień przed tym :-) Ale faktycznie ten biznes też zaczyna się zmieniać. Techno ma rację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do techokratusa
za kilkanaście lat może już ci nie stanąć, choćby nawet całe stado nagich hollywoodzkich piękności przemknęło ci przed oczyma w tym wirtualnym hełmie, choćbyś i cały zapas viagry z apteki wykupił :p boshe skąd się biorą takie typy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Za kilkanaście lat to i pewnie w Twoją dziurę nikt nie będzie chciał już wrzucić nawet śmiecia ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TECHOKRATUS czy jak mu tam
ma niezłą fantazję. Smutny masz obraz związków i małżżeństwa, gdzie kobiety dają tyłka tylko jeśli mają jakiś w tym interes, chyba cie nieźle skrzywdziły kobiety:O Aleeeee masz tylee chętnych dziwek - "przyjaciółek" wokół które robią ci loda za free, to olej żonę pijawkę która skubie Twój majętny portfel, uprawiaj wirtualny sex,. to jest dziwne komu mówisz że jego dni policzone?chyba tylko swojej żonie, dziwkom swoim nie - bo nie handlują dupą tylko ci za friko obciągają, inne kobiety są poza twoim zasięgiem (np. te na kaeterii) nie znasz ich więc co możesz wiedzieć o ich układach z facetami, więc total luz - topik jest bezprzedmiotowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopad ...
do do techokratusa -> no dokładnie to napisałam na poprzdniej stronie :D:D:D:D A ja jestem na tyle młoda, że za kilkanaście lat moja dziura będzie jeszcze całkiem funkcjonalna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techno to
prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Ale zajadłe jesteście, laseczki. Każda stroszy piórka i unosi się ambicją. A czym bardziej się stawiacie, tym bardziej chce mi się śmiać z was ..... Jesteście i byłyście zawsze tylko pucharem przechodnim :-) Te młode z was się właśnie stroszą najbardziej, bo myślą, że ci słodcy faceci, których mają teraz, będą wiecznie się dla nich wysilać - hehehe: zobaczymy. Wcześniej czy później przyjdzei taka chwila, że wasz facet też nie wytrzyma waszego marudzenia, założymy się? :-) A te starsze z was z kolei, bardzo często już tak przeżarte nienawiścią do facetów, bo właśnie odstawione na boczny tor, zioną tą swoją mądrością ludową .... Laseczki, wasze dni są policzone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolans
techno...jeblo ci jak nic na dekiel :o idz do kibla to ci sie lepiej na duszy zrobi i czytaj ze zrozumieniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Pierdolans, ja nie muszę chodzić do kibla, ale rozumiem twoje potrzeby i doświadczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieny
rozszarpcie Go !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologicznego
punktu widzienia wnioskuje ze masz syndrom impotenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolans
drugi dzien staram sie mu wytlumaczyc, ze takie samo zdanie jak on maja kobiety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Widocznie przysypiałaśna zajęciach, bo z radością muszę cię wyprowadzić z błędu: jestem bardzo aktywnym seksualnie facetem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopad ...
Techo kocham Cię :D ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
to Ty w machaniu reką jestes czekasz na panienke z komputera bo inne nie chca Ci dawać buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolans
listopad...liczysz na jego aktywnosc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologicznego
to sie wyjasniło-syndrom geja :p i z kim niby to robisz jak ci zonka wydziela 2 razy w tyg. o boszeeee miec nadzieje ze nie ze zwierzetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
A do pierdolansa: OK, to super! Tyle, że faceci sobie poradzą bez was, bo trzymało ich zawsze tylko jedno. Natomiast wy bez facetów, którzy na was wypruwają sobie flaki, możecie co najwyżej założyć takie duże Koło Gospodyń Wiejskich, czy jak kto woli Girls Club, co by było trendy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje wam
a mi się śmiać chce z Ciebie, naprawdę. Wiesz co przyznaje że niektóre kobiety traktują swoje ciało jako kartę prztargową, ale co z tego na dłuższą metę wynika??to że facet prędzej czy później znajdzie sobie kochankę jedną lub więcej, więc chyba nie warto. a poza tym czy nie uważasz że gdyby Twoja żona była szcześliwa z Tobą a wasz sex był satysfakcjonujący to robiłaby takie numery?? A może ona też ma kochanka z którym ma super odlotowy sex, a ty jesteś po to żeby spełniać jej finansowe zachcianki??? Stawiałabym raczej na tą wersję:D I nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka, bo ja nie wyobrażam sobie wymuszać sexem czegokolwiek, ja tego robić po prostu nie muszę. Czemu sex traktujecie jak jakiś handel wymienny, starszne to jest. Musicie być bardzo nieszczęśliwymi i sfurstrowanymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolans
wiec "powiedz" w czym jestescie tacy cudowni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Z psychologicznego: syndrom to tu jest, ale frustrata i to ty go właśnie reprezentujesz. Bo jak już nie wiesz co powiedzieć, to klepiesz jakieś bzdury o zwierzętach. Nie miałem takich doświadczeń nigdy, ale chętnie posłucham od ludzi, którzy mieli. Więc powiedz mi trochę .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje wam
--> z psychologicznego.. :D:D:D dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×