Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new york city boy

Przyjaźń internetowa.... możliwa czy nie?

Polecane posty

Gość new york city boy

Czy możliwa jest przyjaźń internetowa i jakie są Wasze doświadczenia z nią? Macie przyjaciół internetowych czy raczej są tylko znajomi? Stawiacie ich na równi z tymi realnymi? Liczycie się z nimi? Gdzie w internecie ich poznaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Podpisuję się pod powyższym postem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avocados
Pewnie, że możliwa .... Przyjaźnisz się parę dni, a potem posuwasz (też parę dni), a potem znów się zaprzyajaźniasz .... i tak w kółko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam, że jest możliwa:) mam taką jedną przyjaciółkę z kafeterii :) ciągle ze sobą gadamy na gg i wysyłamy maile:) a być może też się do niej wybiorę niedługo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new york city boy
Miałem na myśli przyjaźń bez posuwania...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avocados
Dea.... Czy ty masz coś współnego z tą siecią stacji benzynowych, która splajtowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🖐️ o właśnie: a Dea, to moja przyjaciółka do picia :) razem potrafimy się nawalić pisząc do siebie i pijąc przed komputerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avocados
dea, a obciągasz z połykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new york city boy
A gdzie przyjaźń internetowa?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa turystka
Też mam przyjaciółkę internetową...nie wiem czy nie liczy się bardziej od realnych znajomych....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avocadas
Dea ... z tym połykiem to nie byłem ja. Jestem szczery do bólu, ale nie prymitywny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam przyjaciółkę
i prawdziwego przyjaciela z kafeterii. Cęnię ich bardziej niż tych z realu. Jest tak, że juz nie musimy co dzień gadać na GG, pisać dzwonić, ale starczy jeden sms abym miała z kim porozmawiać, poradzić się, pośmiać czy popłakać. Jednym słowem jest to jak najbardziej możliwe i bardzo cenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25433
Pewnie że lepiej mieć żywych:D Niż martwych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25433
No trupy. Mówię przecież:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam.m.m.m.
Pewnie że tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegatka
Nie mam ale chciałabym :) może się uda, nie spędzam jednak w necie zbyt duzo czasu więc nie wiem czy się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźń internetowa jest jak najbardziej możliwa. Mam przyjaciół zarówno tych internetowych jak i tych spoza sieci. Lata mijają a ja nie widzę jakichś szczególnych różnic między jednymi a drugimi. No może poza tym jednym... Z tymi spoza sieci często się widuję w realu a z tymi internetowymi nie jest to już możliwe-zbyt duża odległość nas dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że taka przyjaźń jest możliwa. Mam kilku takich przyjaciół, zktorymi gadam na gg, zawsze mogę się coś poradzić, wyżalić lub po prostu się posmiać. Wszystkich poznalam na czacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, ta duża odległość...w sumie to z żadnym z nich się nie spotkalam, gadamy tylko na gg, ale tak jest czasem lepiej się wygadać pisząc, nie wszystko łatwo przechodzi przez gardło, czasem łatwiej cos napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gipsowa lala
new york city boy a jakie jest TWoje zdanie na temat przyjazni internetowej? mozliwa czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×