Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

ale nie przepraszaj.....pomarzyć każdemu wolno...prawda..a Tobie zwłaszcza ;)A tak na marginesie wiesz że mnie rozbrajasz takim.....ugrzecznieniem ;) Z jednej strony łobuz a z 2......gentleman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Motylku ...slodki i soczysty buziaczek dla Ciebie Piszesz z pracy ? ;) ...jak znajdziesz chwile to opowiedz jak wyszlo wczorajsze spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę z domu....dopiero o 16 mam \"szkolenie\" do końca m-ca tak codziennie. Kontrakt bedzie podpisany od 1.11. a więc...póki co mam teraz duuużo wolnego czasu....w przyszłym m-cu pewnie to się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha....niech będzie jak mówisz stonowana elegancja....jestem tego zdania----że w pracy niestety ale jakieś normy w ubiorze obowiązują....chociaż czasami chciałoby się poszaleć.....ale szaleństwo pozostawiam na popołudnia....imprezki, weekendy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawkę właśnie piję... w szlafroczku się szwędam.....a jakie czynności miałeś na mysli.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......aha.....wiesz...ale ja sama ze sobą nie potrafię....;)poddawać się niektórym porannym czynnościom.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jak byłam bardzo młoda...to owszem ;)ale teraz potrzebuję faceta..inacze sobie nie wyobrażam....no chyba, że byłabym odizolowana od świata, ludzi-----------to musiałabym sobie radzić....z potrzebami ciała ;) a Ty------jak sobie radzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci generalnie lubia czasem sobie ..ten tego;) ...tymbardziej jak jest nudno w lozku (jak w moim przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinieneś....bardziej rozgrzać swoją partnerkę....ona potrzebuje dłuższej gry wstępnej...świece...dobre wino.....i daj jej czas....to na pewno się \"rozkręci\"....kobiety mają problemy z orgazmem...i stąd może u niektórych niechęć do częstszych zbliżeń.....najszybciej osiągają orgazm łechtaczkowy----pamiętasz o stymulacji łechtaczki...niech Ona sobie pomaga...no wiesz....sorki za wykład ....ale tak mnie wzięło...i nie dawaj za wygraną...bo jak sam ze sobą się zabawiasz....to niezbyt dobrze jest w Waszym związku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiuuu.....to zmień to...jak Ci zależy na niej.... A tak w ogóle to rozmawiałeś z nią na ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ok...właściwie nie powinnam się wtrącać, przepraszam...już nie będę....to przecież Twoje życie... Jaka pogoda w Liver....? Słyszałam, że tam baardzo rzadko /....świeci słońce.....?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za dobre rady ...na prawde to doceniam ..ale rzeczy czasami sa troche bardziej skomplikowane niz by moglo sie wydawac a co do pogody ...to troche deszczowo dzisiaj ... i nie widac slonca a jaka u Ciebie pogoda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...już jestem....miłego dnia...dajesz mi znak, ...ze nie masz ochoty już ze mna rozmawiać?....jestem zbyt namolna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×