Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygodny dresik

Czy po powrocie do domu z pracy/szkoły przebieracie się w coś wygodnego?

Polecane posty

Gość wygodny dresik

Powiem wam szczerze, że nie umiem funkcjonowac w domu w normalnym ubraniu. Zawsze muszę się przebrać w jakiś wygodny miękki dresik. Poza tym mam wrażenie, że ciuchy się bardzo niszcza w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klociua
w piżame juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfwef
ja tez odrazu sie przebieram tak samo jak mam jesc kolacje to ide sie najpierw kompac a potem dopiero jedzonklo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wolała chodzic elegancko w domku, ale każą mi sie przebierać zaraz po przyjściu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .lorelei.
Od razy wygodna piżamka,bardzo sie mecze jesli mam siedziec w domu w ubraniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak niespodziewanie jakis
przystojniak zapuka do twoich drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi57
zawszę się przebieram, po co w domu miałabym siedzieć elegancko ubrana?? w domku ma być wygodnie -spodnie dresowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaqacja
Absolutnie tak:) W innym wypadku nie doprała bym wyjściowych ciuchów po gotowaniu obiadu lub kolacji:( mam takie "szczęście", że zawsze muszę się czymś zachlapać lub poplamić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze musze się przebrać
a przynajmniej zmienić spodnie, bo nie usiadłabym na niczym we własnym domu, jeżeli wcześniej siedziałam na uczelni, w autobusie, na ławce:o Brzydzi mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
A w co się ubrać po domku ? zawsze ubieram się do pracy dość konserwatywnie (kancelaria więc muszę ) a po domu wolę luźniej ale nie wiem w co... bo często ktoś do mnie wpada bez zapowiedzi ... pliz poradzcie w dresie wygodnie ale trochę mi głupio... może niesłusznie?? Dajcie jakieś przykłady...będę wdzięczna...Aha mam 22 lata 160 cm południowy typ urody szczupła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pity2006
no wiesz?? glupio Ci?? dlaczego niby?? ja teraz w te upaly to chodze w samej koszulce, bez bielizny oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresik jest dobry na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zarzucam luzne wdzianko, sportowe spodnie i koszulka, a czasem spodenki frotte i t-shirt, mam kilka zestawow domowych, wszystkie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze sie od razu przebrac (i zwiazac wlosy) :) wygodniej no i tez brzydzi mnie ze mialabym usiasc na lozku w spodniach w ktorych siedzialam w szkole, w autobusie. ubieram jakas koszulke z krotkim rekawem i spodnie z dresu takie z misia, sa ladne i nie odksztalcaja sie kolana jak w spodnaich z bawelny ;) w stanach chodza w dresach po ulicy, u nas jakos sie to nie przyjelo hmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolllla
ja tez sie przebieram... jak cos robie w domu to moge zniszczyc te ciuszki co noszem do szkoly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Tak tylko na dresy teraz za gorąco... a gdzie kupujecie takie ciuchy po domu bo wierzcie mi ja ciągle w takich mundurkach biegać muszę a nie bawrdzo mi się widzi żeby nosić po domu te ciuchy które już są znoszone i nie nadają się do pracy....a jakieś sukieneczki? chciałabym wyglądać dobrze,kobieco ale na luzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara dziweczyno
wskocz po prostu w jakąś luźną sukienkę - i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
pewnie że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam pochodzic po sklepach z uzywana odzieza, mozna kupic naprawde ladnie rzeczy i za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc;) ja też oczywiście przebieram sie po powrocie do domu;) a czasami ściągam tylko spodnie i wkładam jakieś szorty... ubrania po domu kupuje w new yorkerze, h&m- zazwyczaj na wyprzedażach...często trafiają sie tam jakieś koszulki za 19 zł (i nie sa brzydkie, nie wstydze sie w nich otworzyć komuś drzwi)... ponieważ mam w domu bardzo ciepło nosze szorty- i mam rózniaste-cała kolekcje;) na te chłodniejsze wieczory mam welurowy dres- mięciutki i cieplutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharisse
Zawsze sie przebieram - luzne dresowe spodnie + rozciagniety t-shirt, bo przeciez tak najwygodniej :):) po mieszkaniu nie chodze w ciuchach , ktore ubralabym wychodzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×