Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anku31

kula kwiatowa

Polecane posty

Hej Anku :) Myślę że mogłabyś zapytac na targowisku kwiatowym przy ulicy Grójeckiej - za stacją Satoil . Robią tam naprawdę piękne bukiety i kompozycje kwiatowe , a do tego niewiarygodnie tanio ! A na 100% znajdziesz to na giełdzie kwiatowej w Broniszach ( trasa na Pruszków ?) . Jest tam niesamowity wybór ozdób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam firmy dekoratorskiej
Moniczko, strasznie ci dziekuje 😘, dobrze że mozna cos takiego takiej kupic, bo w necie szukam dzis caly dzien i nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam firmy dekoratorskiej
to ja anku31 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropna angina
wiecie co , mnie to przeraża tyle kwiatów zdziechciarzyc , żeby zrobić jakąś szajs-kulę , która po jednym dniu i tak sie nadaje do wywalenie; dla mnie to totalne nieliczenie się z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, niestety, czy ja je kupie czy nie i tak zostaną ściete. Ja bylabym skłonna kupic nawet ze sztucznych kwiatów, ale jak na razie nie widziałam jeszzce tego w rzeczywistosci i nie wiem gdzie to kupic :) musze sie zorientowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×