Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izzkka

wady i zalety kolczyka w nosie badz w pępku.

Polecane posty

jakie jest wasze zdanie na ten temat bardzo prosze o porady !!!!!!!!! czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pepku: - drapie podczas seksu faceta serio :P:P - boli jak sie przebija - mozna krzywo przebic lub sie moze to zle goic - dziurka wolno zarasta a raczej wogole nie zarasta + fajnie wyglada mi sie przynajmniej podoba czyli w sumie cierpiemni dla wygladu :) ale w sumie sama mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam ze to bardzo boli a ty przebijałas u kosmetyczki czy przez kogos znajomego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty mnie nie bolalo. samo przebicie nie jest bardzo bolesne. na drugi dzien pojawia sie opuchlizna. latwo sie urazic ktos moze cie udezyc to boli ale czy to taki wielki bol... raczej nie. a i nieda sie spac na brzuchu. za pierwszym razem koleznka mi przebila nawet zle nie bylo tylko krzywo po 2 latach poprawilam w salonie percingu. co do kosmetyczek to nie wiem. kosztuje 60 zl w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm op tym to ja akurat nie slyszalam. ale powinna pamietac ze rana goji sie miesiac. wiec trzeba uwazac przy myciu, nie wyciagac kolczyka, nie opalac sie, wiele osob nie przestrzega tego i stad powiklania. nalezy dodac do tego ze niektore osoby sa uczulone na nikiel z ktorego wykonane sa kolczyki do pepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurat o tej bezplodnosci nie słyszałam. ale sa równiez inne choroby.ja sie zastanawiam czy isc do kosmetyczki czy do kolezanki. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje salon kosmetyczki sa hmmm poprostu nie nuczysz sie przebijac majac jedna albo 2 klijetki na miesiac. w salonie codzienie maja po 10 klijetow i maja wprawe. nie wierze zeby kosmetyczka po kursie 2 tygodniowym prawdopodobnie umiala przebic profesjonalnie pepek bo do nosa to sa maszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ten temat tez kazdy ma inne. ale dzieki za porady.bynajmniej wiem co mi grozi. hehe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po zrobieniu kolczyka w pępku na drugi dziń czułam się jak w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa21
a ja mam kolczyk w pepku od kilku lat,i drogie panie powiem wam ze polecam tylko salon piercing/tatoo-tu sa naprawde sami fachowcy.Ranka po kolczyku w pepku goi sie dosyc dlugo(u mnie trwalo to 7 miesiecy),ale polecam maść tribiotic w saszetce(kosztuje ok 1 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciorno
ja ogolnie odradzam kolczyk w pepku ze wzgledu na liczne powiklania i wyskokie ryzyko odradzam rowniez przekluwanie sutkow w nosie ladnie i szybko sie goi jak dlamnie swietnei wyglada a taki kolczyk w pepku tylko zawadza w jezyku mzona fajnei wykorzystac w seksie ale ogolnie bardziej upierdliwy niz fajny na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belka
mam kolczyka w pepku i pojawila mi sie ropa :/ caly czas smaruje kolczyka mascia tu polecana "tribiotic" z tego co widze to dosyc dlugo one sie goja a ja mam kolczyka dopierto chyba od 2 tygodni to chyba nie mam sie co martwic? plz o porade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shinya08
Chciałam sobie przebić pępek ale zastanawiam się nad tym ponieważ moje mamy koleżanka gdy zaszła w ciążę dodam że na (samym początku ciąży wyjęła kolczyk) gdy miałam duży brzuch pękł jej pępek i mu siałam mieć zakładane szwy . Proszę o rade czy gdybym zrobiła sobie kolczyk w pępku i wyjęła go po np. 5,6,7 latach czy dziurka zarosła by się ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiiiiiiiiiii
hej wam wszystkim,ja chciałabym sobie zrobić kolczyk w nosie,tylko obawiam sie ze będzie mocno bolało.Dwa lata temu miałam robioną drugą dziurkę w uchu troche wyżej niż jest pierwsza,no i zemdlalam w salonie kosmetycznym potem strasznie bolalo.Pomóżcie mi i powiedzcie ile kosztuje zabieg zrobienia kolczyka w nosie,czy jest to bolesne,jakie mogą być powikłania,jak wygląda ten zabieg i czy dlugo sie goi dziurka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kolczyk w nosie od kilku lat Przeklucie nic a nic nie bolalo, wczesniej mialam posmarowany nos jakas mascia znieczulajaca z ktora siedzialam pol godziny przed przekluwaniem. I widac ta masc dzialala. I tak szczerze mowiac to potem tez nie bolalo nic i zagoilo sie super. Takze bezproblemowo A kosztowalo mnie to jakies 60zl u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w pępku od ponad 4lat u mnie nie wiem czemu najgrsza wada jest ze kulka mi sie zawsze odkreci i zgubi . znacie jakies kolczyki do pepka bez kulki tylko inne co tak latwo sie nie odkreca? a zaleta sam wyglad jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nos też przekuwalam ,poszlam do kosmetyczki i co? pistoletem mi przekula z zwyklym kolczykiem do ucha i go nie zabezpieczyla wiec przez noc mi do polowy wyszedl i wyjelam go bo wstadzic sie nie dalo. szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irygator
A JA WIDZIALAM TAKIE MALUSIE MALUTENKIE kolczyki w nosie u kilku dziewczyn takie male ze nie odstawaly i wygladaly tak jakos naturalnie i slicznie i ja chce taki ale czy sa ozne rozmiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irygator
a jest taki ze wyglada jak lebek od szpilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze szkda ze mi sie nie udalo nosic tego w nosie bardzo mi sie podoba ale 2 raz nie bede próbowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na jakas amatorke trafilas :/ mnie do nosa na poczatek wlozyla taki zakrecony kolczyk, ze wyjac go potem nie moglam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a daj spokoj jeszcze ten kolczyk byl taki wielki ze na nosie wygladal jak nie wiem co :D w pepku mi kolezanka zrobila i lepiej na tym wyszlam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiiiiiiiiiii
no ja własnie tez chce taki malutki.tylko boje sie ze bedzie ze mna tak samo jak z poprzedniczkami(np.onako{)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w kolczyku i nie widze specjalnych zalet albo wad. przydaje sie w sexie i tyle chyba :) jak jest tytanowy to uderza o zeby i je niszczy albo bola. Mam jeszcze szpade w uchu, i na razie sie goi 3 tydzien (ale podobno ma sie goic 8 miesiecy) i poza tym ze mi sie podoba, to nie widze specjalnych plusow i minusow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×