Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izzkka

wady i zalety kolczyka w nosie badz w pępku.

Polecane posty

Gość pajka
Ja sobie przebijam w pepeku. fajnie to wyglada:)) Tylko mam jedno pytanko otorz trzeba miec do tego specialna igle?? bo nie chce wyjsc na idijotke ze nie wiedzialam. czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdh
a kolezanka ci przebija ze pytasz o igle? mi przebijala kolezanka i tak trzeba bylo odpowiedniej grubosci kupic ale nie pamietam jaka -too bylo 5 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie wygląda ale
to snobizm i dziecinada kosztem zdrowia. Były przypadki złego gojenia się rany i w rezultacie raka. Dla wyglądu i wabika proponuję kolczyk w łechtaczce, co Wy na to? A dla analnych w odbytnicy. Jednym zdaniem kolczyk gdziekolwiek to kretynizm połączony z niedojrzałością emocjonalną. No wyłączyłbym kolczyk w uchu, ze wzgl. na dobroczynne działanie złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilkaAa ___=*
. Ja tez sobie zrobilam kolczyk w pepku okolo 2mies. temu i do tej pory mi sie dobrze nie zagoilo ... zrobilam go u kosmetyczki zaplacilam 70 zl. ale i tak nie jest do konca prosto przebity ..do tej pory jak ktos mnie dotyka to bardzo boli .. radze nigdy nie robic kolczyka w pepku u kosmetyczki .. mojej kolezance zrobila za daleko i tak krzywo ... ze chyba nigdy nie widzialam zeby ktos mial tak krzywo ;/// .. nie polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdsfsadfsad
mi kolczyka w pępku robiła koleżanka i dobrze mi przekuła, w nosie natomiast sama sobie zrobiłam ...nic nie bolało radzę wam abyście jak już to chodziły do percingowych ponieważ oni się na tym znają .. a kosmetyczka jest od paznokci, i makijażu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kfajti
"kulawa_gazela: Słyszałam o przypadkach, kiedy przy przebijaniu została zerwana jakaś żyłka, co prowadzi do bezpłodności" tiaaa... a jak facet Cię pocałuje w rękę na przywitanie to zachodzisz w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lansik
Ja tam mam 13 lat i mam kolczyk w języku i pępku , bardzo mi się podoba , ale powiem wam , że kolczyk w języku wygląda super , ale zęby się strasznie psują , a co najgorsze , ja mam kolczyk długi z nakrętkami po obu stronach i omal go nie połknęłam , jak już chcecie sobie zrobić kolczyk w języku to proponuje mały taki , który leży na języku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zongggg
"lansik" jeśli zęby ci się psują od kolczyka w języku to wyłącznie dlatego że uleczki są metalowe ze stali chirurgicznej..a ona strasznie niszczy szkliwo i zęby robią się później czarno szare od spodu. Proponuje ci kauczukowe kulki nie są drogie a na pewno nie będziesz miała problemów ze zębami. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie języka, nosa, uszu lub pępka albo kto kolwiek inny będzie miał jakieś wątpliwości piszcie na gg 8549551;) Jestem obeznana w sprawach percingu, sama testowa łam na sobie róźne jego sposoby przekłuwania ciała. A i u profesjonalistów również byłam i wiem co i owo troszkę. Mam nadzieje że pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolik..;p
Mam kolczyka w nosie od 2 lat..nic a nic nie bolało..:P zrobiłam sobie go sama...tak jak w wardze i jezyku..;p w pepku mam zamiar zrobic ale boje sie powikłań..i w sumie po tym co tu poczytałam to chyba pójde do kosmetyczki..:) Pozdrowienia..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltafebra
ja mam kolczyka od 11 miesiecy. ogolnie to wyglada bardzo ladnie, ale jeszcze tak calkiem do konca mi sie nie zagoil... radze wam dziewczyny zebyscie chodzily to salonow tatuazu gdzie robia kolczyki, moja znajoma byla u kosmetyczki i ogolnie to strasznie jej ten kolczyk sie "papral" a teraz to ma kolczyk na takiej zwisajacej skorze... kosmetyczka robila jej to pistoletem do uszu a powinno robic sie igla o specjalnej wielkosci. sama sie zastanawiam czy nie wyjac tego kolczyka bo podobno jak sie zchodzi w ciaze to dzurki po kolczyku pekaja albo robia sie rozstepy albo dzurka powieksza sie do takich rozmiarow ze mozna palec wlozyc...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maisiaxd
HAHA .!Co za bzdury wy tu piszecie .? ; dd Przebicie pępka prwaie nic nie boli i nie ropieje .! Czyba ze caly czas dodtykasz i wq . Haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellokity23
Witam wszystkich ;) Ja osobiście mam przekłuty pępek ( od ponad pół roku) i wygląda to super. Jednak w ostatni weekend zauważyłam coś dziwnego. Otóż niespodziewanie kolczyk , który nosiłam wypadł mi z pępka ( nie czułam przy tym bólu) i problem w tym ,że teraz nie mogę założyć żadnego innego kolczyka ( nawet tego, ktory miałam założony tuż po przekłuciu). Dodam ,że pępek przekłuwałam sobie w studiu tatuażu i percingu a o rankę dbałam i wymieniałam kolczyki. Poradźcie mi czym jest to spowodowane i czy jest jeszcze szansa ,ze ponownie założę kolczyk? Chciałabym z powrotem go nosić, ponieważ naprawdę super wygląda ;) Ps. Kolczyki tak mi się spodobały ,że planuję sobie przekłuć język ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo chcesz oszukać?
zalet nie widzę, po prostu chwilowa moda. Wg mnie same minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nosie - wadzi jak ma się katar, przynajmniej ja tak miałam, że mnie wkurzało, a co lepsze przebijałam kilka razy i za każdym razem dostawałam katar wciągu pierwszego tygodnia :O W pępku - W sumie mi nie wadził w niczym, a na moje oko brzuszek wyglądał bardziej seksi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa jeszcze tam później pytałaś czy ktoś sam przebijał - ja zawsze sama - uszy, nos, broda, górna warga, pępek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello kity23
A powiedz czy to bardzo boli jak się samemu przebija pępek czy nie? , bo wiesz nie wiem czy ponownie nie będę musiała sobie go przekłuć. Pamiętaj tylko ,że jak sama coś przekluwasz, musisz pamiętać o środkach ostrożności.Ja tam nigdy bym sobie pępka ponownie sama nie przebiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello kity23
Ja w przyszłym tygpdniu ponownie idę przekłuć sobie pępek ( po 8 mies. od pierwszego przekłucia) w takim bardzo dobrym salonie kosmetycznym & studiu percingu 15-115 w Warszawie. Mam tylko nadzieję ,że tym razem mi prosto przebiją, bo poprzednio byłam ( jak wspomniałam wcześniej) w studiu tatuażu & percingu i ten facet chyba nieco krzywo mi ten pępek przekuł. Ps. Tribiotic- dobrze wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja osobiście
Nie polecam. plusy ladnie wygląda, przyciąga uwagę facetów minusy : długo się goi, tribiotic jest naprawdę dobry, ale do tego trzeba kilka razy dziennie przemyc spirytusem kosmetycznym, razi strasznie jak ociera się o bluzkę w czasie gojenia, zostaje dziura na całe życie po kolczyku ja tak mam, szybko się nudzi, bardzo często odkręca się kulka i gubi, wychodzi to już z mody. Mi przebijała koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doświadczenie jeśli chodzi o język i brew przekłucie brwi to jakaś masakra- cholernie boli. wolno się goi język prawie wcale nie boli. mogłam normalnie jeść i mówić bez seplenienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello kity23
Skomentuję to tak- każdy lubi to co lubi ;-) Ja tam lubię kolczyki ( zwłaszcza w uszach, pępku i ostatnio w języku). Mi tam się kolczyk w pępku podoba ( moja koleżanka dzięki mnie też chce przebić sobie tę część ciała). Fajnie to wygląda jak jesteś w kostiumie 2-częściowym na plaży czy basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×