Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agataTenis

Bulimia a bycie z facetem???

Polecane posty

dziewczyny czy ktoras z was jets bulimiczka jak radzicie sobie w zwiazku nie przeszkadza wam to nie draznai was faceci ? ja nie amm nikogo narazie ale nie wiem jaks obie poradze czy da sie ztworzyc taki zwiazeK?nie mm teraz nadwagi waze 58 przy 169 i wiem ze moze sie ktos znalec kolo mnie ale nie wiem troche mnie to rpzeraza lecze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co że sam
mnie to obrzydzałoby - jak dać buzi dziewczynie, która przed chwilą rzygała błllllllllllleeeeeeee fuuuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Kobiety zwykle tracą wszelkie choroby typu bulimia czy anoreksja kiedy zwiążą się na stałe z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrom masz racje ale coz ja ma zrobic jestem sportowcem atrakcyjan i nie mma nadwagi waze 58 pryz 169 blondynka i nie amm nikogo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)... Opowiem Wam swoją historię... Mam 24 lata, od 2 lat i 1 m-ca jestem w związku z fantastycznym facetem, dzięki któremu jestem zdrowa i szczęśliwa... Odchudzanie zaczęłam bo byłam sama...Na drugim roku studiów postanowiłam schudnąć i wpadłam w anoreksję, kiedy poznałam jego, on nic nie rozumiał, aż nie trafiłam do szpitala, tam mnie zmuszli do jedzenia, nie mogąc nic ukryć ani wyrzucić (chodzi o jedzenie) posłusznie jadłam a potem zaczęłam wymiotować i tak z anoreksji popadłam w bulimię... To trwało do marca tego roku, mój ukochany, z którym mieszkam nic nie wiedział, bo potrafiłam to ukryć, a poza tym miałam już wprawę jak to zrobić, żeby nikt się nie zorientował... Ale jedno mi pomogło mój ginekolog - zapytał - czy chcę być w przyszłości mamą??? Nic nie muszę dodawać to był jeden impuls i jestem zdrowa... Już 6 miesięcy minęło:)...Na zakończenie mogę tylko powiedzieć, że mam 176cm i ważę 58kg... Jestem blondynką - atrakcyjną, zdrową kobietą, która chce mieć maleństwo:)...Jestem szczęśliwa:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 20 lat
na bulimie choruje od 8 lat i nigdy nie bylam z zadnym facetem. jak tylkjo jakis zaczyna sie przystawiac, staje sie agresywna. nie chce z nikim byc. nie potrafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak naprawdę kogoś pokochasz to zmienisz dla siebie i niego wszystko, bo miłość nie wybiera i nie czeka aż wyzdrowiejesz... Coś za coś, albo wybierasz miłość, albo bulimię... Nieda się tego połączyć, bo w miłości liczy się przede wszystkim szczerość... Wybór należy do Ciebie.... Jedno wiem miłość czyni cuda:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet angel gratuluje!!!! ja własnie z jednej strony pragne kogos a z drugiej boje sie tego choc zacyznam lubic siebie i terpai zaczyna skutkowac !choc nie powiem teraz raczje ejstem w drugije skrajnosci malo bardoz malo pryz tkaim wysilku jejm miesiaczka mi sie zatrymala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pędź do lekarz i pomyśl o przyszłości, bo teraz myślisz tylko o sobie, a musisz myśleć o przyszłości... Życzę Ci szybkiego uporania się z tym problemem... Może terapia grupowa by Ci pomogła, pomyśl o tym... Ja to przeszłam, naprawdę warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×