Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

no pewnie, że to jest leczenie zewnętrzne, ale jak ostatnio poprosiłam moją dermatolog o skierowanie na badanie krwi i moczu to się na mnie wręcz wkurzyła, że podważam jej wiedzę i ośliła mi że trądzik powstaje przez nadmierne wydzielanie łoju... to chyba nie jest dobry dermatolog. szkoda, że duac nie chce mi tak super pomagać. w sumie to teraz nie ma żadnej poprawy, a nawet jest gorzej :( a nie jest jeszcze za gorąco :( ażsię boję jak przyjdą upały. za dwa tygodnie mam obóz nad wodą i aż wstyd gonićz taką zapryszczoną gębą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co chodzisz
do dermatologa????Oni tak niby lecza a maja sie za Bogów,a niech sobie strajkuja niech sie zwalniaja niech sobie jada,po co oni nam,na niczym sie nie znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak mam sama sobie poradzić? starałam się już leczyć na wszystkie znane mi sposoby na własną rękę :( dermatolog to jedyna droga po recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta aukcja się nie wyświetla niestety.ale chyba chodziło Ci o kolagen. używam już i bez rezultatu. wiem, że na efekty czeka się długo, ale ja już nie mam siły czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Niestety leczenie wymaga czasu ;/ Ja juz prawie rok jade na antybiotykach i co prawda pomaga ale to jeszcze nie to. A tak na marginesie to moja Pani doktor zalecila mi sporzywanie duzej ilosci nabialu mleko, jogurty, itp. BRAVIA a Ty sie nie łam cos pomoc musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem doskonale, że kiedyś coś mi pomoże, ale za dwa tygodnie wyjeżdżam nad jeziorko i chciałabym dobrze wyglądać. bo jak to tak, ładne ciałko a twarz taka czerwona :( zazdroszcze dziewczynom, które nie mają takiego ciała, ale za to mają ładną buzię, że nawet nie muszą podkładu nakładać a i tak cera wygląda perfekcyjnie u mnie dalej kiepsko, gule coraz większe i coraz bardziej bolesne. nie wycisne, bo nie chce mieć plam, pewnie i tak by się nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
To nie amsz sie o co martwic faceci jeca na cialo na twarz raczej malo ktory patrzy, za to kobiety na dobra materialne. Takie juz zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) dobre, ale coś w tym jest :) na szczęście mimo wszystko dzisiaj jest już lepiej. tylko dwie gule zostały i kilka małych grudek. plamy nadal jakie były takie są. trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkddg
a ten lek to tylko na recepte????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JamesFord
jest jedna rzecz która działa na 100%. proactiv solution.używałem tego 4 lata temu jak nie było jeszcze dostępne w Polsce.Kupiłem w Stanach kiedy byłem na wakacjach bo tam mi sie pojawiły pierwsze poważne problemy z trądzikiem(wiadomo to ich jedzenie).Przy okazji dostałem ulotke czego nie jeść i takie tam róźne porady.do dzisiaj nie jem żadnych słodyczy,nic smażonego na tłuszczu,ostatnio definitywnie odstawiłem białe pieczywo i jem tylko żytnie razowe(nie polecam makaronu razowego).oczywiście żadnych ostrych potraw.Teraz używam tego rzadziej bo nie ma takiej potrzeby,wystarczy 3-4 razy w tygodniu.Może nie jest to tanie ale wątpie żeby było coś bardziej skutecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja xxxx xxxx
a czy duac pomoze na tradzik zwiazany z zaburzeniami hormonalnymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam własnie problemy z hormonami i mi nie pomaga, więc nie ma szans. a już sobie dawno powiedziałam, że nie bede brać tabletek anty, bo nie chce stracić figury. i jak rano miałam lepszą buzie to teraz znowu mam syf na syfie. ehh syzyfowa praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No niestety u mnie tak samo jeden dzien twarz wspaniala a nastepny dzien czysta masakra. Chyba moja skora juz sie przyzwyczaila do duac'u. No nic bedzie trzeba powiedziec pani doktor zeby cos innego przepisala . PS. Terabia hormonalna i utrata figury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duac nie pomoze na problemy hormonalne. to antybiotyk a antybiotykami niszczy sie bakterie. milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja xxxx xxxx
a co na hormonalny tradzik, bo diane nigdy wrzyciu a po anty wlasnie mi wszystko wrocilo i sie pogorszylo, nie wiem czy nawet nie mam tradzika sterydowego :( ale pewnie raczej hormonalny bo moja broda a rczej zuchwa to koszmar :( tylko plakac. pojde do endo. musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak chyba bedzie najlepiej zrobic. zycze ci powodzenia :) bardzo lagodnym naturalnym srodkiem regulujacym problemy hormonalne jest olej z wiesiolka. jest dostepny w kapsulkach do lykania a dodatkowo mozesz kupic tzw. kosmetyk w kapsulkach czyli olej z wiesiolka z firmy Gal i smarowac nim buzke przed nalozeniem kremu :) bardzo ladnie rozjasnia i \"uspokaja\" cere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja xxxx xxxx
a ja nawet mam ten wisiolek w kapsulkach /suplement diety. ale jakos boje sie go lykac, hmmm czy to nei wplynie na dzialanie luteiny, bo teraz sztucznie wywoluje o gina miesiaczkle ktorej nie mialam ju zprze zkilka miesiecy ;| czy wisiolek mozna o tak sobie bez obaw polykac. i ile razy dziennie. bo ja chcialam wlasnei do smarowania ale nei znalazlam wiec przebijalam te kapsulki i smarowalam ale wcale ni epomagalo :| moze lepiej jak je łykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ty się blondyn nie śmiej, dziewczyny które stosują antykoncepcję hormonalną po odstawieniu tabletek bardzo szybko tyją i twarz wyglądajeszcze gorzej niż przed zastosowaniem terapii. takiże ja nie ryzykuje :) a o wiesiołku nie slyszałam., musze coś poczytać na ten termat. wczoraj tak się wkujrzyłam na te gule, że wzięłam igłę i się z nimi rozprawilam :) dzisiaj wyglądam jakby ktoś do mnie strzelil, ale przynajmniej twarz mnie tak nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja xxxx xxxx
najfajniejsze jest to ze zawsz emi sie koncza wszystkie rzeczy na raz. musz eteraz kupic nowe kosmetyki do pielegnacji twarzy :( tylko lubie eksperymetowac i nei wiem teraz jakie kupic. wiem ze kupie na sprobowanie effaclar K. bo mi wszystkie wysuszajace masci sie pokonczyly, choc nei wiem co zrobil ten acne derm ale gladkie czolo sie zrobilo ale takie 4 gule pod skora siedze gdzies gleboka i mam takie blizny, i przebarwienia , łaciata :(. no ale jaki tu dobry tonik, zel i krem nawilzajacy zakupic. i pewnie krem z filtrembo slonce przygrzewa a zbene mi sa gorsze przebarwienia. a moze wyporadzicie cos dobrego :P no to wydatek mnei czeka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
BRAVIA ja sie nie smieje poprostu bylem ciekawy :). I widze ze nie tylko ja sie igla bawie ;p Raz mnie matka zobaczyla jak mialem wbita w policzek malo co nie zemdlała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ktos zna jakis skuteczny sposób na wagry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha igła to mój najlepszy przyjaciel, już nie tylko do syfów. niedawno znalazłam nowe zastosowanie i jak to mój chłopak zoaczył to też prawie nie zemdlał. igłą rozdzielam rzęsy, które za grubo pomaluję tuszem :) to musi dopiero wyglądać jak niemal sobie do oka igłę wkładam :) co do toników, to nie mam dobrych doświadczeń, bo toniki zamykają pory a to sprawia, że powstaja jeszcze większe syfy. przetestowałam vichy i wiele tańszych i zawsze było to samo. jeżeli znowu chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne, to nie ma co wymyślać tylko marsz do apteki po la roche possay. nie ma lepszych. a co do mojej twarzy, to nic fajnego, niwe syfki się pojawiają jak zawsze, może to przed okresem tak, ale to zobacze za 2 -3 dni, jak się nie uspokoi to idę do dermatolog znowu, choć termin mam dopiero na 18.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzisiaj juz znowu jest trochę lepiej. co prawda nowe gule znowu są bliżej brodu, ale ogólnie buzia dzisiaj trochę spokojniejsza. wczoraj sie tak wkurzyłam wieczorem na tą twarz, że grubiej posmarowałam tym duackiem i rano miałam spaloną twarz, lekko czerwona i skóra mmi schodziła, ale lepsze to było niż wieczorne pobojowisko :) mam nadzieje, ze już teraz z dnia na dzien bedzie coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuje DUAC już od miesiąca i dla mnie rewalacja,cerę mam taką że się nawet tego nie spodziewałam,na opakowaniu jest napisane że wybiela a ja mam buzie jakbym się w solarium opalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki miałaś tradzik?> możesz jakos opisać stan sptrzed? miałaś też takie kryzysy po drodze, ze było wiecej syfów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrostana
Hej przeczytałam ten artykuł na poprzedniej stronie (luskiewnika) i teraz to już mam kompletny mętlik w głowie. :( Bo wszystko wskazuje na to, że mój trądzik jest na tle hormonalnym, (wypryski nie są co prawda na żuchwie tylko na całej twarzy) i chciałam się wybrac do gina ale tutaj raczej nie ma dobrego zdania o tabl. anty. Więc co tak naprawdę wyleczy trądzik hormonalny jak nie tabl. anty??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakrostana gdyby to było takie łatwe, to ja już też bym nie miała tych pryszczoli. też uważam, ze mój tradzik jest na tle hormonalny, ale nie warto siegać po tabsy, bo jak odstawisz, to wszystko wróci ze zdwojoną siłą. idz do gina i zapytaj o inne rozwiązanie. może ten wiesiołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×