Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość blondyn89
Tak tylko ja trafiam jak by to ujac na dziewczyny lubiace imprezy, no wiec im to wszystko jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina... a bedac sama nie masz tych kompleksow? moim zdaniem w wiekszosci przypadkow sa jeszcze gorsze zawyczaj... \"nie chce miec chlopaka jak mam problem z tradzikiem.\" - a zdajesz sobie sprawe, ze to moze oznaczac najblizsze 8-10 lat nawet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no trudno. wytrzymam. lepiej mi samej. mialam juz kilku chlopakow i wiem ze zawsze glupio mi sie bylo im pokazac. wyjatkiem bylo poprzednie lato. a tak to zawsze dziwnie sie czulam kiedy ktos byl blisko mnie a ja mialam to hujostwo na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Paulinka kilku chlopaków :) To troszke szczeniacke milosc, nie zebym sam byl lepszy alenasz wiek to jednak troche malo na milosc... Bynajmniej na taka ktora moze trwac dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile kosztuje Ten LEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina, nie wierze, ze sama chcesz sobie zepsuc 10 lat zycia z powodu tradziku...zapewniam cie, ze po pewnym czasie znajomosci to zawstydzenie przechodzi... mozesz sie pozniej ocknac kolo 30...owszem bez tradziku ale i bez faceta i rodziny, a z tego co pisalas to jeszcze bedac dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja przeciez nie powiedzialam ze laczyla mnie z nimi wielka milosc... na pewno tak nie bylo. quleczka mam nadzieje ze tradzik mi zniknie troszke szybciej. w swoim zyciu wyprobuje jeszcze wielu metod na to i moze cos w koncu da jakis skutek. a jesli nic to bede brala izotek. juz oszczedzam na ta kuracje i mam 600 stow odlozone. poczekam do pelnoletnosci i sie za to zabiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no trudno. wytrzymam. lepiej mi samej. \" a zreszta co tu rozwazac... zobaczymy za rok, dwa , trzy - zakochasz sie tak, ze nie bedziesz myslala o wytrzymywaniu, uczuciu skrepowania, o tym ,ze lepiej by ci bylo samej... nie chce gdybac ale powiem szczerze, ze mam wrazenie, ze nei tylko w tej kwestii predzej czy pozniej zmienisz zdanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
w tej drugiej kwestii co mowilam to raczej nie bardzo. ale w kwestii chlopaka to moze. nie wiem. lepiejn zebym sie nie zapierala bo rzeczywiscie to sie moze zmienic kiedy sie naprawde zakocham. moj chlopak tez moze nie byc idealny. nawet nigdy mnie nie krecili pod kazdym wzgledem idealni kolesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Powiem wam ze czasem zaluje ze nie pale ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, kazdy ma takie nadzieje, a jak widac wychodzi roznie.... ;) ale ja nie moge powiedziec by to tradzik psul mi jakos zycie - teraz mam go mniej , a jestem sama... kiedys byl okropny, a jednak faceci jakos do mnie ciagneli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"w tej drugiej kwestii co mowilam to raczej nie bardzo\" - powiem tak, nie ma co dyskutowac bo teraz mozesz miec jak najbardziej takie plany, a zycie i tak pisze swoje scenariusze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
dobra ale ja nie rozumiem czegos. dlaczego jak ktos ma takie poglady i w ogole to ktos inny mu wmawia ze to sie zmieni. nie widzialas dziewicy po dwudziestce? przepraszam ale troche mnie to denerwuje. nie wiem co w tym dziwnego ze ktos chce zachowac cnote do slubu. przeciez to jak najbardziej realne i mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jeszcze zyje nadzija ze dieta mi troche pomoze. moze nie wyleczy tradziku ale jakies efekty moze dac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Haha dziewica po 20 to rzadko spotykana rzecz wrecz bym powiedzial ze unikat, wiekszosc traci dziewictwo juz po 18 roku zycia... Paulinka to juz nie te czasy gdy cnota byla najwazniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam i sama bylam dziewica dlugo... i co wiecej dwoch moich facetow, tez zrobilo to w wieku 22-23 i nie mowie tu o wieku ale o czekaniu do slubu...jak najbardziej mozliwe ale kiedys wiekszosc ludzi brala slub majac 20-22 lata...poczatek studiow w czasam moich rodzicow to byl standard, a dziadkow juz nie wspomne... ty mowisz o slubie po studiach najwczesniej czyli czekanie do przynajmniej 25-26 jak mowisz, choc tak naprawde to wiek ma tu niewiele do rzeczy...tylko ryzykowanie nieudanego malzenstwa wedlug mnie. ale to moja opinia tylko i wylacznie :) ja po prostu mowie, ze w 99% przypadkow poglady na te sprawy z czasem sie zmieniaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie twierdze ze jest najwazniejsza. a argument ze nie te czasy na mnie nie dziala. i nie wiem czy dziewica po 20-stce to malo spotykany okaz. ja znam kilka takich dziewczyn. no ale forum nie o tym troche... mam juz no-scar jak mi sie skonczy okresowy okres to zaczne nim smarowac twarz w miejscach gdzie nie bede miala krost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, spokojnie - ja nie zamierzam cie do niczego paulina przekonywac bo to nie ma sensu i tak sama kiedys podejmiesz decyzje co i kiedy robisz :) ja tylko mowie, ze w wiekszosci przypadkow to jednak inaczej sie konczy niz sie planowalo w wieku 16tu lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nieduane malzenstwo? ja cos czuje ze dzieki temu wlasnie moze byc udane. no i cos czuje ze z moim temperamentem to maz sie na mnie nie zawiedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
To ja chyba mieszkam w piekle albo wszystkie kobiety jakie spotymam sa zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
blondyn jakies zaluzje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc udane moze nie byc - tego sie nie wie temperament to jedno, a fizyczne dopasowanie drugie...mozna sie bolesnie zdziwic nawet jak sie bardzo kocha ale to nie na ten topik ;) blondyn - zycze by humor sie poprawil - jakas fajna dziewczyna sie znajdzie predzej czy pozniej ;) duac wysechl juz, ja ide odespac zaleglosci, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a ja uwazam ze fizyczna strona zwiazku nie jest najwazniejsza a seks jest przyjemny z osoba ktora sie kocha. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Paulinka bynajmnie zadnyc aluzji:) A mi samotnosc jest juz chyba pisana, dobranoc Quleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a seks jest przyjemny z osoba ktora sie kocha\" - mowi osoba, ktora tego nie sprawdzila ;) ja tez tak myslalam dopoki z jedyna osoba, ktora kochalam okazalo sie, ze do przyjemnosci to mu sporo brakowalo... a z inna duzo pozniej bylo genialnie i bez zadnych problemow :) powiem tylko - ja sie ciesze, ze to pierwsze nie spotkalo mnie po slubie - tylko tyle :) teraz juz na prawde dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Heheh Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no mowi to ta osoba dla ktorej seks nie jest najwazniejszy. min nie bedzie przeszkadzalo jak moj facet nie bedzie bogiem seksu. bede patrzec u niego na co innego. zreszta dobra kazdy moze myslec co chce ale przestancie mi wmawiac ze puszcze sie wczesniej niz przed slubem bo sama lepiej znam siebie niz wy mnie. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
kto tu mowi o puszczania, zrobisz to kiedy bedziesz chiala - byle by tylko nie bylo za puzno. No i zostalem sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×