Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
nie za pozno... nie ma czegos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No wiesz jak bedzies po slubie i sie okarze ze jednak nie tego oczekiwalas to bedzie za puzno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie sadze zeby tak bylo. jak mowilam seks nie jest az taki wazny. nie wiem jak mozna byc z kims w zwiazku zdeydowac sie na seks a potem z tym kims zerwac bo cie nie zaspokoil... takie zachowanie dla mnie jest okropne. jak u zwierzat. sprowadzanie zycia czlowieka to zaspokajania potrzeb. zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no mowi to ta osoba dla ktorej seks nie jest najwazniejszy.\" - zapewniam cie, ze nie jest najwazniejszy i nigdy nie robilam tego z osoba, ktorej nie kochalam... co wiecej ratowalam swoj zwiazek przez dobre 2 lata wlasnie dlatego ,ze seks nie byl dla mnie najwazniejszy...ale potem doszlam do wniosku, ze nie mam ochoty na nastepne 25 nieudanych lat wiesz co innego nie byc \"bogiem seksu\", a co innego jak za kazdym razem sprawia ci to bol... wiesz, ja naprawde nie zyje dla seksu ale moim zdaniem jest on niezbedna czescia zwiazku - nie mam ochoty na malzenstwo gdzie seks bedzie raz na pol roku i tak naprawde tylko po to by zajasc w ciaze, a z tamtym facetem inaczej by to nie wygladalo niestety a tak przy okazji to oczekujesz, ze znajdzie przy okazji po studiach 26letniego prawiczka? bo jak rozumiem chcesz faceta z takimi samymi zasadami...latwo moze nie byc pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Nikt nie mowi ze sex jest naj wazniejszy, on jest po prostu wazny. Jeszcze tego nie rozumiesz bo nie sprobowalas. Napewno nikt nie wybiera partnera tylko na podstawie tego jaki jest w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, bardzo uproszczasz... to, ze ktos chce miec udane zycie takze pod tym wzgladem to jeszcze nie znaczy, ze jest podobny do zwierzecia... i zapewniam cie, ze nie szukalam faceta pod kontem seksu , nie poszlam z nim do lozka po tygodniu czy miesiacu i nie zerwalam dlatego , ze mnie nie zaspokajal... ale pare lat w zwiazku gdy ciagle sie w tej sferze nie uklada naprawde zmienia relacje miedzy ludzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a Ty blondyn sprobowales? tylko szczerze. moj maz nie musi byc prawiczkiem. na pewno nie bede pod tym katem wybieraz partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Tak, sprobowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie mam jeszcze doswiadczenia bo niczyja zona nie bylam i po paru latach nie stwierdzilam ze moje malzenstwo jest nieudane bo maz nie umie uprawiac w taki sposob seksu zeby mi sie podobalo. kazdy ma wlasne zycie i najwyzej bede potem zalowac. trudno. nie raz czegos bardzo zalowalam i musialam przezyc. ta rozmowa jest bez sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja tez juz ide kimac. jutro musze rano wstac. nie wiem jak to zrobie. 3majcie sie. milo sie rozprawialo na te tematy. hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Nikt Cie do niczego nie zmusza :) My tylko ostrzegamy :0 Mialo byc o tradziku a wyszlo o seksie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dobranoc. I teraz to naprwde zostale sam... też ide spac pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie jem po nocy :p jeszcze jedno i koniec tematu :) \"bo maz nie umie uprawiac w taki sposob seksu zeby mi sie podobalo\" to nie chodzi o to, ze on nie umial uprawiac seksu tak jak ja bym chciala, czy ja nie umialam...czesci rzeczy (np. ludzkiej budowy) niestety sie nie da zmienic gdyby to byla kwestia \"nauczenia\" czy temperamentu to bylaby pierwsza...by go nauczyc ide spac cala w duacu - to tak na koniec na temat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a ja sie dzis wytapetowalam i wygladam w miare znosnie. te nowe korektory co sobie kupilam sa fajne. ale znowu sie doluje bo mi mala opryszczka wyskoczyla jeszcze do tego wszytskiego. ja juz duacu chyba nigdy nie uzyje. za tydzien przyjezdza siostra to moze go zechce. chociaz sie troche boje zeby jej krzywdy nie zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ja rano wstalem i 4 syfki do wycisniecia... Co gorsza nie ma co na nie nalozyc :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no rzeczywiscie lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No nic musze do poniedzialku wytrzymac i miec nadzieje ze silica bedzie w aptece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia48
CZESC WSZYSTKIM:* NIE STOSUJCIE ZADNYCH LEKóW CZY TABLETEK BO TO MOZE WAM ZNISZCZYC TWARZ JA OSOBISCIE POLECAM WAM DO CODZIENNEGO PRZEPMYWANIA TWARZY MYDłO SIARKOWE ZA 4ZL KTORE MOZNA KUPIC W APTECE ORAZ KREM ALANTAN TEZ DO KUPIENIA W APTECE ZA 7zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Kasiu na to co mamy nie pomoze mydlo i kremik za 7 zł :) Z tego co wiem to wiekszosc tutaj juz takiego mydla uzywala, co do kremu to nie mam pojecia ale raczej cudów po nim sie nie uswiadczy :). Ale mimo wszystko dzieki za info, komus moze sie przydac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1999119911991
takie osoby jak kasia mnie bardzo denerwuja. ej moze dermatologiem zostan jak tak wspaniale umiesz leczyc ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Paulinka spokojnie :) Każdy na prawo wyrazic swoja opinie :) Wiesz to Kasia 48 wiec juz moze jest dermatologiem :) Chociaz po pismie winioskuje ze ma z 15-18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1999119911991
18 to bym na pewno nie dala. maks 15 ale to naprawde gorna granica. no oczywiscie kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie ale z takim beznadziejnie glupim podejsciem tylko drazni. jak ja bym takie cos wprowadzila w zyciu to bym chyba specjalnie ze schodow spadla zeby sobie kark zlamac. wiem co mowie. no ale kasia ma jest mlodziutka ma dwa pryszcze raz na miesiac i na pewno wie co mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
I Ty mi Paulinko mowilas ze ja jestem agresywny? :) Jesli tak to widac jestesmy podobni :D. A wracjac do tematu to mam wlasnie na twarzy i klacie jakoms czarna masc robiona w aptece, ciekawe czy cos wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Wiiiiii to ze mnie kapie, cwiczyc z nalozona mascia to glupi pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1999119911991
ojejku... ja nigdy nie mowilam ze nie jestem agresywna. jestem. czasami kolezanka mowi na mnie nerwusek:) a propo masci to co to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Nerwusek rrrr podoba mi sie :D. A masc to taka czarna nazwy nie znam wyglada i pachnie jak smoła, tylko ma troszke inna konsystencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1999119911991
i to Ci zrobili? jak tak o tym napisales to pomyslalam o ichiolowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1999119911991
tam niewazne w sumie. zycze ci zeby pomogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×