Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

dobra od teraz pod tym nickiem jestem ja. prawdziwa paulina. zarezerwowalam sobie nick. tamtych wypowiedzi nie biezcie pod uwage bo to nie bylam ja tylko osoba majaca problemy z rozdwojeniem jazny. znaczy jakis wielojazny koles... kto ogladal milczenie owiec wie co mowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah nie myślałam, że trzeba będzie się zaczernić, ale co tu się dzieje dzisiaj, ktoś chyba jednak przesadził z antybiotykami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj widze
że tu jakiś porąbany topik,Myslałam że to normale forum,a tu banda idiotów siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno bywa :) No kochane wracamy do normalnej dyskusji :) Bo puki co zadnego waceta poza mna tu nie ma :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj widze
że tu jakiś porąbany topik,Myslałam że to normale forum,a tu banda idiotów siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramolek pytanko, napisałaś że byłaś na słońcu z antybiotykiem na twarzy i nie polecasz:) ale jak byś się nie posmarowała tym razem to myślisz że nie byłoby takiego efektu:)? Spalenia oczywiście, bo zastanawiam się ile tak na prawdę działa ten antybiotyk, czy niebezpieczeństwo jest tylko wtedy kiedy opalasz się z tym na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj widze
że tu jakiś porąbany topik,Myslałam że to normale forum,a tu banda idiotów siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze jak nie masz sie pod kogo podszyc to znowu glupoty pieprzysz i niestety ciagle to samo. pewnie jestes na jakis wczasach dla esow i Ci dostep do internetu dali. i sie dzieciaczyna nacieszyc teraz nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj widze
że tu jakiś porąbany topik,Myslałam że to normale forum,a tu banda idiotów siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj widze
Co nie zmienia faktu że tu jakiś porąbany topik,Myslałam że to normale forum,a tu banda idiotów siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy bym się nie spaliła, ale siedziałam niezbyt długo, w sumie niezbyt się opaliłam na ciele, tylko ta twarz.. :-P, ale nie polecam, no chyba, że zmyjesz kremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie do was: czym myjecie twarz? ja stosowałam piankę sebamed, ale nie byłam zadowolona, teraz mam dermedic normativ i cetaphil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdhnfhnfnh
Co zupełnie nie zmienia faktu że tu jakiś porąbany topik,Myslałam że to normale forum,a tu banda idiotów siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że mam racje kochanie
Co zupełnie nie zmienia faktu że tu jakiś porąbany topik,Myslałam że to normale forum,a tu banda idiotów siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myje twarz plynem do higieny imtymnej (ziaja) oraz takim zelem z nivea young chyba :). No to paulinka co z tym slubem bo ostatnimi czasy mi kobiety brak :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to miedzy drzwi i kapciem
hehehe Co zupełnie nie zmienia faktu że tu jakiś porąbany topik,Myslałam że to normale forum,a tu banda idiotów siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za a nawet przeciw
Co zupełnie nie zmienia faktu że tu jakiś porąbany topik,Myslałam że to normale forum,a tu banda idiotów siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za a nawet przeciw
Załózcie topik połaczyła ich tradzikwa skóra twarzy,a slub juz sie nie odbedzie gdyz tradzik doprowadził do zdrady swoj swojego jednak bardziej pragnie:)hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×