Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Szukalam zdjec MMJ,bo gdzies wyczytalam,ze wkleil link.... Ale kurde nie znalazlam :) Chyba nie mam tyle cierpliwosci zeby przewertowac te wszystkie stronki :) do 87 bodajze dojechalam,ale dalej juz nie chcialo mi sie-przyznaje sie bez bicia :) Za to jakies flirciki tu zauwazylam ;) Blondyn i jakas Paulina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam ^^ za zywo sie nie da to przynajmniej na forum mozna ^^ A nie powiem dziewczyna z niej ladna :) A co do strony mmj to nie pamietam ^^ Ale za to mozesz zobaczyc jakie ja mialem pieklo na twarz http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/808e3faec645468e.html no co troszke pochwalic sie musze ^^. PS. Ile razy w tygodniu mozna stosowac maseczke z cynamonu lub drozdzy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
oj Bravia, przyznaje się bez bicia, że wczoraj wycisnęłam 1. nie wytrzymałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tylko na zdjeciach ja widziales tak? Daleko od siebie mieszkacie z tego co pamietam ;) Szkoda co... Co do tej maseczki to nie wiem,ja tam robie wtedy gdy mi na mysl przyjdzie ;) Czasami raz w tygodniu,czasami pare dni po kolei ;) Ale z cynamonu dlugo nie robilam....musze sie potorturowac troche ;) Ale to w piatek po szkole ;) No super zmiana na twarzy...Normalnie szok.Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ogolnie to wydaje mi sie,ze dziewczyny z tradzikiem maja o wiele latwiej,poniewaz przy uzyciu dobrego pudru i korektora moga naprawde zatuszowac wiele.... Tak sie zastanawiam,ze jest wiecej dziewczyn z tradzikiem ktore maja chlopaka,anizeli chlopakow z tradzikiem,ktorzy maja dziewczyny...No i niestety tradzik u facetow przebiega silniej...co znowu jest na niekorzysc panow.Szkoda nie... Ale mam kolege ktory naprawde wyglada T R A G I C Z N I E ! I w dodatku nic z tym nie robi.Blee.Ale ma dziewczyne!! Fakt,ze pol roku za nia lazil...przyczepil sie do niej jak rzep do psiego ogona... ;) Ale teraz jest z nia...Ale ona to taka swieta,ze szok...Na pozegnanie nawet go nie pocaluje w usta,bo....uwaga...-TO GRZECH. :D Ja nie mowie,zeby od razu chlopakowi do lozka wskakiwac,bo tego to nie popieram akurat,ale bez przesady.Ten buziak to mu sie chyba nalezy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie pocałowała zasyfionego facetaktóry nic z tym nie robi, pewnie jest z nim z litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
Weridiana - no wieeeeesz? caloowiac? :p A co do pudru i korektora, to moj wspollokator z zeszlego roku(studiuję) używał korektora, podkładu itp aczkolwiek ten typ nijak mi faceta nie przypomina ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj kolega ma w swojej szafie istne kosmetyczne szaleństwo, pudry, podkłady, korektory, samoopalacze. wiele tego jest. ale on się tak potrafi wymalować, że nie widać, że jest wypacynkowany, po prostu zadbany przystojniaczek, z którym możnaby się całować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt z facetami jest gozej :) jeszcze jak jest sietak jebanietym jak ja ze sie twarz maltretuje to sie ma ^^. Swoja droga jak mialem dziewczyne to nawet ja niechcialem zeby mnie calowala w policze zdawalem sobie sprawe z tego ze to ochydne wiec zawsze buzi w czolko lub usta dostawalem no ale teraz juz tak dobrze nie ma :( Co do Pauliny to fakty widzialem ja tylko na 1 zdjeciu,a teraz juz nawet z nia nie pisze jakos kontakt sie urwal, no ale widocznie wspolnego jezyka nie znalezlismy :) A co do wyciskania to ja to praktykuje caly czas i wygladam jak wygladam ^^ chociaz ostatnie 2 dni to masakra bo mialem ropne gule ktore wycisnac sie nie dalo ale jakos podolalem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje oko mezczyzna powinnien uzywac jakiegos perfumu, antyperspiranty, balsamu po goleniu i krewmu nawilzajacego od czasu do czas (pomijam srodki czystosci bo to chyba normalne ^^) i tyle w zupelnosci wystarczy :). Samoopalacz ble... potem chodza cwaniaczki cale brazowe i z wlosami na zelu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
blondyn - popiera w 100%. jak facet ma więcej kosmetyków niż kobieta i więcej czasu spędza przed lustrem, to ojojoj. musi być po prostu czysty i pachnący :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie jak mezczyzna jest zadbany i lepiej jak ładnie zamaskuje syfy niz jak chodzi z błyszczacymi gulami. fuj. nie mowie tu o facetach, u których widac ze są \"zrobieni\"ale przecież teraz są takie kosmetyki, które maskuja a wcale ich nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAVIA a chciala bys sie klucic z facetem kto ma dlużej siedziec w laziece? :) Facet jak kolezanka nadmienila powinien byc czysty i pachnacy ^^ Z reszta wyobrazasz sobie faceta ktory smaruje sie balsamem albo naklada makojaz przed wyjsciem z domu? W dodatku nosi jeszcze lusterko w kieszeni ^^ dla mnie to zgroza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
Taaak! Niech dba oczywiście o twarz, zwłaszcza jeśli ma problem z trądzikiem - naturalnie. Ale taki laluś - koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet siedzi w lazience dluzej niż ja i wcale mi to nie przeszkadza, bo my się myjemy i kapiemy głownie razem :) więc nawet można powiedzieć, ze jest to ..zabawa :) nie nakłada podkładu, bo nie ma trądzika ale jak mu czasem cos wyskoczy prosi mnie o korektor i ja mu wtedy maskuję niedoskonałości tak,że nie ma sladu. dla mnie czysty to za mało, ma być zadbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadbany ^^ co przez to rozumiesz? :) Facet niemoze zabardzo o siebie dbac bo zacznie sie robic zbyt kobiecy delikatnie mowiac ^^ Wedlug mnie zadbany facet to ten co doba o higiene, uzywa antyperspirantów i goli sie regularnie do tego obcina wlosy gdy zachodzi taka potrzeba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
blondyn, a może Ty też masz podkład, cooo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jesli bys patrzyla na mnie w tej chwili mogla bys tak pomyslec xD Ale to przez to ze mam na ttwarzy masc Tormentiol a ona jest taka w odcieniu skóry ^^ Wiec teraz może wygladam jak dziewczyna ktora pierwszy raz w zyciu ma podklad na twarzy xD A tak na powaznie to w zyciu podkladu na pysku nie mialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj brat to istna barbi ;) W sumie to nawet troche pedalski hehe.Nie no ja uwazam,ze dba o siebie i tyle.Wloski na zel,perfumy orginalne,ubrania tez.Ale nie udaje niewiadomo kogo.Jest przystojny i nic za to nie moze :) Skoro ma pieniadze to niech sie ubiera ladnie...Fajnie bynajmniej pokazywac sie z nim ;) Kolezanki mi zazdroszcza takiego przystojnego brata :D A skoro ma tyle kasy,ze moze sie ubierac w orginalnych sklepach to jego sprawa.Ja tez lubie orginalne ubrania,ale wiadomo,ze nie mam kasy,ze wszystko na orginalki przeznaczyc. Blondyn----> Wloski na zel to akurat nic dziwnego.Mnie sie to strasznie podoba.Chlopak wyglada od razu inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wlosy na zelu to masakra ja bym za to bil ^^ No ale niech robia co chca :)A co do rodzenstwa to jak kilka siostr a kazda niezla laska;p Wiec jak mnie ktos na miescie z szkoly widzi raz z ta raz z ta to potem mnie sie pytaja co ja tak czesto dziewczyny zmieniam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
Ubrania to ubrania. Każdy ubiera się tak jak lubi i w to, na co go stać. Jak to moja mama powtarza - byleby uprane i uprasowane :) żel toleruję ale tylko pod warunkiem, że dodaje uroku a nie szpeci - normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyn---->Papugo pisales w tym samym czasie co ja ;) I nie masz pyska tylko buzke :) A ja zawsze mowie ryj hehe ;) A mam taka przyjaciolke walnieta i mamy takie glupie teksty.Ale mniejsza z tym. Nie no nie wg mnie faceci powinni o siebie dbac...Ale tapeta na meskiej twarzy to juz chyba przesada...korektor to owszem...zeby zakryc jakies pojedyncze krostki,ale puder zdecydowanie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka papugo :p nie moja wina ze piszemy w tym samym czasie ^^ A pysk mam tego twarza nie da sie nazwac :) Z reszta nie probuj mi nawet tlumaczyc bo mojasamoocena jest niska i tego sie nie zmieni juz kilka osob probowalo bezskutecznie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma swoj gust :) Mnie sie podobaja faceci z wlosami na zel :) Ale tak jak wspomniala Bas-pod warunkiem ze dodaje im to uroku,a nie szpeci :) Nie cierpie chlopakow ze spodniami do kolan...Blondyn -bez urazy jesli takie lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe nigdy takich spodni nawet nie mialem ja sie lubie ubierac prosto ale mam nadzieje ze modnie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
Weridiana - te spodnie to koszmar. No to wychodzi na to, że ja lubię klasycznych mężczyzn, nie dbających o siebie bardziej niż kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja mam tak samo....niska samoocena...a kogos to bym pouczala :P Nie rozumiem dziewczyn,ktore wprost potrafia powiedziec,ze sa piekne...A znam takie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe my gustujemy w menelach prawda Bas ;) Nie no te spodnie to juz porazka :O Nie lubie stylu hip hopowcow... A tak serio to podobaja mi sie wlasnie tacy pedantyczni chlopacy hehe...Wloski na zel,bluzki w paski...Te to modne byly juz dawno temu ale mi sie podobaja nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×