Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Tylko,ze jak robisz peeling to niestety ale roznosisz sobie to cholerstwo na calej twarzy ... A nie wysypuje Cie po alkoholu? Bo mnie strasznie.dlatego staram sie pic w malych ilosciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem... mi no-spa pomaga: ) Na jej opakownaniu \"w bolesnej menstruacji.\" ona powoduje rozkurczenie miesni i przestaje bolec. Ale ja jestem dziwna...ja sie potopu nie obawiam :p Ciepla kapiel tez mi pomaga jak mam okres, a co... choc wiem, ze niby nie powinno sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm moze i syfi ale potem umylem plynek do higieny intymnej, a co do alkoholu to mam to gdzies, dzisiaj bez niego sie nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak kazdy inaczej reaguje na rozne leki.Tak pisze rzeczywiscie na opakowaniu od no-spy,ale babka na osrodku mi mowila,ze polopiryna i no-spa to tez niedobre tabletki....Ze nie powinnismy ich brac... A co do alkoholu to mnie po nim tak wysypuje,ze szok.No moze tylko jak przegne z iloscia ;) Ale ja z reguly jak pije to pije do upadlego heh ;) Ale ja wódke pije,bo piwa nie cierpie.Bleee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyn moze powiesz,ze walnieta jestem ale zrob se maseczke z drozdzy.Ona naprawde pomaga.Skora po niej nabiera ladniejszego koloru.Ja sobie wczoraj robilam ;) A nie-to przedwczoraj bylo ;) Mniejsz o to ...Ale jest naprawde dobra.A przeciez drozdze nie kosztuja fortuny :) To jakies 70 gr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz odrobinke cieplego mleka zmieszac z mala iloscia drozdzy i rozmieszac.Ja biore tak mniej wiecej lyzeczke mleka na cwierc kostki drozdzy.Zobaczys sam czy bedzie lejace czy geste :) A potem nalozysz na buzke i po ok 15 minutach zmyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robisz to wedle uznania:) Z drozdzami nie przedawkujesz ;) I z mlekiem tez ;) A zobaczysz jaka konsystencja bedzie Tobie odpowiadala...Ja wole bardziej lejace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utrzyma sie na pewno.tylko ja osobiscie wole lejace...Bo wtedy jak juz te drozdze troche zeschna na twarzy to nie musze ich skrobac hehe ;) Tylko przejade woda po twarzy i sie raz dwa zmyje....A tak to pol dnia szorujesz zanim zejda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra rada :) Tez lubie ta maseczke chc jakos dawno jej nie robilam. Ogolnie to trzeba to zmywac ciepla woda bo inaczej sie nie da jak juz porzadnie zaschnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie bedzie mogl zmyc to bedzie szorowal pumeksem hehe ;) Ja se robie raz na jakis czas.A probowalas z cynamonu? Ale szczypie o matko kochana....jakby Ci ktos kwas wylal na twarz.Ale ja to lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamon?? ale jak? jako maseczka?? moja buzia jest taka sobie, nie ma nowych pryszczy ale skóra nadal jest szara i plamy są dość wyraźnie widoczne. poza tym przez to, że używam na dzień brevoxyl skóra się wysuszyła dośc mocno i powoli zaczyna się łuszczyć ( mnie to cieszy), ale wychodzą mi na czole zmarszczki!!!!! szok, takie bruzdy mimiczne!! i pod oczami mi się robią jakieś zmarszczki!! boshe, ja mam 21 lat!! tzn jeszcze nie, ale to już za miesiąc.. fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, to dlatego ,ze skore masz przesuszona... :) Brevoxyl tak dziala, ze wydaje sie, ze nie wysusza a jak sie go dluzej stosuje to sie robi sucha jak wior. Ja pamietam,ze na poczatku chcialam 2 razy dziennie go stosowac...ale szybko mi przeszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, to dlatego ,ze skore masz przesuszona... :) Brevoxyl tak dziala, ze wydaje sie, ze nie wysusza a jak sie go dluzej stosuje to sie robi sucha jak wior. Ja pamietam,ze na poczatku chcialam 2 razy dziennie go stosowac...ale szybko mi przeszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, to dlatego ,ze skore masz przesuszona... :) Brevoxyl tak dziala, ze wydaje sie, ze nie wysusza a jak sie go dluzej stosuje to sie robi sucha jak wior. Ja pamietam,ze na poczatku chcialam 2 razy dziennie go stosowac...ale szybko mi przeszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, to dlatego ,ze skore masz przesuszona... :) Brevoxyl tak dziala, ze wydaje sie, ze nie wysusza a jak sie go dluzej stosuje to sie robi sucha jak wior. Ja pamietam,ze na poczatku chcialam 2 razy dziennie go stosowac...ale szybko mi przeszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie kilkakrotnie uspokoiłaś :) a moja buzia nawet jest dość ładna, przez to wysuszenie kilka plamek się złuszczyło i są teraz jaśniejsze :) fajnie, że już niedługo będę mogła się pokazać moim koleżankom i kolegom z roku z dużo piękniejszą buzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ok, rozmumiem :) ja po prostu nie mysle pod tym katem...ja mam sklep w Polsce zaraz po wyjsciu z bloku i czasem lece tam nawet w jakims wyciagnietym domowym dresie ;) hihi...a ja wlasnie siedze i porzadkuje 500 zdjec z wakacji :) szkoda,ze juz sie skonczyly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory,ze dopiero pisze.... No i nie wyprobowales naszej mikstury heh Co do tej maseczki z cynamonu to jest zarąbista ;) Jak ja nalozysz na twarz to normalnie masz wrazenie jakby Ci zaraz twarz mialo wyzrec ;) Ale po 3 minutach przestaje ;) No wiec ja robie to w nakretce od sloika :P Wsypujesz tak z lyzeczke cynamonu i dodajesz troszeczke wody najlepiej cieplej to lepiej sie rozmiesza.Tworzy sie z tego papke i naklada na twarz.Na jak dlugo pewnie zapytacie....ano na tyle ile kto wytrzyma ;) Jedni zmywaja nawet po minucie,inni po 2....Ja wytrzymuje nawey 15....bo wiem,ze robie to dla swojej buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory,ze dopiero pisze.... No i nie wyprobowales naszej mikstury heh Co do tej maseczki z cynamonu to jest zarąbista ;) Jak ja nalozysz na twarz to normalnie masz wrazenie jakby Ci zaraz twarz mialo wyzrec ;) Ale po 3 minutach przestaje ;) No wiec ja robie to w nakretce od sloika :P Wsypujesz tak z lyzeczke cynamonu i dodajesz troszeczke wody najlepiej cieplej to lepiej sie rozmiesza.Tworzy sie z tego papke i naklada na twarz.Na jak dlugo pewnie zapytacie....ano na tyle ile kto wytrzyma ;) Jedni zmywaja nawet po minucie,inni po 2....Ja wytrzymuje nawet 15....bo wiem,ze robie to dla swojej buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×