Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Hmmm no to ciekawe ^^ Ja tez jestem niegrzeczy ale sie nie pacham ja sobie zaczekam kolo 30 nawet o kobiete starac sie nie bede musial to wtedy one o mnie beda sie starac bo zegar biologiczny typka :) Jednak puki co to wy macie przewage moje mile panie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ta grzeczna :) i wreszcie udało mi sie zarezerwować nick ;] możecie mi pogratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojna to ja bylam co najwyzej w kolysce :P Bo od pierwszej klasy nauczycielka narzekala,ze jestem najgorsza z dziewczyn :D Zawsze sie trzymalam z chlopakami ;) A ona na kazdej wywiadowce na mnie narzekala;) I do dzis mi to zostalo:) Ja lubie posiedziec w kompie,muzyke se nowa posciagac,tel musze miec tez porzadny...Inne moje kolezanki nie potrafia nawet GG zainstalowac,juz nie wspominajac o nagrywaniu plyt...A co do tel to sa zachwycone jak maja kom. z aparatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miej mnie za takiego matoła - umiałam :) aczkolwiek wyskakiwał mi zawsze jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie dobra kafeteria :). Oooo to wiedze ze Ty taka meska troche jestes ^^ i rozrywkowa przy okazji :) Ja tam sie wychowalem w towarzystwie kobiet jednak nie czuje sie jakos zniewiescialy cale zycie trzymam sie z facetami jak by nie bylo, coprawda kobiece rozrywki nie sa mi obce jednak i tak lubie sie wodki napic oraz adrenaliny dolac do krwi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nam się rozwinęła dyskusja :) nie no ale musicie zdać sobie sprawe, ze jestescie wartościowi, ale o wszystko trzeba zadbać, ja żeby wyglądac super wkładam w to trochę pracy, cwiczę codziennie, chodzę na basen, chodze do kosmetyczki, dbam o wlosy, zawsze są idealnie wyprostowane, makijaż.. no wiadomo to trwa, ale efektjest. tego samego oczekuję od faceta, jeżeli są możliwości aby o siebie dbać i robić z siebie przystojniaka lub niezłą suczkę to dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam, że ja jestem męska - chociaż muszę się przyznać, że zawsze sama wymieniam i ładuję akumulator -> a mój pan sąsiad nie umie :p i wódke tez pije! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baś.---->od razu zauwazylam ze zaczernilas nick ;) Gratuluje ;) Bravia masz po czesci racje...w sumie mamy ja obie :) Tak mi sie wydaje bynajmniej.Bo wiadomo,ze kazda kobieta marzy o pieknym facecie.Podobnie jest z mezczyznami....oni tez wola piekne kobiety...Ale kazdy ma inny gust...Ja mialam chlopakow,wiec cera nie jest najwazniejsza....Ty tez masz...wiadomo,ze staramy sie zatuszowac te niedoskonalosci jak najlepiej potrafimy,ale nie zawsze udaje sie to zrobic tak aby bylo super... Mama mi kupila te tabletki o ktorych pisalas :) 14 zl kosztowaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weridiana ja tez tylke za nie płacę,. na pewno bedziesz widziała poprawę po tygodniu..dwóch stosowania. i mam nadzieje, że nie uznacie mnie teraz za pustą dupkę, ale naprawdę uwierzyłam, że taka skromna osoba jak ja która zawsze sie chowała bo miała pryszcze może być bardzo pociągająca i atrakcyjna czego i Wam wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu jakie tabletki zlociutkie? :) A co do cwiczen to musze sie pochwalic codziennie cwicze 30 minut (chyba ze pije i nie jestem w stanie) i fefekty widac :) Baś no niezle :) Powiec mi ze jeszcze sama nalewasz plyn do chlodnicy i wymieniasz olej to bede pod wrażeniem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie no ja bym to bardziej zaradnoscia nazwala ;) A wodke tez pije ;) Jak sie rozkrece to nawet bez popitki ;) W sobote smigam na 18stke:) Ale nie moge za duzo pic bo nad ranem jade jeszcze na dysk,a rano tak o 7 musze wstac,bo jade na msze za dziadka:) Takze ciekawie sie sobota zapowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia - nikt nie ma Cię za pustą dupe :) no przynajmniej ja nie mam. nad tym trzeba pracować. Ja nie uważam siebie za osobę urodziwą, nie mam mega-trądziku, ot wyskakuje mi zwykle kilka syfów, o ciało dbać nie muszę, bo chociaż jem za trzech, to waga mi się nie zmienia. Ciężko uwierzyć w siebie i mogę Ci tylko pozazdrościć tej wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia jestes pusta.....hehe zartuje oczywiscie :) Pewnie,ze tak o Tobie nie myslimy.Ty stalas sie po prostu smielsza niz my...Odzyskalas wiare w to,ze jestes kobieca mimo tradziku.Masz wyzsza samoocene niz my.Nie no jak mam w miare ladna cere to tez sie czuje o wiele lepiej.Moglabym gory przenosic ;) Nie no po prostu czuje sie pewniejsza,gonie po calej szkole jak walnieta i humor mnie nie opuszcza nawet jak wpada 10 jedynka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn - nie przeceniaj mnie :) kiedy ostatnio miałam to zrobić, nie mogłam zgadnąć gdzie dokładnie mam lać ;p ale jak pokazał, to już wiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baś no to nie ma zle :) Żaden mezczyzna tez sie z taka wiecza nie urodzil tez kiedys musielismy zobaczyc co gdzie i jak :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale brzuszek mmmmm :) Ja swojego sadelka nie pokazuje :) A te tabletki,o ktorych wczesniej pisalam z Bravia to Capivit HydroControl. Nawilzaja skore od wewnatrz.Ja nie moge sobie dobrac zadnego kremu dlatego Bravia doradzila mi zeby te tabletki kupla.Wiec od razu mame naciagnelam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, że dobrze się zrozumielismy. :) naprawde trzeba w sibie uwierzyc, popatrzcie na zdjecia modelek przed i po zrobieniu. Ty też mozesz być piekna i Ty tez mozesz być pzrystojniakiem,. \\ kto z nas nie lubi, jak każdy facet/kobieta się za nim oglądnie na ulicy :) teraz atrakcyjność jest na topie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety sie nie ogladaja wiec to jest maly klopot bo nie wiadomo kiedy jest sie atrakcyjnym, a jak sie juz obejzy za kims to juz naprawde musi byc apollo jeszcze dobrze ubrany :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Zebym te tabletki kupila. O,a jeszcze jedno czego nie lubie...obojetnie czy to dziewczyna czy facet....Nie znosze gdy ktos mowi-ja byl/ byla ; ja kupil/kupila.... itd. Mam na tym punkcie fiola,tak samo jak na punkcie ortografii.Jak widze sms\'a typu PSZECIESZ, STOBOM, ZAFSZE...A uwierzcie,ze naprawde zdarzaja sie takie przypadki...to mnie szlag trafia. A ja sama zawsze jedno slowo pisze z bledem bo gdybym pisala tak jak sie nalezy to wszyscy by mowili,ze to ja bledey robie:) Bo pisze sie W OGOLE,a nie WOGOLE :) Co za temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to mam przejebane, bo ja błedy robie straszne xD. No ale przynajmniej nad skladnia pracuje ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra moi drodzy. jako kobieta wszechstronna ide pichcic obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe niekoniecznie Apollo ;) Kazdy oglada sie za atrakcyjnymi jego zdaniem osobami...A,ze kazdy ma innu gust to zawsze znajdzie sie ktos kto obejzy sie nawet za niezbyt ciekawym osobnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mna dziewczyny ogladaja sie tylko wtedy jak ide z inna dziewczyna, zawsze gapia sie tak ze szok a jak ide sam to wcalexD To jest dopiero dziwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak pisze na kompie to się jakoś specjalnie nie martwię ortografią, bo pisze szybko i chodzi mi o przekazanie sensu :) ale też mnie drażnią różne takie rzeczy typu \"perfum\" lub \"perfuma\". są PERFUMY, tak jak nozyczki czy spodnie. to jest liczba mnoga i nie ma innej odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie przesadzaj....wiadomo,ze chlopacy wiecej bledow robia niz dziewuchy,ale ja tam nie zauwazylam,zebys Ty je robil...Owszem kazdemu sie jakies byki zdarza,czasem nawet przez nieuwage lub pospiech,ale nie piszesz przeciez jak skonczony analfabeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×