Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Hehe to ja chyba do klasycznych sie zalapie :). A co do dziewczyn to fakt nawet niektozy faceci tak maja z tego tylko smiac mi sie chce, maja sie za jakies cuda natury :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
Weridiana, jak nam blondyn poda swój typ kobiety, to dopiero nam miny zrzedną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golenie i umycie się to za mało. mnie bierze obrzydzenie jak widze takiego zatłuszczonego na twarzy faceta z pryszczami. to nie sredniowiecze. mozna wyglądać dobrze. ale każdy lubi to co lubi. ja lubie przystojnych i zadbanych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kazdy ma swoj gust i prawo do ubierania w taki sposob jaki chce...Pewnie o mnie tez mowia,ze wygladam jak łachudra :P A jeszcze jedno co mnie smieszy to to gdy ktos chce niby ubierac sie w orginalne ciuszki,ale dostal je od kogos po prostu i sa juz stare i niemodne :) I wyglada jak duren...Bo ma przedwojenna bluzke,ale najwaznijesze,ze jest znaczek nike hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typ kobiety hmm w sumie nie posiadam ^^ Ale mam slabosc do blondynek nie wiem czemu :). Ogolenie to od dziewczyny wymagam zeby byla wierna, szczera do bolu,inteligentna,zadbana (ale bez przesady nieznosze laleczek ;/), miala zachowana firure i to by bylo na tyle :). Dużych wymagan nie mam zadowolil bym sie zwykla przecietna dziewczyna jakich wiele :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czarujcie tu że facet z pryszczami jest pociagający. jakbyscie tak postawili dwóch facetów obok siebie, jednego z pryszczolami ale umytego , a drugiego wypachnionego,m fajnie ubranego i z włoskami na żelu bez widocznych syfów to ... nie ma o czym gadac. kobiety również patrza na wygląd nie tylko faceci. nie tknęłabym tego pierwszego nawet patykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra blondynku pisz ;) Zacisne zeby :) A jesli o ten tradzik chodzi Bravia to w sumie sama wiesz,ze to bradzo trudna sprawa.Wiec najwazniejsze aby dbal o siebie,a to,ze nie moze sie tego cholerstwa pozbyc to juz nie jego wina przeciez....Ale wiadomo,ze kazdy marzy o pieknym facecie no nie ;) Nawet blondyn chcialby miec jakiegos przystojniaka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
każda dziewczyna wybierze przystojnego, a facet śliczną dziewczynę. tu nie mam żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
blondyn woli blondynki, wiec nie mam szans! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe blondyn juz dawno wypisal cechy,a ja tu mowie,ze ma pisac ;) To ja sie nie zalapalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ja chcialbym miec ladna dziewczyne ^^ Ale jesli mial bym wybierac miedzy ksiezniczka ktora emanuje pieknem ale za to nijak nie potrafie sie z nia dogadac a zwyklad z dziewczyna z ktora zozumiem sie swietnie to bym wybral 2 bez wachania :). Wiadomo tradzik oszpeca przez co dziewczyny do mnie nie leca ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baś--->Czyzby kolejna brunetka? ;) Jesli chodzi o ten tradzik to wiadomo,ze kazdy wybierze ta piekniejsza,ale przeciez osoby z tradzikiem tez maja swoje drugie polowy...A dookola tyle pieknych lasek...Takze to chyba rowniez kwestia gustu...Nie wiem jak to powiedziec... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczesniej była mowa o ochydnym facecie, który nic nie robi ze swoim tradzikiem i się zdziwił ktoś, że ona go nie całuje. ja bym też nie pocałowała. a jak facet pojdzie do dermatologa to zwykle szybko się w miare leczy a jak dodatkowo ukrywa niedoskonałości to jest juz super. wiadomo, że są trudne przypadki, ale mi sie tacy nie podobają i nigdy taki facet nie miałby u mnie szans, po prostu wstydziłabym się z nim pokazac i cięzko by mi bylo iść z nim do lożka i widszieć taki ryj między moimi.. dośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor wlosów nie jest u mnie czynnikiem decydujacym a z reszta co ja wybory prowadze ja sam jestem ochydny i nie dane mi przbierac w kobietach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAVIA byla mowa ze ona go nie caluje bo to GRZECH :) wiec to niebardzo ze sie brzydzi, tylko ze ma wpojone jakies dziwne zasady moralne :) Swoja droga wiadomo zeby sie z kims zwiazac to musi Cie ta osoba pociagac, jednak majac kogos brzydkiego za przyjaciela sie nie wstydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowimy o przyjaciołach tylko o partnerach zyciowych, facet musi byc sexy i musimieć to coś, pryszcze nie są sexy...wiecej chyba nie trzeba mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja to ani blondynka,ani inteligenta :D Ale za to z ogromnym poczuciem humoru ;) Moze jednak co? hehe A z tym tradzikiem to nie zawsze cera jest najwazniejsza.Ja powiem tak-byc moze jest ona przeszkoda w poznaniu osoby,ktora moglaby nas pokochac...Bo wiadomo,ze nikt nie podejdzie do jakiegos potwora z nadzieja,ze moze ma fajny charakter...Ale jesli juz kogos poznamy,bo np.mamy wspolna prace badz chodzimy do tej samej szkoly i poznamy sie lepiej to przeciez mozemy sie zakochac....A wtedy nie zwrocimy uwagi na cere...Wiadomo,ze zadne widmo nie ma szans....Ale zreszta ja to nawet takie przypadki znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
Weridiana - poczucie humoru to na pewno tez duzy plus dla blondyna :) a ja ni blondynka, ni brunetka - szatynka. to brzmi dumnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak to mowia kazda potwora znajdzie swego amatora, sa gusta i gusciki kazy ma inny obraz pociagajacego partnera. Tradzik go fakt psuje, ale jesli kobiety sobie biora chlopow bez rak to nie ma jeszcze tak zle ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak juz o plusach mowa to faktt poczucie humory jest wazne ale wazniejsze zby dziewczyan tez cos sie odzywala bo jak spotykam taki ciche myszki to mi sie slabo robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
blondyn - niesmiale tez nie maja lekko w zyciu. takie trzba po prostu rozkrecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dziewczyna nie brzydzi sie moim kolega,tylko uwaza,ze calowanie to grzech ;) A jesli pryszczaci nie mieli by zadnych szans to bysmy sie musieli juz dawno zabic...Masz chlopaka Bravia wiec chyba troszke wyrozumialosci by sie przydalo dla tych co maja takie cery jak my....To samo moglby powiedziec Twoj facet...A jednak on Cie kocha:) A przeciez masz lepsze dni kiedy cera jest super,ale i bywaja gorsze....A on akceptuje Cie zawsze...Bo Cie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sobie zdaje z tego sprawe ale jak cos probuje je rozkrecic i caly czas slysze tak, nie, aha, no to naprawde mam zamiar zawinac ogon i zwiac;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
bo wy nie umiecie z kobietami postepowac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie umiem, napewno ze mnie casanowa nie jest ale staram sie jak moge :). Jednak dla mnie rozmowa jest wazna nie lubie prowadzic monologow... Z reszta kiedys sie spotkalem z dziewczyna na 1 randce juz chodzilismy za raczke dostale buziaka itp bylo bosko no ale caly czas slyszec no... i nic wiecej, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to rozkrece wszystkich ;) nie no gdybym byla sama w jakims towarzystwie samych znajacych sie miedzy soba osob to bym sie wtydzila moze troche ;) Ale tak to jestem z dwiema kolezankami najbardziej powalona z klasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana no to prosze prosze dusza towarzystwa ^^ Ja jestem na ogol spokojny i cichy jednak gdy mam cos do powiedzenia to mowie to i raczej sie nie wstydze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale ja mam inne atuty które podobaj,ą się mezczyzną, dla faceta nie jest najważniejsza twarz a ja zawsze dbam o to, abty ładnie zamaskowac niedoskonałości. teraz jak mam ładniejsza cere zrobiłam si może bardziej wymagająca, ale uważam, że nie am nic gorszego jak zamykanie się na dolnym progu, należy piąc się w góre i wybierać to czego chcemy, a nie być z kims z litości. facet ma się podobać, zarówno fizycznie jak i wewnętrznie. jak to mowią, grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne tam gdzie chca. ja jestem niegrzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×