Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość do_garbatej
Najlatwiej duzo szczekac, jak sie nie ma nic sensownego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety Twoja postawa jest bardzo niedojrzała i obrażanie mnie niestety nic Ci nie da. dużo łatwiej jest dotrzec do człowieka jak chcesz mu pomóc a nie jak go krytykujesz, widać że tak naprawdę nie masz nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
a co Ty chcesz widziec przez internet????zastanów sie co Ty piszesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walczę bardzo długo z tradzikiem i wiem jak wazny w zyciu jest wygląd, aby osiągnąć sukces zawodowy trzeba być teraz pięknym, ja dążę do życia na wysokim poziomie, nie zadowala mnie przyziemnośc, a do tego potrzebuję dobrej prezencji, jak chcesz możesz sobie być zwykłą szarą dziewczyną jakich wiele, noś sobie ekologiczną torbę i nie używaj komputera, bo to szkodzi zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
hehe co Ty pleciesz????nie podskoczysz wyżej tylka:)jestes człowiekiem i nigdy nie bedziesz lepsza ad tej co chodzi po smietnikach:)mozesz tylko sie za taka uwazac ale to złudzenie i oszukiwanie siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_garbatej
A jak zachorujesz to zaparz sobie kore brzozy, bo aspiryna jest szkodliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę, że taka co chodzi po smietnikach może mi zazdrościć :) nie robią na mnie wrażenia twoje uwagi. musisz mieć niską samoocenę, skoro tak szybko się poddałaś. każdy chce dobrze wyglądać, chyba,że w siebie nie wierzy, to wtedy zajmuje się zdrowiem i ekologią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
tak tylko ze ja nie choruje bo pije kore brzozy:)a ty nosisz w sobie ok 5kg kamieni kałowych kupe smordu z przemiany materii,pierdzisz smierdzaco i masz mnustwo robali,jak ta kobieta co zbiera po smietnikach hehehe,niczym sie nie róznicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
kazdy dobrze wyglada i ta i tamta:)kazdy wszak jest inny,:)dlatego życie jest takie piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) zabawne to co piszesz :) wiesz dlaczego od razu mnie skreśliłaś? bo w głębi duszy chciałabys być taka jak ja. Ludzie nienawidzą Dody, bo uważają, że jest głupia i pustą dupą, przynajmniej tak mówią, ale każda dziewczyna chciałaby mieć takie piękne ciało jak ona, mimo, że jest zrobione. Ty też byś chciała być piękna, a skoro Ci sie nie udało, to wolisz nawrzucac innym niż postarać się o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
Co Ty znowu pleciesz sa ciekawsze ciała niz jakiejsc tam Dody,a jestem piekna jak kzdy z nas,mi raczej wszystko sie udaje:)hehehe ale Ty pusto piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
Tylko Ty mi powiedz czym że jest według ciebie piekno?????bo to pojecie wzgledne:)jednemu podoba sie córka innemu tesciowa:)hehe masakra z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspaniale, że się sobie podobasz i że nie masz śmierdzącej kupy :) nic tylko pozazdrościć :) wydaje mi się, że nie mamy o czym porozmawiać, Twoja krytyka nie jest konstruktywna, więc świadczy to o Twoim braku dojrzałości, a nie potrzebujemy tu słów osoby, która nie ma nic do powiedzenia :) załóż topic o czystej kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie piękna osoba to taka, wobec której nie przejdziesz obojętnie i to nie dlatego, że jest dziwakiem, ale dlatego, że ma to coś, na ulicy są tysiące szarych myszek, sztuką jest wzbić się wyżej tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
No teraz to juz przesadziłas,nalzy ci sie nizła zjebka,ale mam litosc dla takich jak Ty narcyzek:)hehehehe,rozmawiac to Ty poprostu nie potrafisz i w tym cały twoj problem,najchetniej to narzucac swoje zdanie innym,to jest twoja działka:)czyli co???ustawiasz sie ponad innych a Bobiem to Ty nie jestes,taka sama marnoscia jak wszyscy na tej ziemi:)heheh masakra z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
ale jest tez tysiace takich Bravi:)a kto to jest szara myszka????według Ciebie:)aa Ty chcesz byc lepsza od innych pyszna,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie Ty czasem chcialas nam narzucić swoje zdanie, że branie lekow jest złe? zastanów się co mówisz, bo przeczysz sama sobie. a to, że jestem zadowolona teraz z własnego wyglądu zawdzięczam cięzkiej pracy i wielu wyrzeczeniom, jeżeli Ciebie na to nie stać to tkwij sobie w swojej ideologii, że ludzie zadowoleni z siebie to narcyzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów, że nie zaobserwowałas na miescie takiego zjawiska, że minie Cie 100 dziewczyna a ta 101 rzuci Ci się w oczy. to jest własnie te 100 szarych myszek, które są prawie identyczne, maja takie same ciuchy, leginsy, złote balerinki i sa.. nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDumbBlondeBielsko
Bravia, mam 23 lata, i zaczelam chodzic do derma jak mialam 17 lat. Trwalo to chyba rok, moze poltora i zrezygnowalam. " Pod Orlem " maja moja gigantyczna kartoteke:D Stosowalam bardzo duzo roznych swinstw, i w wiekszosci nie pamietam ich nazw. Standardowo kazda z masci czy plynow, powodowala chwilowa poprawe, a potem wszystko wracalo, wiec zapisywali mi cos innego.Z tego co pamietam na koncu "kuracji" kazali mi smarowac buzie antybiotykiem w takiej malutkiej brazowej tubece ktora tez sie trzymalo w lodowce. Dodatkowo mialam przemywac twarz plynem robionym w aptece. Moja skora byla jak plastelinka a tradzik byl mimo wszystko.No a potem pojawilo sie to zaczerwienienie twarzy - przepalenie. Wtedy powiedzialam dosc i za namowa mamy, zaczelam klasc na buzie rozgotowana cebule, pic nalewki z nagietka i inne ziola, ktore nie sa w stanie zaszkodzic tak jak antybiotyki. Po 2 tyg moja buzia znowu miala normalne kolory.Kladlam wtedy tez maseczki drozdzowe, zgodnie z zaleceniami Gornickiej.. ale nie dokonczylam kuracji bo moja buzia byla piekna;)))) i tak sie z tego cieszylam ze olalam ostatnia faze. No i po pol roku znowu mi cos zaczelo wyskakiwac ale specjalnie sie nie przejelam;) Napewno jestem bardziej przekonana do tzw naturalnych sposobow. Pilam takze bratka przez dluzszy okres czasu ale na mnie nie dziala:) Pomaga natomiast rumianek i czasem zdaza mi sie przemywac nim buzie. Teraz jedyne co moja buzia dostaje to intensywnie nawilzajacy krem Nivea i Brevoxyl;) Zaopatrzylam sie tez w krem aloesowy:) Garbata: I tak wszyscy umrzemy, jedni wczesniej inni pozniej, naturalnie albo w wypadku. Mam wrazenie ze czepiasz sie dla samego czepiania sie.Jak chcesz ratowac zaklamanych ludzi to idz na psychologa i przyjmij sie do AA albo AN. Widzisz, dbanie o swoje cialo to dbanie takze o swoja twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDumbBlondeBielsko
ohh a ja nosze rurki ;D Bravia, moim zdaniem szara mysza to szara mysza, nie wazne w co sie ubierze. To nie chodzi o ciuchy, zlote baleriny czy inne. To jest cos, co sprawia ze jest wyjatkowa. Moze wygladac tak samo ale wylowisz ja z tlumu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY duac na pewno Ci pomoże, ja już go długo stosuje i z okropnej twarzy zrobiła mi się prawie pupcia niemowlęcia :) życze powodzenia :) to jesteś rok starsza ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiem wiem, ale te ciuszki takie jak ma każdy inny to sama wiesz chyba :) ja też mam rurki, ale nie dlatego, że wszyscy je nosza, ale dlatego że ładnie sie prezentują :) chodzi o to, że niektóre dziewczyny strasznie sie kreują na MTV i chodza wszystkie ubrane niemal jednakowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
własnie nie masz w sobie siłu i nie czujesz swojej wrtosci,dlatego potrzebujesz robic to kosztem innych,inni musza Cie dowartosciowywac np,ogladaniem sie za toba wtedy czujesz sie lepsza:)heh masakra z Toba,wnetrze masz słąbe,ogólnie jestes słaba kobieta dlatego potrzebujesz takich smiesznych systuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDumbBlondeBielsko
Garbata, a Ty za to jestes męską silną kobieta, komentowanie Pudelka Ci sie znudzilo;)? Żenujące jest to co wypisujesz, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garbata zrobiła mi analizę psychologiczną, no masz mnie :) przeswietliłaś mnie na wskroś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDumbBlondeBielsko
Bravia, a ja cierpie, nie mam MTV ani nawet Vivy; ))))) czuje sie niedowartosciowana, i odcieta od prawdziwego zycia.No i niemodna, nie nadazam za trendami, biedna ja :( - - Mam nadzieje ze Duac pomoze, chociaz wyczytalam teraz ze nie mozna go dlugo stosowac bo skora sie przyzwyczaja, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję od czerwca i ciągle jest lepiej :) nie przyzwyczaiła mi sie skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
Bo ja pisze dla rozumnych istot,a nie dla pól.......że tak powiem ,dla nich zawsze bedzie to niezrozumiałe:)ale sa przeciesz szkoły:)I nie Ducat nie Ducat,kup sobie lepiej srebrnika:)heheh to nie żart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jak widzę należę do półrozumnych kobitek :) aczkolwiek czytam tu i czytam i też kupiłam capivit, a zbierałam się do tego już od lipca ;) czego to Bravia nam nie poleci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snya
To co pisze garbata to jakas utopia. Jak liczy sie tylko wnetrze, to rozumiem, ze nie chodzisz do fryzjera, bo po co skoro mozna sie samemu obciac, albo wcale sie nie obcinac. Nie kupujesz ladnych rzeczy, bo po co. Itd, itd. Od dawna wiadomo, ze ludzie pierwsze wrazenie na czyjs temat opieraja na podstawie wygladu i zazwyczaj wrazenie to utrzymuje sie juz do konca i wplywa na pozniejsza ocene. Wyglad to klucz do pieniedzy, kariery i prestizu. Ma tez ogromny wplyw na zycie. Ludzie ladni (zadbani) sa postrzegani, jako przyjazniejsi, milsi, czy inteligentniejsi. Przeprowadzono nawet doswiadczenie, dano grupie ludzi zdjecia osob atrakcyjnych (ktore niczym sie w zyciu nie wyroznily) oraz zdjecia wybitnych osob (noblistow, naukowcow, wybitnych sportowcow, dzialaczy spolecznych, aczkolwiek nie tak urodziwych). Na temat pierwszej grupy ludzie wypowiadali same komplementy, na temat drugiej, mowili, ze np: nie zaufali by takiej osobie, nie chcieli sie z nia zaprzyjaznic, spotkac itd. To co probujesz udowodnic, to tylko pusta ideologia, ludzie i tak patrza na wyglad. Swiata nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×