Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

nigdy nie otwierajcie linków od nieznanych oisób, ja sobie tak załatwiłam komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi krem bambino czesto pomaga :) tyle,ze nie stosuje go za czesto bo boje sie,ze pory pozapycha...ale jak juz jest naprawde zle z moja twarza to wlasnie gruba warstwa bambino na noc i rano jest duzo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo bambino i wszystkie kremy dla niemowląd zawieraja d-panthenol i inne tego typu skłaniki, które łagodzą podraznienia, można bez problemu stosować, ale nie za często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambino zawiera dodatkowo cynk i chyba glownie to tak pomaga....nie dosc, ze lagodzi to jeszcze zasusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgjgjhg
Ja tez wyleczylam tradzik kremem bambino.stopniowo odstawialam wszystkie masci i kremy.mi nie zatyka porow,wrecz przeciwnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghjghjgh
nie mialam nawrotu, skore wzmocnilam wlasnie kremem bambino i mydlem bambino.jak skora jest silna to radzi sobie z bakteriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a długo walczyłaś z tradzikiem, czy nie miałas dużego problemu? brałaś jakies antybiotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghjghjgh
meczylam sie z tym swinstwem prawie 10 lat, bralam antybiotyki (tetracykline, duac, dalacin, zineryt, detreomycyna), bralam tez diane, pomagalo ,ale na chwile. polecam tez maseczke z cebuli dodatkowo.wielu juz pomoglo na tym forum, mi tez.stosowalam tez rozne drogie kremy, collistar za 150 zl nawet.a tu zwykle bambino mi pomoglo:)na poczatku myslalam,ze nic sie nie dzieje, pyszcze sie zasuszaly ale wyskakiwaly nowe.ale uparlam sie, i warto bylo:) zapytajcie sie kolezanek, ktore maja idealna cere jak o nia dbaja.najczesiej myja ja tylko woda nawet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jaki kto ma tradzik. Jak ktos cierpi na nadaktywnosc gruczolow lojowych, czy ma problemy hormonalne, to mu kremik do pupki nie pomoze. Ale zdecydowanie dobry krem poprawia stan skory, wiec sam sie dzisiaj zopatrzylem w Bambino :> Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wskazania: Brevoxyl jest stosowany w leczeniu trądziku pospolitego, a zwłaszcza jego formy zaskórnikowej i grudkowo-krostkowej.\" z ulotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche Cie wysypalo. Pociesz sie tym, ze jak juz cos Ci ma pomoc, to na pewno bedzie to isotretinoina. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie godziny po smarowaniu tym Bambino czuje sie bardzo przetluszczony, nie wiem, czy to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba niebardzo. a ja mam juz drugi dzien bez antybiotyku, narazie ok, ale to na pewno pozniej się okaże. dzisiaj jest ładnie, wogole narazie się nie pograsza, tylko jest coraz to lepiej. wierze w to. ginekolog chce mi przepisac diane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to ta seria nuno jest super :) Cera powoli dochodzi do siebie.W sumie to juz jest w miare ok.I mam nadzieje,ze bedzie tylko lepiej.Pytalam dzisiaj w aptece o cene tabletek z dodatkiem drozdzy i najtansze kosztuja 8 zl. Zastanawiam sie nad ich kupnem-tych tabletek.Nie tych po 8 tylko wole takie troche drozsze,bo moze beda lepsze....No w sumie drozsze nie zawsze oznacza lepsze.A myslalam tez nad cynkiem ale po nim wysypuje poczatkowo wiec wole nie ryzykowac :) Mmj,a jak tam Twoja buzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia----> Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowala i nie brala Diany... Poczekaj i zobaczysz jak Twoja cera bedzie sie miala po jakims czasie.Po Diane tradzik wraca prawie zawsze.Ja tez moge sie tego spodziewac :O Ale mimo wszystko mam nadzieje,ze jakos to bedzie.Ewentualnie jak sie nie daj Boze pogorszy (ODPUKAC!) to wtedy zastanow sie nad Diane... Ja bralam 3msc mimo,ze poprawy nie widzialam to i tak je po tych 3msc odstawilam i z czasem skora zaczela ladniec....Nie wiem czy hormony dopiero potem sie uregulowaly czy co.... Ale miesiaczki to byl koszmar :O Nie spalam po nocach...Straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja diane miałam dostac jako antykoncepcja plus jeszcze na twarz, zeby sie nie zniszczyc antybiotykiem. bo bardzo kiepsko z moimi..błonami sluzowymi ptrzez te antybiotyki i teraz muszę mieć duzo zabiegów głupich i niepotrzebnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na Twoim miejscu wolala Cilest.Zapytaj o ginekologa.A tak w ogole to najlpiej zrob sobie badania i niech na ich podstawie dobierze dla Ciebie odpowiednie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana: u mnie bardzo dobrze. Praktycznie policzki na dole mam juz czyste. Doslownie zadnej grudki, czy krostki (od 7 lat takich nie mialem). Troche zostalo w okolicach brody, na kosciach policzkowych i pod linia zuchwy. Widze jednak, ze sa coraz mniejsze i jest ich mniej z dnia na dzien. Jedyne co mnie irytuje, to to, ze jak cos upatrze wiekszego, to od razu wyduszam, bo inaczej to sie buduje, buduje i buduje, a tak po 2 dniach jest spokoj. No ale sa czerwone slady. Jednak nie marudze za duzo, bo jest zajebiscie. Obstawiam, ze za okolo miesiac bede czysty. Pouzywam przez pare dni ten Bambino, moze zlagodzi te czerwone slady, po duszeniu. Sie rozpisalem. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmj---> Rozpisales....ty chyba nie wiesz co to znaczy rozpisac sie ;) Ja to dopiero potrafie smarowac.Kiedys napisalam do kolezanki list na 60 stron :P No to super,ze z Twoja twarza jest coraz lepiej.Ale palcisz za to spore pieniazki... I zycze Tobie z calego serca zebys wreszcie wyleczyl sie z tego gowna.Wpadaj czesciej na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis u dermatologa prywatnie i babka powiedziala ze ten lek jest swietny tylko trzeba go uzywac odrobine tzn wielkosc ziarna grochu...i na wieczor a jak slora piecze to robic przerew newet co drugi, trzeci dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×