Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

No tak-a ja stosuje kazdego dnia rano...Wieczorem juz przestalam smarowac...Ale to nic nie daje.Musze z ta dermatolog pogadac...A ten physiogel to ma rozne opinie...A troszke kosztuje.Wiec mysle,ze lepiej wstrzymam sie z kupnem i zobaczymy co dermatolog poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
e tam blondyn przejmujesz sie glukoza jak masz w normie :P muoda89 oprocz tetralysalu jest jeszcze jeden antyiobtyk podobnie dzialajacy ale nie pamietam nazwy... proponuje Ci jednak ten roa.. a u mnie raczej ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
sorka do z glukoza bylo do mmj :D wszystko kwestia odzywiania pamietaj.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, a wysoki poziom glukozy ma bardzo duzy wplyw na tradzik - powoduje to nadprodukcje insuliny przez trzustke, ktora wplywa na androgeny odpowiedzialne za lojotok:] Dlatego sie zastanawiam, czy to 4,9 to wysoki, czy w normie. Badam wszystkie mozliwosci, bo jak wiadomo, terapia iso moze nie przyniesc zamierzonych efektow, wiec dobrze zwrocic uwage na wyniki, bo ta wiedza moze sie pozniej przydac, przy dalszej diagnozie tradziku. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakto jest ze po takim czasie nie mamy jeszcze buziek jak dupcia niemowlęcia?? mi na szczescie ciągle się poprawia, nic nie przybywa, wszystko znika. raczej super :) nie mam wystających pryszczoli, zostały tylko plamy po tym ataku i wiadomo, grudki. cos mi sie tam przy brwi robi, bo czuję, że boli, alejest niewidoczne narazie wogole. może się rozejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmj -- sam wczesniej pisales, ze norma jest do 5,5 - wiec przestan sie zastanawiac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
dokladnie Quleczka ma racje :P chcesz miiec mniej glukozy to jedz mniej slodyczy, cukru.. tak mi sie zdaje jesli sie myle to tak czy owak wszystko zalezy od diety!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jem wcale cukru :] Eh no, odbieracie mi nadzieje :P Gdyby to byla glukoza, to leczenie byloby znacznie prostsze i tansze, paskudniki :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
mmj nie o to chodzi ale czasami tez problwame znalezc przyczyne i powiem Ci tak: to co mowisz to wszystko prawda tak samo jest ze slodyczami niezdrowym jedzeniem i trybem zycia etc etc ale to nie wywoluje tradziku moze tylko nasilic go lub podobnie. Ale ja robie tak samo, przeszedlem na b. zdrowa diete i efekty widzialem ogromne zaczelo sie tak jak z Roa na poczatku mnie wysypalo a potem nic mi przez 2/3 tygodnie ine wyskakiwalo bylo lepiej niz stosujac kremy. zyjmy nadzieja retenoidow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, ze dietka nie wyleczy twarzy (przynajmniej nie w wiekszosci przypadkow). Pamietaj, ze glowna przyczyna tradziku sa wlasnie hormony, ktorych retinoidami nie wyleczysz - sa one bardzo skuteczne, ale tez lecza objawowo, a nie przyczynowo. Natomiast problemy z hormonami wcale nie musza byc spowodowane zlym odzywianiem, czy tybem zycia. Warto sie przebadac, bo w przypadku trafnej diagnozy, jest szansa, ze wyleczysz sie calkowicie :) Pozdr i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
wiem hormony to tez czesty powod ale jak polaczysz roa z wlasnie taka dietka to szanse na wyleczenie rosna diametralnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj mialam sen...snilo mi sie,ze mialam wizyte u dermatolog,weszlam do gabinetu,ona wziela moja ksiazeczke,ale nic do mnie nie powiedziala....nie zwracala na mnie nawet uwagi...Po chwili wyszlam i poszlam wykupic tabletki,otwieram ksiazeczke....a w niej nawet recepty nie bylo... :O Dziwne... Ach jo-byle do wtorku.Choc ja juz aczynam tracic nadzieje.Naprawde ostatnio zaczynam sie zalamywac... Boje sie,ze juz nic mi nie pomoze.Zeby miec taka cera podczas brania tabletek....az niemozliwe :O A ta dermatolog wydaje mi sie nieco dziwna...Skoro ona twierdzi,ze to niemozliwe,zeby tradzik wrocil po hormonach ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
nigdy nie ma 100% gwarancji na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem...Tylko,ze po hormonach to rzadko komu NIE WROCIL.Wraca prawie zawsze,z tym,ze niekiedy w lagodniejszej postaci.Jak jej o tym powiedzialam to stwierdzila,ze to bzdura,ze nie wraca :O Matko,kto mnie leczy ;) Ciekawe skad oni ją wzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wyszlo na to,ze powiedziala,ze wraca...Ona twierdzi,ze po tabletkach nie wraca....A jak wspomnialam wyzej,wraca prawie zawsze....Mowilam jej,ze duzo czytalam na ten temat i troche wiem...A ona stwierdzila,ze glupoty pisza o tych tabletkach w internecie .... Smieszna babka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
jak ja sie ciesze ze trafilem na taka pania dermatolog :)) polecila mi ja znajoma poszedlem i 2 lata juz mnie leczy i nigdy nie myslalem o zmianie bo wiem ze to dluga droga jest... teraz tymbardziej nie :) z nia to pogadac idzie a nie takie regulki walki... i wogule sie polubilismy tzn jakas taka wiez pacjent-lekarz sie utworzyla, oprocz niej bylem w zyciu na 2 wizytach u 2 innych dermatolog; na poczatku i ostatnio i wiem jakie niektore sa okropne albo niesolidne itd.. naprawde zmien sobie lekarza moze? wez karte leczena i wioo... :) nie lam sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego tez bardzo chwale. Wie, ze jestesmy z roznych pokolen, ale jest wyrozumialy, zawsze mi pomaga np: poradzil jak zalatwic sobie darmowe usuwanie znamion, albo konsultacje z tym endokrynologiem. Weridiana: ile lat (na oko) ma ta Twoja doktorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę zmienić babeczkę dermatolog, bo skonczyła jej się umowa i od nowego roku nie podpisała dalej, więc teraz poznam kogoś nowego. ale wczoraj miałam zabawną sytuację, bo mowie babci, ze szkoda, ze ta moja dermatolożka już nie pracuje, bo teraz bede musiała z kims inym zaczynać a babcia mi mówi: a po co Ty wogóle chcesz tam jeszcze chodzić jak masz niemal gładką buzie :) bardzo mnie to ucieszyło, bo abcia wzrok ma bardzo dobry i zawsze się nazem ze mna starała szukać rozwiązań na ta przypadłość. a tu widać tak ogromną poprawę.wiadomo, ze miałam makijaż i plamy zostały zakryte, ale sam fakt, że nie mam takich gul potwornych. blondyn Twoje krakanie chyba mnie jeszcze ominęło i mam nadzieje, ze nigdy nie przyjdzie :) pewnie zasługęmają tu też tabsy.\\ właściwie juz kończepierwsze opakowanie ( ale ten czas leci) to teraz sprawdzę, czy działają tez antykoncepcyjnie :D :D o matko :D a tak to nie miałam skutków ubocznych, piersi już zaczely mi rosnąć... mogę się nieskromniewkrótce porównać do dody, tyle, że ona ma silikon, a moje wyglądają tak naturalnie również przy szczupłym ciałku :Dmoj mezczyzna powiedział, zemu się to nie podoba już, ... zazdrośnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tylko,ze ja chce chodzic do dermatologa z NFZ.Do jednej ciagle chodzilam,teraz zmienilam na druga.I powiem szczerze,ze co jedna to chyba gorsza :O Ile ma lat-no 50tke na pewno.A i tak dojezdzam 30 km,bo blizej nie ma zadnego dermatolga...no jest ale prywatnie.A prywatnie chodzic nie chce.Zreszta moja kolezanka chodzila do goscia(bo to facet) i za kazdym razem po odstawieniu tabletek tradzik wracal.wiec postanowila zmienic dermatologa.Teraz nie wiem co z nia...Dlugo jej nie widzialam.Ale mysle,ze jakos dam rade z ta dermatolog.Tylko niech mi cos normalnego przepisze teraz-no jakis krem.Ale co mi sie nie podoba to to,ze ona nie powie nawet ile co kosztuje.A skad moze wiedziec czy mam kase np... Wiadomo,ze kupie wszystko co tylko przepisze.Juz tyle kasy wydalam...Mama sie przyzwyczaila.Jak kolezanki slysza,ze dal;am za cos 40-50 zl to sie lapia za glowe...A dla mnie i dla Was zreszta tez,to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
eh to powiem Ci Weridiana ze jak czytam o Twojej dermatolog to dopiero wtedy wizde jaka moja jest skarb :)) eh zeby nie wiedzie ile co kosztuje? ja rozumiem ze mozna samemu cos proponowac ale dojdzie do tego ze Ty pojdziesz i bedziesz mowic co teraz zastosujessZ.. ja bym ja zmienil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona po prostu mowi-kupisz to i to...a o cenie nie wspomina...Ok-mnie stac,ale gdyby przyszedl ktos inny...Po prostu moja mama juz sie przyzwyczaila do takich cen,ale tak jak mowie-chyba z jej strony wypadaloby zapytac czy jestem w stanie kupic lek za taka i taka cena...Poprzednia dermatolog choc pod tym wzgledem byla dobra ;) Ciezko trafic na dobrego dermatologa...ale mysle,ze pozostane prz niej... Ma pacjentow,ktorych leczy Roa itp. Wiec cos w tej glowie miec musi :P I jak po wakacjach nadal bede sie naprawde meczyla z tym tradzikiem to poprosze o Roa.To juz nie o to chodzil,ze mam az taki paskudny tradzik.....Ale raz jest lepiej,raz gorzej...I meczy mnie to naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ma pacjentow,ktorych leczy Roa itp. Wiec cos w tej glowie miec musi \" To niestety nie jest warunek konieczny, niestety.... :p Ja bym nie zaryzykowala ROA pod okiem lekarza do ktorego nie mam 100% zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To troche ryzykowne faktycznie, ale zawsze mozna wyniki badan (krwii, watroby) konsultowac z lekazem rodzinnym i potem dopiero z dermatologiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... tylko najpierw ten dermatolog musi ci odpowiednio czesto i odpowiednie badania zlecic :p ale nie ciagnijmy juz tego - mysle, ze kazdy wie co robi i jak sie decyduje brac takie leki jak ROA to pod kontrola kogos do kogo jednak ma zaufanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawa była każdego dnia, ale wlasnie wprawa jest tego typu, ze teraz się dowiem czy są skuteczne, bo albo okres nadejdzie albo nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
moja dermatolog ma duza wiedze.. wyniki skonsultowalem tylko z nia na dodatek musialem zrobic dwa razy bo za pierwszym wyszly zlle :P potem idealne.. ja bym tez nie zaczal leczenia roa u takiej dermatolog do ktorej mam zastrzezenia.. moja sie nie pyta o to czy mnie stac ale zna wszystkie ceny i gdybym zapytal o cos tanszego to by mi przepisala itd.. mam jej numer prywatny i czasami zadzwonie o cos sie zapytac jezeli nie wiem. kurde no i czasami rozmowa z nia dziala na mnie jak rozmowa z psychologiem.. to naprawde duzo z jej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
mmj i blondyn: tez tak sie wam skora luszczy? :P bo tam gdzie sie gole to jestem caly siwy ;/ :P i wogule odwczoraj takie usta mam wysuszone.. :P naszczescie mam pomatke z nivea. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka mala...
Bravia a jakie masz przepisane na cere tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×