Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość matii88
a ja nie powiedzialam ze to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wridiana prawdziwymi zabojcami watroby sa antybiotyki, szczegolnie te na bazie tetracyklin. Te nowe sa w miare bezpieczne i przy krotkotrwalym braniu nie szkodza tak bardzo, ale jeszcze pare lat temu leki starszej generacji powodowaly na prawde przykre konsekwencje. Antybiotyki maja bardzo szerokie spektrum dzialania i moga powodowac ogromne spustoszenie w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Izotretynoina ... :) to na pewno nie jest lek żadnej nowej generacji jak niektórzy znachorzy próbują dowieść,jest to jednak jedyny skuteczny lek na przewklekły, ostry trądzik i ratunek dla milionów ludzi,czekam jednak na coś lepszego i zdrowszego,tzn ja sam nie musze,bo i tak nikt mnie tym nie chciał leczyć :P ale mam nadzieję,ze kiedyś będzie taki lek,co pomoże ludziom,nie wyrządzając takiego spustoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto uzywal kremu BabyDream z Rossmana? Bo wydawalo mi sie,ze ktos go chwalil,wiec dzisiaj bedac na zakupach,wrzucilam se go do koszyka :) Mysle,ze jesli bralabym oslonki i regularnie robila badania to IZO nie jest w stanie wyrzadzic mi krzywdy...pod czujnym okiem lekarza.Po prostu musialabym wiedziec co szkodzi watrobie i tego unikac. Mmj--->Twoje leczenie chyba trwa juz sporo czasu co? Ciekawa jestem ile mnie by kosztowalo... i tak sie zastanawiam,ze latem zaczne szukac juz konkretnych wiadomosci,zrobie potrzebne badania...ale najpierw przede wszystkim wybadam czy sa osoby,ktorym mimo problemow z hormonami IZO pomogl.A poki co to dalej pojade na Dianie. Ostatnio po prostu zaczelam duzo myslec o studniowce...Bardzo bym chciala na nia pojsc...Ale jak narazie to nawet nie moge zalozyc zadnej sukni... :O I w sumie to nie wiem co robic,bo przeciez nie moge brac az do przyszlego stycznia Diany..A jak odstawie na 3-4 msc przed studniowka to problem wroci do tego czasu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Weridiana ja tam lekarzem nie jestem,ale z tego co wiem,to trądzik hormonalny nie reaguje na IZO.Przede wszystkim pamiętaj o tym,że IZO leczy objawy,nie przyczyny.Myślę,że jak zrobisz odpowiednie badania hormonalne i udasz się do lekarza specjalisty to Twój trądizk może bardzo szybko zniknąć,bez konieczności brania IZO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy tradzik (mlodzienczy) jest spowodowany hormonami, po prostu w niektorych przypadkach ich poziom jest zachwiany z jakiejs przyczyny, ktora nalezy poznac by sie wyleczyc, natomiast w innych przypadkach ich poziom jest normalny, a tradzik nadal wystepuje. Tak np: jest w moim przypadku, bo wszystkie hormony mam w normie. Moj dermatolog uwaza, ze w takiej sytuacji mozna mowic po prostu o skutkach okresu dojrzewania, kiedy pod wplywem burzy hormonow gruczoly lojowe twale sie zmienily i teraz gdy hormony sa juz w normie, nadal odczuwa sie skutki tego okresu. Niestety, ale taka jest natura i kobiety zazwyczaj nawet jezeli nie maja problemow z tradzikiem, to i tak roznie bywa z ich hormonami. Dlatego leczenie jest znacznie trudniejsze, niz w przypadku mezczyzn. Weridiana: o kosztach to moze mowic blondyn, bo ja mialem leki kilkanascie razy taniej, co nie zmienia faktu, ze to nadal duzo pieniedzy, ktore mozna wydac na cos innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tak czy siak bez badania hormonow sie nie obejdzie... Ale ja po prostu watpie,ze przepisza mi cos co mi pomoze....A na Dianie wiecznie jechac nie moge.Ani nie chce.Po co robic w takim razie badania.Oj musze naprawde zaczac cos z tym robic.Zapisac sie do gina i pogodac z nim tak na serio o tych badaniach... i zapytac czy on jest w stanie mi jakos pomoc...czy jedynie endokrynolog-a z tym niestety bedzie gorzej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Moim zdaniem badanie hormonów to dla kobiet z trądzikiem pierwsza rzecz jaką należy zrobić.Powodów trądziku może być tak wiele,szczególnie u kobiet.Potwierdzenie lub wykluczenie wzmożonego działania hormonów to duży krok w kierunku podjęcia odpowiedniej kuracji. mmj troche urposzczona ta teoria o hormonach,ale poniekąd masz racje. wybaczcie,że tak się mądrzę :P ale akurat hormony to prawie jak moja brożka,coś tam wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie ednokrynolog jest wlasciwa osoba. Niestety, ale ginekolog bez zadnych wynikow, moze tylko przypuszczac co Ci dolega i pewnie postawi diagnoze, ktora najczesciej stawia innym pacjentka - znajac zycie bedzie to diagnoza z ktorej nic nie wynika. Nawet jezeli endokrynolog przypisze Ci cos co nie pomoze, to przynajmniej bedziesz wiedziec, ze bierzesz leki na odpowiednia przypadlosc, a nie zbedna Diane, czy inne rzeczy, ktore zapisano Ci, bo komus sie wydawalo, ze moga pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
hej co tam u was? :P jak leczeni roac mmj i blondyn? ja bylem dzisiaj u lekarza powiedziala ze dawki nie zwiekszy bo jezeli nie ma skutkow ubocznych i jest efekt kliniczny to jest dobrze :) wyniki mowila ze mam bardzo dobre efekty wysmienite :P oby tak dalej... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesli pokaze ginekologowi moje wyniki to na pewno bedzie wiedzial czego mam za duzo,a czego za malo ;) W koncu jest ginekologiem.I musi sie znac na takich sprawach.Tylko przepisanie potem odpowiedniego leku to juz inna kwestia,bo wlasnie od tego jest endokrynolog.Ale poradzic sie u ginekologa mozna.Potem wytropic w internecie kobiety,ktore mialy podobne wyniki i skonsultowac sie z nimi ;) Sprubowac mozna.Bo z endokrynologiem moze byc niemaly problem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok, ale ginekolog moze Ci nie dac skierowania na prawidlowe badania. Zanim postawi diagnoze musi na jakies badania skierowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babydream to oczywiście fajny krem.... dla niemowląt. dla nas to zapychacz i choć na początku tego nie widać, to pozniej nadchodzi skomasowany atak. no nie wiem, ja bym nie kupiła. a moja buzia doszła do siebie i wyglądasuper :) jeden pryszcz wczoraj wyskoczył, zaatakowałam go glinką na noc i dzisiaj nie ma już sladu :) hihi, jednak okres tak masakruje mi twarz, a jak juz sie skonzy to wszystko wraca do normy :) bardzo sie ciesze, bo jutro pierwszy dzien w nowej pracy i muszę wyglądaćsuper :) na pewno będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
słuchajcie...juz o tym pisałem,ale powtórzę się.Od już prawie 2 tygodni moja twarz wygląda najlepiej od roku prawie.zero nowych pryszczy.Zero :P Mam tylko przebarwienia małe na policzkach.Dziś mam umówiony zabieg kwasami.Myślicie,że to bezpieczne.Nic mi się nie zepsuje po tym?Wiem Muoda,że to miałaś i chwalisz ale pękam trochę, no :P Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kwasach możesię lekko pogorszyć, ale nie na długo, ważne, aby buzia się oczyściła, trzba bardzo uważać na słoneczko, bo można nabawić się duuzych kłopotów. dlatego ja sie na kwasy nie porwalam, tylko wybrałam samą mikrodermabrazję. ale to powinien Ci dermatolog powiedzieć, co jest dla Ciebie dobre a co nie. każda skóra jest inna, moja by kwasów nie przetrwała, bo zbyt długo była traktowana różnymi specyfikami, dlatego dermatolożka kwasy zdecydowanie odradziła, za to mikrodermabrazja to zawsze dobry pomysł, o ile zrobi się całą serię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
no własnie moja skóra jest mało wrażliwa raczej.Bardzo dobrze zniosła peeling ziołowy.Dermatolożka zaleciła mi mikrodermabrazję i kwasy na raz...No nie wiem,ale to znany lekarz u nas,więc zdaję się na jej łaskę.Sam nie wiem,a juz o 15 mam wizytę.Tak dobrze wyglądam teraz,że szkoda by było coś zrypać.Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebiscie-wlasnie mi kolega podrzucil ten krem robiony w aptece na zamowienie...teraz sklad jest napisany wyrazniej i ...jest tam WAZELINA ! :O Kurwa ja ta staruche chyba zabije 😠 Przeciez wlasnie przez wazeline mi sie porobilo pelno bolacych pryszczy...nigdy z tym nie mialam problemow zeby robily mi sie takie gule..Az tu od listopada... Normalnie zglupiec mozna. A BabyDream nie ma parafiny ani wazeliny... Wiec juz bedzie na pewno lepszy niz ten.Chyba sie zalamie zaraz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic w internecie nie moge znalezc na temat tej masci czy co to ma byc.... 3% Sol Ac borici Eucerini Vaselini To przypomina masc borna,ale tam zamisast tego Eucerini jest Lanolin czy cos takiego ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
doniedarko po kwasach na 99% Ci sie nie pogorszy..skora odmlodzi sie oczyscie same superlatywy :) jesli nie masz ani jednego pryszcza to nie rozsypie Ci sie na twarzy tzn bedzie super :)) polecam glikolowy 75 % :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muoda89
donniedarko-> miałes o 15:00 zabieg, kompleksowa mikrodermabrazja trwa tak niecałe 1,5 h a kwasy z godzinę, w sumie juz powinieneś wyjśc z gabinetu:) opisz dzisiaj wrażenia bo nie zasne;p w końcu też wybieram się na kwasy tam gdzie Ty:)* IrocK -> zgadzam się z Tobą, już to pisałam, kwasy na bank nie pogorszą stanu skóry, a jesli nawet coś by tam wyskoczyło to tylko dlatego,że siedziało pod skóra i prędzej czy później musiało wyjść. P.S. Ale ładna tapetka na forum nam się zrobiła;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Jestem już.Dzięki Wam za odpowiedzi. :) Było tak: Pani dermatolog mnie obejrzała i mówi,że mikrodermabrazja jak najbardziej,nie mam aktywnego trądziku.Jedynie dwa małe podskórne(ok 5cio miesięczne)syfy.Potem powiedziała,że kwasy zrobimy z czasem,jeśli bedzie taka potrzeba.Podotykała skórę i mówi,że po peelingu który miałem 2 tygodnie temu,jest jeszcze wrażliwa.Zaleciła,żeby mikro była skrócona,jeśli skóra mocno się zaczerwieni.Tak też po ok 30 minutach zabieg się skończył,bo skóra była jednak dość wrażliwa.Potem padła propozycja-za tydzien albo kolejna mikro,z tymże tylko na policzkach(bo tylko tam miałem trądzik) albo kolejny peeling ziołowy,który wg pani dr jest najlepszym z peelingów.Sama zasugerowała peeling skupiony tylko na policzkach,jako,że jak twierdzi wyglądam naprawdę dobrze i ten drugi peeling powinien załatwić sprawę do końca,a rozdrabnianie się na serie kwasów czy mikrodermabrazji będzie mnie kosztowało więcej czasu i gotówki.Lekarka powiedziała mi też,że peeling będzie skuteczny i głębszy,bo jeśli zrobi się go w odstępie 3 tygodni od pierwszego,to skóra jeszcze do końca się nie zregeneruje,nie zrogowacieje,zatem peeling trafi głębiej i blizenki się wygładzą.Idę więc w przyszłym tygodniu w środę. A po mikro to miałem mocno czerwoną twarz.Plamy stały się ciemniejsze,jakby trochę podrażnione,ale to chyba normalne,co?Teraz już zaczerwienienie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
za tydzien?! Ci bzdury opowiada ;/ od 2 tygodni nawczesniej mozna zrobic zaleca sie robic co miesiac pilingi ;/ .. co za nieprofesjonalizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
nie nie...za tydzień mam mieć peeling,a za tydzień miną 3 tygodnie i 2 dni od poprzedniego peelingu,poza tym ten ma być tylko na policzkach,a nie na całej twarzy,tak jak było poprzednio...natomiast dzisiejsza mikrodermabrazja była dość delikatna,z racji przyszłotygodniowego peelingu i nieco wrażliwej skóry. poza tym wiesz..to w końcu dermatolog estetyczny,a ja nie mam trądziku(przynajmniej teraz mam same plamki i parę blizenek),więc domyślam się,że wie co robi,bo to jedyny taki punkt w naszym mieście,zatem na pewno sporo ma klientów.Powiedziała mi,że na mojej skórze spokojnie można działać,bo nic wielkiego się tu nie dzieje,a teraz jest najlepszy moment,bo później słońce się zacznie,a jak mówiłem-od marca do października jestem wystawiony na jego działanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
aha i kochani...polecam film "Donnie Darko" że też wcześniej o tym nie powiedziałem :DDD piękny film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muoda89
donniedarko -> tez miałam całą czerwoną buxke po zabiegu a plamki stały się ciemniejsze,ciemny fiolet, takie nasycone jakby,ale wszystko schodzi:) peeling ziołowy? nie słyszałam o takim...poza tym mam aktywny trądzik więc nie wiem czy peeling byłby dobry w moim przypadku. Albo źle zrozumiałam, albo dermatolożka zaproponowała tez mikrodermabrazje za tydzien, a z tego co słyszałam mikro robi sie conajmniej w odstepach 2 tygodniowych (jesli xle przeczytałam to przepraszam;*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
aa :P chyba ze tak :) a film ogladalem i naprwade swietny zwlaszcza soundtrack :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja buzia o tejn porze (fuck widzicie to?? ) jest w bardzo dobrym stanie, mam nadzieję, że wieczorem będzie wygladaćrównie ładnie, bo dzisiaj moj wazny dzien :D hehe trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
3mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×