Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość blondyn89
Dobra wiem ze nie :P. Maly offtop sie zrobil to ja proponuje wrocic do tematu tradziku, ten acnefan dobrze na mnie dziala zadnych nowych wypryskow a syfki ktore juz sie pojawily sa mniejsze i mniej czerwone :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no to sie ciesze ze Ci pomaga. i nie jestes brzydki chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dobra, dobra bo w kompleksy popadne:). Ile razy w ciagu dnia można maksymalnie stosowac ten Acnefan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie sadze zeby byly jakies ograniczenia. ja jak go mialam chodzilam z nim caly dzien na twarzy poprawiajac kilka razy i nic mi sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a jak Ci sie podoba jego zapach? mi nie przeszkadzal ale wiele osob nazekalo na ta specyficzna won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Wiesz co nie przeszkadza on mi wcale, tylko jak sie naklada to czyc taki zapach herbaty a tak to spoko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
herbaty? mi to w zapachu raczej herbaty to nie przypomina. raczej jakis ten zapach taki eukaliptusowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No masz chyba racje :) Chociaz moja herbata podobnie pachnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja mam zawsze racje:) no moze z wyjatkiem kiedy nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ona 20 ona ja uzywam pudru tylko bo jest lato i czuje, ze mam za duzo na sobie gdybym miala miec i puder i podklad. Nad nalozeniem podkladu sypkiego musze jeszcze troche popracowac. Mam dwie probki podkladu i jesienia do nich powroce jesli bede miala problemy z cera. Narazie nie mam potrzeby glebokiego krycia a i nie mam ochoty nosic na sobie pierzyny latem. NIgdy latem nie nosze podkladu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze... ja bym sie nie ruszyla bez podkladu ,a przynajmniej duzej ilosci korektora :/ puder to i owszem...ale on tylko matowi i nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego zazdroscic - cos kosztem czegos. Mam troszke przebarwien ale juz do nich przywyklam po roku ciezkiej walki psychicznej. Jesienia bede je usuwac a teraz tylko pudruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
rewelacja a ile jest tam koszt przesyłki za ten podkład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
quleczka a jakiego podkładu uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soraya do cery tradzikowej ...moze nie jest najlepszy ale jedyny jakiego kolor mi pasowal...ja jestem dosc mocno blada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona 20 ja kupowalam w kosmetykidlaciebie anie w biolander. nie pamietam kosztow przesylki. ale chyba standard 7-11zl w zaleznosci od sposobu zaplaty. Za pobranie tak jak wszedzie pewnie 11zl. Ale musisz poszukac takiej informacji tam na stronie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
ja tez długo uzywałam tego podkładu a jak z buzia?nie wyskakuja ci po tym podkładzie kolejne pryszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
ok to zamówie sobie probke a przychodzi normalnie do domu?długo czekalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekalam tydzien bo nie mieli probki rozu. pozostale kosmetyki byly na stanie a na roz musieli poczekac oni a zatem i ja :) zamow sobie kilka probek podkladow i moze jasny korektor. Tam mozesz obejrzec, ktore kolory sa do tonacji chlodnej a ktore do cieplej. Ja jestem typem urody zima wiec zamowilam do chlodnej tonacji. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
ok wielkie dzieki zamówiłam sobie juz próbki:)no i zobacze jak moja skóra na cos nowego zareaguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :) mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona :) a gdyby nie pasowaly( co przy naszych cerach czesto sie zdarza:)) to przynajmniej probki to nie majatek. milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
dzieki i nawzajem:) musze próbowac wszystkiego moze wkoncu znajde cos co nie zapycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem...moze i cos zapycha ale bez podkladu nie wyjde do ludzi no ale jak to stwierdzic,ze to akurat wina podkladu? ;) w koncu nawet jak go w weekend na przyklad nie uzyje to ta zaleznosc nie jest taka prosta...jesli zapycha to \"dlugoterminowo\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
u mnie jest tak np. posmaruje buzie duaciem wieczorem wstaje dzisiaj rano nie ma pryszcz zadnego nowego!! nadal te same. Jade do pracy podkład i puder mam na buzi conajmniej 8 godz przyjezdzam do domu zmywam makijaz i conajmniej 6 pryszczy wiecej podskórnych itp. takze to tylko iwylacznie wina podkładu i pudru dlatego szukam caly czas czegos co chociaz troche pomoze i przestanie szkodzic gdyby nie podkłady i pudry juz dawno miałabym wyleczony tradzik ale niestety wygladam strasznie wiec z domu nie pomalowana nie wychodze nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro u ciebie tak jest...to moze zamknac sie w domu na tydzien i po klopocie? ;) zartuje ale moze na przyklad gdzies na dzialke wyjechac...tylko duac i jakis tonik i pozbedziesz sie syfow... ja nie mam tak dobrze, czesciej sa rano nowe niz w ciagu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
chciałabym:) ale niestety codziennie jezdze do pracy takze to niemozliwe:) no i musze byc pomalowana zeby chociaz troche to przykryc a nawet jakbym tydzien sie nie malowała podleczyla troche skóre to za tydzien wszystko by wróciło po nałozeniu podkładu czy pudru a niestety jestem na to skazana z taką twarzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przez tydzien czy dwa nie dalabys rady wyleczyc jej na tyle by dac rade tylko z jakims korektorem? moze jakis urlop kiedys albo cos :) kurde, ja juz w sumie nie pamietam kiedy spedzilam dzien bez podkladu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie musi byc wina podkładu bo w ciągu dnia skóra produkuje więcej sebum i stąd nowe pryszcze głównie, nawet jak nie nakładam podkładu to pryszczy mi przybywaw ciągu dnia, w nocy mi nie przybyło. zawsze w ciągu dnia wyskakuja pryszcze, innym dowodem na to jest fakt jaki juz tu przedstawiałam. w nocy pory są otwarte więc pryszcze się nie maja za bardzo jak tworzyć, bo ujścia gruczołów są otwarte. a w ciągu dnia pory są zamknięte więc łój nie ma się jak wydostać, gromadzi się pod skórą i powstają pryszcze. podkład (dobry) nie ma nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja czasami nie mam na twarzy makijazu ze dwa miesiace i mam pryszcze tak jak mialam. ale jak sie maluje to mam jeszcze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×