Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
a ten duac w ogole nic nie dziala. po trzech dniach wiem ze nie zniszczy pryszczy ale by mogl chociaz niektore zmniejszyc. a tu nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Stosuj go na noc wtedy pory sie otwieraja z tego co wiem i daj mu troche czasu na moje oko conajmniej tydzien :) A co do pryszczy to sie nie dziw ze to boli tak tak jak bys rane sobie alkoholem zalala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
mozliwe ale wczesniej przemywalam to alkoholem i nie bolalo a jak to nalozylam to strasznie... ale warto bylo pocierpiec bo juz sostaly tylko plamki po pryszczach ktore nie chcialy zejsc dwa tygodnie!!! duac bede stosowac jeszcze przez niecale dwa tygodnie. na tyle mi go starczy. a pozniej to chyba wracam do isotrexinu ktory chyba byl bardziej skuteczny. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
dzieki jeszcze bravia.... tak sobie czytałam i zastanawiam sie nad pudrem mineralnym.... po 11 dniach pare niewidocznych zaskorników..ale widze ze na podbródku cos mi wyłac własciwie tam sie nie smarowałam.... chodziło mi o talk do ciała nie do stóp;p a i jeszcze jak myslicie czy duac mam odstawic zaraz po tym jak mi zanikna pryszcze czy stosowac go jeszcze jakis czas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika duac należy stosować co najmniej 2 miesiące, bo nie ma sensu przerywac kuracji tylko dlatego, że wydaje się nam że jest ok, dużo rzeczy czai się pod skórą. paulina ale to nie jest tak, ze duac dzioała od razu!! on uspokoi Ci skórę, nie ma zadania wysuszac pryszczy!. daj mu czas, wiele też zalezy od nastawienia, a ja widze ze Ty naprawde myslalas, ze duacto zel cud, ze jak go nalożysz w nocy to rano bedziesz miała nowa twarz. daj mu czas. za miesiąc się nie poznasz, 3 dni to stanowczo za mało, zeby powiedziec czy jest on skuteczny czy nie. a wogole masz teraz wakacje, po wakacjach zobaczysz ze bedziesz z siebie dumna i chetnie pojdziesz do szkoly, bo bedziesz juz na pewno miała ładniejsza twarz. uwierz w to i nie zniecęcaj się. jeszcze nie znaleziono leku który działa od zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
moze i masz racje. poczekamy zobaczymy:) wydaje mi sie ze mam sceptyczne nastawienie do duacu bo juz go kiedys stosowalam. i wtedy mi nie pomogl. obawiam sie ze teraz tez tak bedzie. ale oczywiscie jeszcze bede go stosowac przynajmniej do skonczenia tubki. a potem pomysle jak bedzie dalej. na pewno nigdy nie bylam nastawiona ze to zel-cud. pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina a bierzesz jakis lek doustny? bo jak nie to skocz do swojej lekarki i poproś ja jeszcze o tetralysal, zawsze szybciej i ladniej to wszystko idzie jak leczyszsię tez od wewnątrz. a tetralysal nie niszczy żoładka tak jak inne antybiotyki, to może warto zastosowac taki zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jestem po twoch kuracjach tetralysalem. za pierwszym razem nawet fajny efekt a za drugim kompletnie nic nie dalo. teraz biore te tabletki co Ci pisalam. przeciwhistamowe czy cos kolo tego. wlosy mi wypadaja wiec mam jeszcze silice i biore beta-catoten. no i dieta. juz nie pamietam kiedy ostatnio jadlam slodycze:( pije hetolitry zielonej herbaty i bratek po kazdym posilku. a te posilki... jogurt z musli, jak kanapki to z ciemnego pieczywa. raz w tygodniu ryby a jak inne mieso to jedynie drob. musze Ci powiedziec ze to daje efekty. mam duzo lepsza cere. ostatnio jedynym moim problemem staly sie skronie. pryszczy z tamtad niczym nie moge wykurzyc. a jak nadchodzi okres to jest ich duuuzo wiecej i juz wtedy nie tylko na skroniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
i wody mineralnej niegazowanej wypijam codziennie 1.5l. co jeszcze trzeba spozywac dla lepszej cery? jasne pieczywo juz w ogole z diety wyeliminowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a co myslisz o piciu drozdzy? ja od wczoraj to robie. jakie niedobre... no ale przecierpie. byleby cos pomoglo. we wrzesniu ide do nowej szkoly. znam tam moze 4 osoby a reszty nie. nie moge sie z pryszczami pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pij drożdży zwłaszcza jak już przechodziłas kiedys kuracje antybiotykowe, bo zarazisz się grzybica układu pokarmowego. nie rób tego!! rób sobie maseczki z drożdzy i mleka ale nie pij tego!! a do diety warto dodać dośc duże ilości tuńczyka, nie ważne w jakiej formie, ważne że tuńczyk. to najlepsza ryba dla linii i cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Hymmm jesli sie nie myle to drozdzy sie nie pije tylko robi z tego maseczke. A szkola sie nie martw jak ja zaczynalem edukacje w nowej nikogo nie znalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
grzybica?? nawet kiedy zalewam je bardzo goracym mlekiem?? jezeli chodzi o tunczyka to dzieki za rade. normalnie jem karpie i pange czy jakos tak. z tymi drozdzami to az sie przestraszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam ze najlepiej jest zaczynać nową szkołe nie znając nikogo, tak było jak poszłam na studia i dzięki temu poznałam wspaniałe nowe osoby, bo jak idziesz z kimś znajomym to się go trzymasz jak rzep i zamykasz sie niejako na innych. blondyn a rzeczywiście niektórzy pija drozdze ale to jest bardzo niebezpieczne i prowadzi do grzybicy układu pokarmowego i jak raz się na to zachoruje to do usranej smierci sie siedzi w tym g***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
mozna robic maseczke ale mozna i pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zalewasz gorącym mlekiem to drożdze przestają działać na tradzik a mimo wszystko wywołują grzybicę., poważnie, lepiej sie w to nie baw. a tunczyk jest sto razy lepszy od karpia czy pangi, bo panga to chuda rybka, a tuńczyk ma w sobie dużo tego zdrowego oleju, wszystkie gwiazdy musza sie zajadać tuńczykiem, to dzięki temu wyglądaja promiennie i ich skóra wytrzymuje te wszystkie zabiegi upiekszające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie slyszalam jeszcze o przypadku zachorowania na grzybice z powodu picia drozdzy. podobno jak sie je zaleje bardzo goracym mlekiem albo woda to sie je zabije. powinny one jeszcze sobie z tym mlekiem postac jakies 12 godzin zeby sobie pofermentowaly i mozna pic. bede musiala o tym porozmawiac z lekarzem. a na razie przestane to pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
przezuce sie na tunczyka. kanapki z tym rano powinny byc dobre. w sumie to sie nawet ciesze ze ide do lo gdzie nikogo nie znam prawie. w mojej klasie nie znam kompletnie nikogo. ale chyba to sie zmieni niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ha z poznalem sekret mojej siostry :D Dobrze wyglada bo tunczyka caly czas je, to Ci cwaniara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no porozmawiaj koniecznie, to jest taka zasda, jak masz zdrową flore bakteryjna w przewodzie pokarmowym to mozesz pić drożdze po uprzednim zalaniu ich wrzatkiem, ale jeżeli masz ubytki we florze spowodowane np braniem antybiotyków, to picie drożdzy powoduje wzmożenie produkcji drożdżaków i rodzi się grzybica, która bardzo cięzko wyleczyć. jeżeli więc masz kandydozę to nie pij drożdży, jeżeli jesteś zdrowa całkiem to możesz, ale skąd możesz mieć pewność ze jesteś zdrowa? a zarazić sie jest łatwo, a grzybicę leczy się bez konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
dzieki za ostrzezenie. w sumie to sie nawet ciesze z takiego obrotu sprawy. jak w tamte wakacje pilam dwa razy to za kazdym razem wymiotowalam. i na dwoch razach sie skonczylo. teraz sprobowalam i nie wymiotowalam jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziszblondyn czego tu się od obcej kobiety mozeszdowiedziec o swojej siostrze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No puki co tylko tego :) Ale u mnie w rodzinie wszystkie kobiety sa atrakcyjne wiec wiesz tunczyk to nie wszystko, tylko mezczyzni jacys tacy dziwni i jest ich stosunkowo malo... stosunek gdzies tak 3:1. Wymiotowalas? Uuu to prawdziwa desperacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a u mnie w rodzinie jest odwrotnie. kuzynow mam wszystkich przystojnych prawie a kuzynki jakies takie srednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
i stosunek jest odwrotny 3:1 dla facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no ale slyszalam o tym tyle dobrego ze chcialam sprobowac. kolezanka pozbyla sie tym sposobet tradziku. nie miala jakiegos rozleglego ale taki maly to tez nie byl. miesiac picia i wygladala slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Kurcze na dworze 17 stopni wiatr jak by mialo glowe urwac a ja umowilem sie z kolezanka i nie wiem jak mam sie ubrac :/ Paulina moze kolezanka byla zdrowa i przed tym robila badania, a tak w ogole po co to pic skoro drozdze sa dostepne w tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ale to nie to samo. bralam i nic nie dawaly. ubiez jakiej faujne jeansy, bluze i lec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Jeansy mam ale za to bluza wyglada jak po wojnie a innej nie ma bo w marynarce czesto chodze wiec sadzilem ze bedzie mi nie potrzebna :/ A co myslisz o granatowych sztruksach, podkoszulku w tej samej barwiena to zielona marynarka taka ala wojskowa i zielone takie zamszowe chyba adasie? A wracajac do tematu to troche dziwne ze nic nie pomoglo a witamine b kiedys bralas? Bron Boże b12 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ubierz jeansy bluzke z długim i fajna marynare spotrową :) i lec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×