Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

tworzą się w ciągu dnia, a przez skórę przebijają się w nocy, bo wtedy jest im łatwiej, przecież dobrze wiecie, że Wasz tradzik to nie tylko to co widać na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dokładnie, dobrze to widac po imprezie wracacie do domu skora jest super zadnych wyprysków idziecie spac rano wstajecie a na twarzy poligon. Oczywiscie alkohol tez robi swoje... I jeszcze raz dziekuje za ubranie mnie, niestety na wiele sie to nie zdalo ale dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a ja to mam tak dziewnie. jak pije alkohol to krostki wyskakuja mi dopiero po kilku dniach a nie od razu po wstaniu rano po imprezie. ale alkohol zle dziala na cere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie nie lubie alkoholu :) a teraz to już ani łyczka damskiego koniaczku jajecznego :) bo musze brać antybiotyk, a nie chcę sobie zafundowac lotu w kosmos :) oo to blondyn jak po reandce? umówieni na następną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po imprezie nie jest tak zle.. ;) za to chyba kawa troche nie sluzy ale co tam...lubie kawe i z niej nie zrezygnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no wlasnie blondyn jak tam wrazenia?? kiedy nastepna? skontaktuj sie z bravia to ci doradzi jak sie ubrac. ona sie chyba na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
kawa bleee. 100 razy wole zielona herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Alkohol nie jest zly :) A fkat raz połaczyle antybiotyki i alkohol to juz fruwalem po 4 :D Hmmm znaczy sie ona zadowolona, ja juz troszke mniej nie jest chyba w moim guscie - chciaz do dzisiejszego dnia sadzilem iz go nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe paulina mam nadzieje ze to nie był sarkazm :) możecie mieć wrażenie że ja się tu strasznie wymądrzam, ale ja to robie w dobrej wierze :) wiele czytam, wiele oglądam, interesuję się życiem stąd moja wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
sarkazm?? nie no co Ty. w ogole to jestem ci bardzo wdzieczna za informacje. blondyn jaki Ty sie wybredny robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciesze się że tak mówisz :) a blondynek wyszedł z założenia ze jak mu tu dziewczyny komplementy prawią, że mu się śliczna buźka zrobiła to może mieć każda :) hehe zartuje :) jesteś młody to wybieraj póki możesz, bo jak to Ci pozniej może szanowna małzonka powiedzieć: widziały gały co brały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Paulina wybacz ale raczej nie chce byc z kims do kogo nic nie czuje. Jesli sie nie myle to do zwizku potrzeba checi 2 osob a nie tylko 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
wybaczam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Mam brac jak leci a potem zostawiac? To wole nawet nie zaczynac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jaki ty rozsadny chlopak jestes:) tez wychodze z takiego zalozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Może i rozsadny ale bynajmniej nie szczesliwy, ze tez nie umiem tak klamacjak inni tak to by byla inna conajmniej co miesiac (pucha sie odzywa xD). Dobra to teraz cos o mojej twarzy, aktualnie mam na niej Viosept iczekam az cos mi wyjdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Tak 89, co za dojrzały jak na swoj wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a jak ten acnefan?? zginely Ci te pryszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Tak tak :) Zmniejszyly sie i sa troszke mniej czerwone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mój luby miał 18 to tez taki byl i własnie dlatego zostaliśmy para i może dolatego jestesmy szczesliwi już ponad 4 lata :) i jestem prznajmniej pewna ze jestem tą jedyną i ż nie w głowie mu inne. blondyn Ty to jestes inny niż My tutaj na tym topicu, My się modlimy zeby nam nie wyszło, a Ty chcesz zeby Ci wychodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
kobiety jednak sa z Wenus a faceci z Marsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, idę się myć wodą mineralną (haha) nakładam duac i ide spac :) nocka niech mnie leczy z tego co sobie sama narobilam ostatnio wyzywając się paluchami na twarzy Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
BRAVIA to zazdroszcze :) A włąsnie powinno wam to wszystko wyjsc im szybciej wyjdzie tym lepiej buzia bedzie juz sie goic, a nowe wypryski beda sie pojawiac sporadycznie bo organizm nie bedzie nadążął z produkcja loju - i tak to kiedys bedzie musialo wszystko wyjsc to chyba lepiej zeby teraz ?:) Bynajmniej moja pani dermatolog tak mi to tłumaczyla. A ty Paulinka masz racje roznimy sie i to bardzo znaczaco :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wracam do tematu, buźka ładnie się goi, nie mogę przeboleć że tak ją wymęvczyłam, bo powstały nowe przebarwienia a szkoda :( mija już burza hormonalna więc bedzie z dnia na dzien lepiej. taką mam nadzieję, idę sobie teraz zmienićkolorek na włosach :) a może nie tyle zmienić co pogłębić mój brazik i dodać mu blasku :) musze coś ze sobą zrobić, bo byłam niedawno u fryzjerki i okropnie mnie obciosała, wyglądałam jak baba z lat 60\" . a włoski mi tak szybko nie rosną... miałam takie ładne za łopatki, a teraz mam ledwo za ramiona, prosiłam tylko o podcięcie końcówek :( jedyny plus ze będą zdrowsze. zła byłam i nadal jestem, więc muszę się sama poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
quleczka niestety nie dałabym rady wyleczyc takiego tradziku w dwa tygodnie lecze go juz od 5 lat i nic wiec cudów nie ma.Nie wiem jak ty ale ja mam tradzik na całej twarzy wiec niemozliwe jest zeby wyleczyc to w tak krótkim czasie.Nic mi to nie da ze nie uzuwam pudru np 2 dni a pózniej znowy zaczynam i buzia cała wysypana!!:(a bez pudru nie da rady zyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mowilam o 2 tygodniach...nie 2 dniach :) Ale to nie bylo tak do konca na serio... po prostu nie wydaje mi sie mozliwe,ze to jedynie puder jest powodem twojego tradziku, a troche tak to tutaj przedstawiasz :) moze ja zle zrozumialam ale z twoich wypowiedzi wynika, ze gdybys nie stosowala podkladu to bys nie miala tradziku...ale nie mozesz przestac go stosowac bo masz tradzik, a poniewaz stosujesz to tradzik ciagle jest i bledne kolo gotowe... ;) dlatego zapytalam czy nie warto na jakies czas rozstac sie z pudrem jesli to on jest jedynym powodem ;) a wracajac do tematu topiku...na mnie DUAC nie dziala chyba w ogole :/ tubka sie za chwile skonczy, a ja nie widze roznicy ani odrobine...a tak swoja droga, to juz mniejszych tych tubek robic nie mogli za ta cene ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
niestety nie moge rozstac sie z pudrem na dłuzej niz dwa dni bo pracuje.No niestety zły podkład czy puder i pryszcz za pryszczem gotowy. Ja uzywam duacu 3 dzien ale efektów nie widze poza sucha na maxa skórą:( raczej to na mnie nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×