Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

ja kupuję w takim malutkm sklepiku ale maja tam wszystko izawsze dostaje jakis gratis, to kosmetyczke, to lusterko, to jakies probki, naewt dostałam torebkę z astora i kalendarzyk z maybelline :) a nie robię jakiś ogromnych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
to rzeczywiscie fajny sklepik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Zaczynam sie denerwowac, skonczyl sie mi duac i w okolicy ust zaczynaja mi sie pojawiac male biale syfki, co prawda to nic strasznego ale mnie denerwuje. Jest na to jakis domowy sposob? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynym domowym sposobem jest chwycenie za telefon i dzwonienie do byle jakiego dermatologa ze przyjdziesz tylko po recepte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
blondyn89 domowe sposoby sa raczej malo skuteczne. moze posmaruj sie mascia lassara. dobre nawet na pojedyncze pryszcze. tanie bo kosztuje 2 zeta. tylko sie ludziom nie pokazuj jak jestes tym wysmaruj. na pojedyncze pryszcze jeszcze acnefan jest fajny. kolo 8 zeta kosztuje. na noc grubsza warstwe i rano juz lepiej powinno byc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jedyny domowy sposob w miare skuteczny to cynamon ze smietana. ale bedziesz mial przez okolo godzine strasznego buraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
BRAVIA u mnie w miescie tak dobrze nie ma jest 2 dermatologow i w tym obecnie 2 na wakacjach, a prywatnie nie mam zamiaru za wizyte placic 50 zł bo za to juz mam Duac :). Paulinka a te masci chyba sprawdze:) Za to ta smietane juz sobie odpuszcze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jak wolisz:) mi acnefan ladnie niwelowal pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny blondyn, to w jakiej Ty mieszkasz dziurze za przeproszeniem :) możesz też iśc do apteki, pewnie Ci sprzedadzą, zwłaszcza ze aptekarka na pewno wie, ze jest u Was dwóch lekarzy, a jak nie to idz normalnie do lekarza rodzinnego i poproś o recepte tez nie bedzie robił problemów, mi kiedyś rodzinny wypisywał dermatologiczne leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No to teraz tylko w mieszkaniu posprzatac i ruszyc swoje dupsko do apteki ;p A wracajac do tematu tradziku ktos was stosował Fototerapie (światłolecznictwo) ? Ja chodzilem na takie naswietlanie przez 2 tyg i zadnych efektów nie zauwazylem, chociaz inni mi mowili ze ponoc duzo pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
bravia nie tylko on mieszka w takiej dziurze. ja niestety tez. blondyn skozystaj z rady bravi. normalny lekarz tez na pewno ci wypisze recepte na duac. tylko szkoda ze to wszystko sie za strajki wzielo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowałam leczenie lampabioptronem chyba przez poł roku sie naswietlałam codziennie nie miałam zadnego efektu, pic na wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
BRAVIA mieszkam w miescie ktore ma 150 tys. meszkanców wiec to taka dziura nie jest, mi sie tutaj podoba :) No a papierek chyba faktycznie sobie zalatwie u jakiegos innego lekarza bo nie mam zamiaru czekac do konca miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina normalni lekarze nie strajkuja tylko ci w szpitalach.jak byłam z tą reka teraz niedawno to mnie nie przyjeli i teraz mam krzywy palec, już mi tak pewnie zostanie, nie zginam i nie prostuję do konca, a to tylko dlatego, że lekarze strajkowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
naprawde nic nie daje? a tyle osob chwalilo. no coz co cera to inna reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
BRAVIA trzeba bylo sie pokłocic to zawsze dziala :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
kurde... ale lipa straszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dało się kłócić. jedna babka zemdlała z bólu w poczekalni i oni nawet palcem nie kiwnęli, a taki facet jak to widział to tak zaczął po drzwiach walić ze myslalam, ze je wyrwie, a oni nic. nie było szans zeby udzielili pomocy :/ to było straszne, ilu tam biednych ludzi czekała wile godzin a drzwi do gabinetów się nie otwierały.. ale w sumie lekarzom sie podwyżka należy tylko glupie kaczory tego nie widza, jak się rozchoruje jeden z drugim to zobaczą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Paulinka sprobuj moze Ci pomoze, sa wakacje i tak pewnie popoludniu siedzisz w domu a tak przejechac sie na godzinke na miasto Ci nie zaszkodzi zawsze mozesz poczytac podczas naswietlania ksiazke lub porozmawiac z pania ktora to obsluguje. Nie pomoze to zrezygnujesz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
BRAVIA lekarza moze i tak ale nieznaczne (maja wlasne praktyki), za to pielegniarka na 100% bo to one odwalaja cala brudna robote a wlasnej praktyki raczej sobie nie otworza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no niestety w moim ,,miescie" nie ma takiego urzadzenia. jak juz wspominalam w dziurze zabitej dechami wiec... a propo podwyzek. moze i naleza im sie podwyzki bo malo zarabiaja ale gdyby policzyl te wszystkie lapowki i ,,prezenty" ktore biora to wyjdzie bardzo duzo kasy i kazdy by chcial tyle zarabiac. tylko na papierku maja malo. a pielegniarki?? duzo sie napracuja ale ja bym im podwyzek nie dala. jakie to wredne wszystko... niemile dla pacjentow. jak moj dziadek lezal w szpitalu i poszlam go odwiedzic a nie wiedzialam na ktorej sali lezy i zapytalam pielegniarke to powiedziala ze moge sobie poszukac. jak bylam mala i lezalam w szpitalu to tez takie krowy wszystkie niemile byly ze ooo i jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jak juz wspominalam mieszkam w dziurze zabitej dechami***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Uuu szkoda ;/ paulinka mam pytanko, ten acnefan to lek tylko i wylacznie na tradzik czy moze cos innego a na pryszcze dziala tylko przy okazji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
wydaje mi sie ze tylko i wylacznie na tradzik. i musze cie bardzo serdecznie przeprosic ale chyba nazwy mi sie pochrzanily. ten lek ktory mialam na mysli nazywa sie acnofan. http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=3321 wej w link powyzej to sobie poczytasz co o nim sadza inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
O nic sie nie stalo :) I to ja dziekuje za dokladniejsze info :) No nic musze umyc zeby i spadac do apteki :) Jeszcze raz dzieki Paulinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie ma za co:) mam nadzieje ze kupujac acnefan nie wyzucisz pieniedzy w bloto. wiekszosci on pomaga wiec tobie tez powinien. milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ja tez tak mysle:) Kurcze tam 15 stopni a ja chcialem wyskoczyc z krotkim rekawkiem i w krotkich spodenkach :D To bym gafe zrobil ;p Paulinka wzajemnie :) Ja spadam do apteki... Jak wroce napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
paulina poczytam o tym bo nie słyszałam.. a teraz szukam jakiegos dobrego podkładu po którym nie wyłazą pryszcze ja niestety drugi dzien z duaciem przyjechałam z pracy zmyłam makijaz i 6 pryszczy do wycisniecia wiecej:(płakac mi sie chce:( nic na mnie nie działa:( po kazdym podkładzie wyskakuja nastepne pryszcze:( mam go dosyc długo ba buzi bo 8 godz tyle ile jestem w pracy a jak przyjezdzam do domu to odrazu zmywam i juz nie nakładam w ogóle tylko pryszczy przybywa:( Paulina ja po differinie miałam straszny wysyp pryszczy leciała mi ropa z całej twarzy wygladałam jak poparzona nigdy tego nie zapomne a uzyłam go moze 2 razy lezy cała tubka a zapłaciłam za niego ponad 50 zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Wrocilem z apteki, mokry... No ale kupilem i ide testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona 20 ale ja slyszalam ze po differinie moze nastapic wysyp a potem ma byc tylko lepiej. kurde Ty to masz naprawde przeboje jak Cie po wszytskim tak wysypuje. dermacol podobno super kryje ale nie wiem jak jest z nowymi pryszczami po nim. blondyn na noc wklep duza warstwe a rankiem zobaczysz roznice. na kilka malych pryszczy powinno dobrze zadzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×