Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Jestem bardzo wrazliwy bo to dyskryminacja :D To tak jak bym napisal witajcie koledzy albo co tam chlopcy napewno bys zadowolona Paulinko nie byla. Wiem ze kafeteria to portal typowo kobiecy ale postarajcie sie uszanowac te drobne meskie rodzynki tutaj :). Co do diety to ja nie stosuje zadnej nie mam na to czasu ani checi, pewnie by cos pomogla ale to nie dla mnie :). Moje leki chyba zaczynaja dzialac syfków mam coraz mniej a jak wyskakuja to takie malutkie biale, ale Metronizadol czy jak to tam sie zwalo nakladam bardzo zadko bo strasznie wysusza moja skore istna skoropa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka6-17tlen.pl
BRAVIA!!!a spróbuj moze kremik acne-derm on kosztuje nie całe 20 zł...wiesz ja chodze do dermatologa prywatnie i to mi przepisał..jutro ide ponownie i zobaczymy co mi da....jak cos podziele sie informacjami...buziaczki!!bedzie dobrze!tylko musisz uważac co stosujesz,bo nie wszystkie kremy pomagaja...czasem pogarszaja sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
no i.. tetracyklina jednak na mnie nie działa:( jest jak zwykle tylko gorzej:( i do tego strasznie wysuszona skóra:( a jak sucha to jeszcze wiecej niespodzianek:(jeden na drugim;(;(;(jednym słowem maaasakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
no mozliwe ze to taki poczatkowy wysyp:(mam nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAVIA nie przejmuj sie co na forum pisza o differinie :) ja stosowalam duac a potem kilka razy w tygodniu differin i do dzis do niego chetnie powracam. jesli masz zaleczony tradzik i pod skora juz nic nowego sie nie czai to wysypu nie bedzie. natomiast jesli duac zaleczyl tradzik ale nie zlikwidowal przyczyny to wysyp moze nastapic i wtedy dalsze leczenie. wysyp nie oznacza zreszta calej masy krostek. moga byc dwie trzy na dotychczas czystej buzi i znikna w ciagu tygodnia. pamietaj, ze musisz chronic sie przed przebarwieniami. ja stosuje differin na noc czasmi i nic mi nie wysusza ale moze dlatego ze mam dobrze nawilzona twarz. pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na efekty trzeba czasami poczekac. to sie tyczy zwlaszcza antybiotykow doustnych. tylko niektore dzialaja od razu ale ich dzialanie jest malotrwale. kurde mowie jak weteranka. jestem taka mloda a katowalam skore juz tyloma specyfikami. baaardzo tego zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak wpadłam na chwilę, żeby się pochwalić ;-) i podzielić swoim szczęściem.. :-) oczywiście w dzień ślubu wylazły mi 2 mega bolące pryszcze, ale to nie zakłóciło mojego nastroju. jestem mężatką.. dziwnie się czuję, ale fajnie jest.. życzę powodzenia w walce o piękną cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramolku to z całego serca zycze Wam szczescia i dobrego nastroju w sypialni na długie lata :) rewelka dziekuje za slowa pocieszenia, jak narazie wysypu nie ma, nie wysusza mi tez skóry, jest ok, nie wyskakuja nowe pryszcze i jestem z siebie bardzo dumna bo nie wyciskam nic na buzi przez co skóra jest znacznie jasniejsza niż była :) ogólnie jestem zadowolona. ona ale przecież Ty bardzo krótko bierzesz tetracyklinę, pierwsze oznaki poprawy są po okolo 4 -5 tygodniach a jako takie wyleczennie po pół roku nawet!! ja to brałam i nie bylam zadowolona, teraz mam tetralysal i jest o niebo lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pisalam jakis miesiac temu,ze wlasnie rozpoczelam leczenie Duac\'kiem. Oczywiscie sa efekty:) krosty z czola zostaly calkowicie wyleczone,zmagam sie jeszcze tylko z broda,ale to juz zapewne kwestia czasu:) Dermatolog przepisala mi 2 tubki,minal miesiac a mnie zostalo dosc sporo tego cacka:):) Powodzenia dziewuszki w walce o piekna skore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oan 20
Bravia a ile czasu brałas tetracykline??ja biore dopiero tydzien ale z buzia jest duzo gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam ile dokładnie ale na pewno więcej niż dwa miesiące a pozniej już nie mogłam bo zniszczyła mi żołądek i nie mogłam jeść bo ciągle wymiotowałam mimo ze brałam leki osłonowe. tetracyklina to przezytek a po tygodniu chyba nie spodziewałaś sie efektów... no badzmy szczerzy, jak się takiegówno ma na twarzy latami tow tydzien się tego nie wyleczy. ja się leczyłam latami i teraz dopiero widze efekty, dopiero dobre polaczenie odpowiednich leków może zdziałać cos pozytywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
ja narazie z zoładkiem nie mam problemów. No i narazie biore po 6 dziennie to bardzo duzo nie spodziewalam sie niewiadomo jakich efektów ale chociaz troszeczke:( a tu nic tylko gorzej jak zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jak Ci tetracyklina nie pomoze to wez sie za medycyne naturalna. u mnie 10 dni glodowki zrobilo duzo na twarzy. nie chce Cie do niczego zmuszac ale radzilabym sie tym zainteresowac. albo jakas dietka niskoweglowodanowa. ja mam okropny tradzik. naprawde straszny. wlasciwie chyba moge uzyc czasu przeszlego bo teraz mam polowe mniej krost na twarzy. to naprawde dziala. juz nigdy nie bede brac antybiotykow ani zadnych masci. moze sie skusze na kremik i tonik z la roche posay effaclar. ale to sie jeszcze zastanowie. mam jeszcze tego troche w domu. nie jestem jakas nawiedzona tylko chce Ci pomoc. wiem co to powazny tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tradzik owszem ale schudlam strasznie. chociaz mam wrazenie, ze wraz z uplywem czasu trace na wadze coraz mniej. teraz mam BMI ponizej 17. nieciekawa sprawa ale przeciez przytyje. a cera jest najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o mnie chodzi to gdy jadłam za mało pogarszała mi się cera, ale typowej głodówki nie stosowałam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na poczatku troche tez krostek wysypywalo. do dnia siodmego bylo okropnie. a od trzech dni coraz lepiej. nawet nie mam za bardzo co wyciskac wiec juz latwo mi pokonac ten nalog. na stanie mam tylko kilka krostek:) tata bardzo na mnie krzyczal ze gloduje bo sie w koncu wydalo. wczesniej sciemnialam ze mam diete warzywno-owocowa ale kazal mi pokazac te warzywa ktore jem i niestety nie mialam co pokazac... ale wczoraj tak sie przyjrzal mojej twarzy i stwierdzil ze ladnieje w oczach. i pozwolil mi na jeszcze kilka dni glodowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
dzieki Paulinka ale ja raczej nie zamierzem sie głodzic bo i tak jestem za szczupla i chciałabym przytyc takze jakbym zaczeła jeszcze sie głodzic to juz nic by ze mnie nie zostalo:(a ja zaywazylam ze tradzik nie nasila mi sie raczej jak jem np. duzo tłusych potraw czy duzo czekolady itd. takze to raczej hormony:( juz nie mam pojecia za co mam sie wziac narazie ta tetracyklina ale widze ze z tego nie wyjdzie nic dobrego tym bardziej ze teraz mam juz całą buzie fatalna dosłownie jeden na drugim plamy przebarwienia krostki zaskórniki ropne gule dosłownie wszystko:( juz nie moge na to patrzec na ten kremik acne-derm to co to takiego i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mialam jakies15 kg niedowagi i jednak sie zdecydowalam. teraz schudne potem przytyje. a krosty mi sie zmniejsza. dla mnie to glowny cel w zyciu teraz pozbycie sie tradu z twarzy. z tego co piszesz wiele tych masci Cie uczucla. jesli moge cos zasugerowac to moze lepiej ich nie uzywaj. jesli biezesz antybiotyk to juz samo to powinno pomoc. a ciagle zmienianie specyfikow do twarzy zle na nia dziala. wiem z wlasnego doswiadczenia. a acne derm to zadna rewelacja. ja zawsze bylam szczupla i w sumie cellulitu nie mialam. taki malutki. mialam taki okres w zyciu ze codziennie jadlam chipsy. ale to jak sie zalamalam i stwierdzilam ze i tak mam paskudna twarz i tak wiec po co sobie czegos odmawiac? mialam kilka kartonow chipsow w domu ktore dostalam od wojka z zagranicy. jakies orzeszki biala czekolada(ale pycha:)) no i pelno batonikow i takich rzeczy no i potem maly cellulit mi sie pojawil. a po tych 10 dniach glodowki ani sladu. zero. po prostu nic. mam taka gladka skore, ze ojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
ja narazie zostane przy tej tetracyklinie chociaz i jej mam juz dosyc bo wygladam okropnie:( za 2 tyg mam isc do kontroli do dermatologa i nie wiem co dalej pewnie dalej ta tetra.. moze troche mniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
a tak poza tym to jutro jade nad morze takze troszeczke sie oderwe od tego wszystkiego chociaz na plazy z tona pudru to nic przyjemnego a raczej meczarnia ale spróbuje o tym nie myslec:) i trzymac dobry humor:)a we wtorek euforia w boszkowie:) takze jest git bez wzgledu na wszystko:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
a tak sie zastanawiam co by było gdybym odstawiła wszystkie te masci zele toniki kremy antybiotyki i poprostu nie uzywala niczego po tym wszystkim jak zauwazyłam tylko mi sie na tej buzi wszystko paprze i robi wiecej moze za jakis czas dam tej buzi całkiem odpoczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak zrobilam. jeszcze przed stosowaniem glodowki. zmian niekorzystnych nie zauwazylam. nawet odrobine lepiej bylo. teraz jak mam glodowke to ani wcale chemii na twarz ani na cialo. tylko jak na dyskoteke szlam to sie umalowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
a ja zauwazyłam ze to juz bez róznicy czy mam puder na buzi czy nie to i tak jestem wysypana:( teraz mam urlopik takze siedze w domu no tylko w sobote poszalałam to oczywiscie z pudrem a tak juz tydzien w domu bez pudru i zero róznicy i tak mnie cały czas wysypuje:(z dnia na dzien coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×