Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

A tak ogolnie to ile lat juz meczycie sie z tradzikiem? I ile macie obecnie.Bo ja juz zmagam sie z tym gownem 6 lat.Zaczelo sie w 6 klasie-pierwsze krostki.A w gimnazjum juz tradzik. A teraz lat mam 18-za dwa dni :P Ach...i bede normalnie dorosla kurde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem. Jakieś krostki to i pod koniec podstawówki ale taki już nasilony trądzik to w gimnazjum. Wtedy poszłam pierwszy raz do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co-czasem sobie tak mysle,ze ten tradzik uczy nas doceniac siebie....Uczy nas pewnosci.Teraz uwazamy sie za niedowartosciowanych,nieladnych....Ale gdy tradzik nam zniknie mysle,ze bedziemy potrafili cieszyc sie piekna cera....nie to co kazda osoba,ktora od dziecka ma ladna buzke.Bedziemy czuli sie ladni,dowartosciowani...Ja np jak mialam ladna cere to bylam taka szczesliwa....Wszedzie mnie bylo pelno...Nie musialam sie martwic,ze ktos patrzy na moja twarz, a raczej to co sie na niej wylęglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten w kamieniu to taki jak dla mnie tylko matujacy. Taki kompaktowy to mozna i z wilgotna gabeczka stosowac (wtedy jest kryjacy prawie jak podklad) i z sucha (dziala jak zwykly puder) Przynajmniej tak mi sie wydaje bo je tylko jeden kompaktowy mialam i nie sprawdzalo sie to u mnie Teraz uzywam zwyklego podkladu + puder transparentny by nie wygladac jak lusterko A co do wychodzenia w zimie to ja zawsze jestem cala w plamach...ale olewam to :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku na sama mysl,ze jeszcze 4 lata moge sie z tym zmagac,az mnie ciarki przechodza.Boze jak bardzo bym chiala sie tego pozbyc.4 lata....kto wie moze jeszcze wiecej...Powiedz ile masz lat ;) Nikt sie nie dowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz tu pare razy mowilam. To nie tajemnica. Mniej wiecej tyle co Bravia o ile sie nie myle ;) 24, a niedlugo 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaskorniki mialem 7/8 klasa podstwowki. Bylo ich na tyle sporo, ze chodzilem co jakis czas do kosmetyczki. W liceum tez troche chodzilem, ale nie przypominam sobie, zebym mial z tym mega problemy. Zaczelo sie na studiach, grudki, krosty i ropniaki i tak przez 4 lata. Wszystko przez to, ze strasznie wolno u mnie idzie dojrzewanie. Przynajmniej to na twarzy :> Zero zarostu i tlusta skora. Chociaz nie bede mial zmarszczek za wczesnie, lol. Nie wiem od czego to zalezy, ale poprostu ludzie z dojrzalym zarostem nie maja tak NASILONEGO tradziku. Raczej im cos wyskoczy po goleniu, ale pod skora nic nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja to juz chyba z 10 lat, a teraz mam 21. tzn wkrótce skoncze :) hehe za 2 tyg urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj znajomy sie nie golil-wygladal oblesnie....Ale jak sie nie golil to mu mniej wyskakiwalo....A tak to masakra...zreszta w obu przypadkach wygladal okropnie ;) Z zarostem jak frankenstein,a jak sie ogolil to z tymi ropniakami i w ogole....to jak hiroszima :P Wiec nie wiem co gorsze ;) w dodatku wlosy tez scina chyba od swieta....a ma krecone jak baran.Mowili na niego Mojzesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omatko nienawidze jak facet z pryszczolami takimi zgolonymi... w sumie to tragedia dla niego, bo co ma zrobic...ale wygląda to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilem od dermatologa i zaczynam zwiekszac dawke, bo mimo, ze to z czym przez rok nie poradzily sobie antybiotyki (grudki, cysty) ustepuja z tygodnia na tydzien, to jednak nadal mi sporo ropnych wysypuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj patrzac na swoja twarz, mysle ze izotek to jedyny ratunek i to jeszcze bedzie trzeba z nim pozadnie pojechac od samego poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalem na amerykanskiej Wikipedii, ze zarowno male, jak i wysokie dawkowanie jest tak samo skuteczne. Kwestia tego, jaki masz stan twarzy. Dobrze na poczatku usrednic dawke, zeby zminimalizowac objawy. Ale to w Wikipedia, wiec bym sie nie sugerowal do konca :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chlopaki wspolczuje Wam naprawde.Ja tez sie z tym mecze,ale moje objawy nie sa takie jak np u blondyna.... Wysypalo mnie ostatnio ale nie tak....Tak prawde mowiac to jeszcze nigdy w zyciu tak nie mialam.Nawet gdy bylam po kosmetyczce.Takze naprawde wspoczuje.A zarazem sie ciesze,ze jednak jestem dziewczyna...Bo wiadomo,ze mamy zdecydowanie latwiej...sa pudry itd. DZIEKI BOGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddaja sie...I bynajmniej dbaja o siebie.A,ze nie moga sie z tym gownem uporac to juz inna sprawa.Szkoda mi ich...siebie zreszta tez ;) Bo sie tez mecze tak jak wszyscy.Z tym,ze jedni maja lepiej drudzy gorzej...No jednych wysypuje bardziej innych mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kolejny dzien bez antybiotyku, czuje się dobrze, wyniki krwi są dobre, fajnie jest, bo buzia jest w dobrym stanie bez tego dziadostwa. zobaczy7my co bedzie po okresie i podczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDumbBlondeBB
Ja przyznam ze mi koszmarna pani dermatolog tez zapisala Duac i Diferin na zmiane.Nie kupilam tego ostatniego i bardzo sie ciesze. Odstawilam Duac i..cera sie poprawila , z tym ze podziubalam ;) Chodze po domu teraz z maseczka na policzkach (Kolastyna z olejkiem migdalowym) i goi mi sie bardzo ladnie. Ehh chyba sie wybiore do kosmetyczki, moze cos doradzi. PS.Moja dieta nie ma zupelnie zwiazku z cera. Na wakacjach mialam cudowna cere (morze!) a wcinalam codziennie ostre zupki chinskie :D i inne takie. Zdrowe czy nie, grudki sa i tak. Po okresie jedynie jest ich mniej. Zazdroszcze ladnych buziek, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze jedno co Ci poleci kozmetyczka to mikrodermabrazja.ja już zbieram pieniążki na całąserię tych zabiegów, więc jak tylko juz się uzbiera pełna kwota poddam się temu zabiegowi. myślę, ze nie mam nic do stracenia, co prawda obecnie mam na twarzy chyba jedynie dwa pryszcze i te małe grudeczki i bardzo cieszę się z tego rezultatu, to wciąż chcicłabym miećtakaaksamitnie gładką biźkę, a mysle ze złuszczanie naskórka przez wykwalifikowaną osobę może mi w tym pomóc. i najważniejsze, nie wyciskamy, nawet jak nam się nie wiem jak chce. ja przestałam to robic i przestały mi powstawać nowe plamy, a teraz widzę jak ładnie staje jaśnieja z czasem. także jak się wam chce dłbać przy twarzy, to sobie pomalujcie pazurki lakierem, który bardzo długo schnie i usiadzcie sobie przed telewizorem.odechce się wyciskania :) przeciez szkoda zniszczyć pazurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13456809
hej :) jestem tu nowy i chciałem się spytać w końcu jak przechowywać ten duac?czy w lodówce czy nie ;) na opakowaniu jest,że po otwarciu trzymać do temp 25 stopni,ale tutaj widziałem niektórzy piszą,że trzeba trzymać w lodówce;] więc jak?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak na opakowaniu. Do otwarcia w lodowce, po otwarciu byle gdzie. Byle nie na pelnym sloncu, albo grzejniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie kolezanka dzisiaj wyjechala z tekstem \"A gdzie twoje pryszcze,gadaj gdzie je schowalas \" :P Oczywiscie chodzilo o to,ze mam ladna cere :) Ciesz sie,ze wszyscy to widza :) Tylko gorzej bedzie jak mnie wysypie znowu.Ale wierze,ze bedzie dobrze. Kurde mam dzisaj 18stke i dostalam od braciszka 400 zł :P Kurcze to jest dopiero brat :) Oczywiscie kocham Go nie za to,ze daje mi kase.To moj brat kochaniutki nawet gdyby nie wiem co robil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomy54321
Weridiana-ja też miałem tak,że już wydawało mi się,że wyleczyłem ten trądzik.Przez kilka miesięcy spokój a potem jak przyszło lato upały itp to znowu sie zaczeło...;/ Zwróciłem uwagę,że w zimie mam o niebo lepsza cerę.Właśnie w okresie grudzien,styczen.luty wtedy miałem spokój czasem co 2 tyg jakas krostka może dwie. Ja mam o tyle gorzej,że jak lato przyjdzie to ciągle gram w nogę sądzę,że to tez ma duży wpływ pot itp... Życzę Ci powodzenia i mam nadzieję,że już nie będziesz musiała się martwić o ten trądzik :) I wszystkiego najlepszego z okazji 18stych urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT :) NIECH BEZ PRYSZCZY ZYJE NAM :) wszystkiego najlepszego kochana, tylko nie popij dużo, zebyś nie straciła..twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dziekuje :) Ja bron Boze nie mowie,ze juz sie wyleczylam.Nadal cos ciagle mam,ale wygladam o niebio lepiej niz kiedys.I mam nadzieje,ze tak pozostanie.Nadal mam cere tradzikowa z tym,ze teraz wygladam znacznie ladniej ;) Poznikalo mi to cholerstwo co sie zaczaiło po 18stce. A moja cera latem,a zima nie rozni sie niczym.Zawsze jest tak samo... No mam nadzieje,ze uda mi sie nie pic za duzo....Glupio by bylo gdyby mnie wynosili z wlasnej 18stki hehe;) A poza tym nie chcialabym znowu miec wysypu.A ogolnie to mysle sobie,ze naprawde takie zycie to zycie...a nie chowanie sie po kątach przez to dziadostwo.Jak taki tradzik moze rujnowac zycie....Zeby ludzie tak potrafili nas zrozumiec,a nie patrzec jak na niewiadomo kogo.Dbamy o siebie najbardziej.....takie jest moje zdanie.Chwytamy sie wszystkiego...Od maseczek,po diety,antybiotyki, hormony itp .A ludzie mysla,ze nie dbamy o siebie,ze sie nie myjemy i cholera wie co jeszcze.Mi w sumie nikt nigdy nie powiedzial nic przykrego z rowiesnikow.Sasiadka natrętna taka przylazila i zawsze komentowala jak to mnie wysypalo....gdy bylam po kosmetyczce.To byly najgorsze miesiace w moim zyciu....od pazdziernika do marca :O Ale nie ma co wspominac zlego.A w ogole dzisiaj.Choc i dzis bylo mi przykro gdy dowiedzialam sie,ze wazna dla mnie osoba nie bedzie prawdopodobnie na mojej 18stce :( Ale co tam-mowi sie trudno. Alleluja i do przodu ;) Jego strata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i doskonałe podejście :) trzeba brac z zycia co najlepsze. ehh najwazniejsza dobra dietka i trzymanie łap z dala od buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×