Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość stokrocia
witam, duac stosuje juz 4 miesiac jestem zadowolna choc chcialabym go juz odstawic, jednak jak buzia jest czysta i nie uzywam go 2-3 dni to znow tradzik powraca:/ zastanawiam sie czy skora sie uzlazenila i bez duacu sama sie nie wyklaruje. I jeszce pytanie dotyczace blizn- wdlug was skuteczniejszy jest Cepan czy Acne Derm. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn89 - Klasa maturalna? Hyhyhyhy... 🌼 mmj - 🌼 😘 czitaaa - Też tak sądze, sama mam tonik taki szałwiowy z apteki FLOS LEK i jest bardzo dobry :) a za ta glinke w proszku to dzięki! Dostane ją w aptece, tak ? Bravia - to niedobrze kurcze, może to rzeczywiście przed tym okresem tak albo przez to odstawienie antybiotyku... Mi również Duac służy ale zastanawiam się, że jak odłoże to pryszcze pojawiające się nie będą tak szybko schodzić bo twarz sie przyzwyczai i bez Duacu ani rusz...no i sama nie wiem. Pytam tak, jak Stokrocia. Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jeszcze nie , dopiero za rok. A co do Duacu to faktycznie skora sie do nie przyzwyczaja ale to nie dziala na takiej zasadzie ze jak przestaniesz go uzywac to Cie wysyfi, to jest mniej wiecej tak ze jak juz sie skora przyzwyczai to on nie dziala po prostu nie zmniejasz pryszczy itp. Ponoc mozna go max stosowac 6 miesiecy, ja stosowalem cos kolo tego potem mialem z 3 msc. przerwy i znowu go stosuje narazie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia-----> To pewnie wahania hormonow...Tak mysle... A wiesz co...Moze przyzwyczailas sie do pieknej cery i teraz Cie troche wysypalo i juz sie martwisz....i wydaje Ci sie,ze wygladasz koszmarnie... 3maj sie :) na pewno bywalo gorzej...Pomysl o tym i lepiej Ci sie zrobi na serduszku:) A moja cera ok... Z tym,ze wczoraj znowu pilam i w sobote tez troche...Wiec pewnie znowu mnie wysypie... :O Niedlugo musze sie wybrac do dermatologa...Mama zapisze mnie do nowej babki,bo sa teraz dwie w przychodni,z czego sie ciesze. A Ty blondyn nie narzekaj ;) Nie marudz ;) Usmiechnij sie i glowa do gory.Nie wyliczaj wszystkich swoich wad,tylko zastanow sie nad sowimi zaletami.bo i je masz na pewno....jak kazdy.Jak bedziesz w taki sposob na siebie patrzeal to na pewno nie bedziesz w dobrym humorze.Nie koncentruj sie na tym co zle,niemile,przykre.Pomysl o tym co ciekawego dzieje sie w Twoim zyciu...Powspominaj jakies zabawne historie.... A jak bedziesz tak sie uzalal to wyjdziesz na tym nie najlepiej....Wiec glowa do gory...Alleluja i do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, prosze jaki optymizm. Fakt to negatywne cechy, dobre pewnie jakies sa ale juz ich duzo nie zostalo. Co do narzekania na siebie to hmm ja raczej stwierdzam jak jest; rozpamietywac raczjej nie lubie bo zycie przeszloscia jest troszke dziwne staram sie koncentrowac na tym co jest teraz i co bedzie w najblizszej przyszlosci. Takie robienie dobrej minu do zlej gry to nie dla mnie ale obiecuje jak bedzie dobrze to bede pisal dobrze i moze bardziej radosnie :). Puki co dzieki za slowo otuchy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr wrrrr fatalnie jest, cholera pryszcze roznąjak grzyby po deszczu, juz nie grudki, juz normalne pryszcze. okres jnuz sie spoźnia 2 dni i co? hormony pieprzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"I jeszce pytanie dotyczace blizn- wdlug was skuteczniejszy jest Cepan czy Acne Derm\" Ciezko to porownac. Cepan jest stricte na blizny np. takie po operacjach by nie robily sie tak zwane bliznowce. Niestety smierdzi troche cebula i nie wiem jak by wygladala skora ze sklonnoscia do niedoskonalosci po jego stosowaniu bo wiekszosc masci jednak zapycha pory. Acne-derm moze nie jest stricte na blizny ale za to pomaga przy nadmiernym rogowaceniu mieszkow co jest przyczyna tradziku i troche rozjasnia z czasem skore. Tak wiec moim zdaniem lepszy bo ma szanse sprawic, ze blizny zrobia sie jasniejsze i mniej widoczne, a do tego dodatkowo pomaga utrzymac twarz bez krostek czyli bez kolejnych potencjalnych przyczyn blizn :) Hehe ale sie rozpisalam :) Witam was po krotkiej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jak wysypuje to zawsze biegam po drozdze do lodowki ;) Po maseczce skora wyglada lepiej...chocby troche,ale zawsze to cos.Bravia, a bierzesz juz anty? Pewnie nie....A wiesz,ze je trzeba przyjac w pierwszy dzien okresu...Wiec jesli teraz nie wezniesz to dopiero za miesiac....A moze Ty w ciazy jestes ...Zawsze przy dziewczynce wysypuje ;) Nie wiem co mogloby przyniesc natychmiastowy efekt...A duac uzywasz nadal? Ja naprawde zawsze ratuje sie ta maseczka...Wiadomo,ze nie zawsze pomaga...A w sumie to nie wiadomo ;) No bo skad moge wiedziec co by bylo rano,gdybym jej nie zastosowala-no tej maseczki....moze bylo by gorzej....A nawet jesli nic nie pomoze to zaszkodzic nie zaszkodzi na pewno O witaj Quleczko 🖐️ nie mam na klawiaturze literki Q hahaha.Po przycisku zastalo tylko wglebienie i cos gumowego...i dzieki temu jakos sie da Q napisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz, ze przy dziewczynce wysypuje??hehe to by mój narzeczony nie był zadowolony, bo on mowi, ze jak bedziemy mieli córke to on jązamknie w domu co najmniej do 18-stki, zeby jej inny facet nie tknął :D a co do tabsów, to jednak zrezygnowałam z nich całkowicie, jak sobie poczytałam o skutkach ubocznych, nie zamierzam miećciągłej depresji, nie lubie jak mnie boli głowa i spadek libido do zera?? chyba by tego mój ogier nie wytrzymał :D a mi by było szkoda takiego pozycia :) więc zrezygnowałam a twarz wygląda jak poligon, staram sie nie tykaćjej łapami więc te pryszcze jakoś się da ukryć bo nie puchną ( tak jak to sie dzieje przy wyciskaniu u mnie).może będzie lepiej. wciąż czekam na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie zaglądałam, bo nie miałam dużyh problemów z cerą.. przez 2 tyg prażyłam się na słońcu i byłam na siebie zła.. nie stosowałam kremów z wysokim filtrem, choć sobie obiecałam, przy końcu urlopu twarz wyglądała niezbyt dobrze - popękane naczynka, suche, czerwone place, parę pryszczy a do tego opryszczka.. to było 2 tyg temu, a teraz .. moja cera nie wyglądała tak dobrze od wielu miesięcy.. nie wiem, o co chodzi, myłam buzię tak jak zawsze - żelem dermedic albo Cetaphili do tego gruba warstwa kremu Octopirox i Humektanu, żeby zregenerować uszkodzenia posłoneczne. W tej chwili buzię ma gładką, nie przetłuszcza się prawie, nie czerwieni się, naczynka poznikały.. hmm.. nie używam nic wysuszającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia---->Hehe ale to spokojnie przyjelas.... :P Co do tabletek to powiem ci,ze nie warto sluchac na wszystkie glupoty.Mnie nigdy nie bolala glowa,zadnych mdlosci ani nic nie mialam....Sprobuj moze chociaz opakowanie i wtedy zobaczysz....Tylko,ze dlugo i tak brac nie powinnas,bo masz tradzik...A podwojnie silnego zadna z nas by nie chciala....Ja sie zastanawiam czy moja cera juz taka pozostanie czy jeszcze tabletki dadza znac o sobie...Ale wiem,ze jesli nastapilby nawrot i bylo tak jak kiedys to znowu zaczelabym brac tabletki....Wlasnie mi na mysl przyszlo,ze po nich sie tyje :O Bynajmniej ja tyje....Oj to chyba jednak bym ich nie brala.... Ramolek---->Nie chce straszyc ale poczekaj troche....Po sloncu i solarium zawsze jest super,a po jakims czasie :O Dlatego zaleca sie unikanie slonca i solarium w przypadku tradziku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiem o tym i dlatego starałam się unikać, ale nie wyszło ;-).. wile razy już to przerabiałam - słońce, ładniejsza cera, pryszcze i łojotok, ale już po tygodniu zaczynaly się problemy, a tu 2 tyg po słoneczku i cera coraz ładniejsz.. ale nie cieszę się zbytnio w takim razie.. :-) dziwie się, nie stosuje nic na trądzik, kremy silnie nawilżające - Octopirox jest na łojotokowe zapalenie skóry, dosć cieżki mimo to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha,a ja nie widze gdzie niby ten blad zrobilas... :) Ja kupilam wczoraj krem nawilzajacy + podklad....Takie 2 w 1 . Z nivea young... Ale kurde za ciemny troche...I nie kryje za dobrze...Ale za to nie ma widac wcale,ze mam podklad.Nie osadza sie ani nic....Chyba go zaczne stosowac...Lepsze to niz puder,ktory zatyka pory...Mimo,ze szukalam bez parafiny to i tak zatyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi służy revlon colostay i vichy aerateint, ale po tym ostatnim sie świecę.. jesli chodzi o nawilzacze to swietny jest humektan, nie zatyka porów, jest lekki bardzo, przeznaczony do skóry trądzikowej a wiadomo,że trzeba ją nawilżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bład w 1 wpisie - napisałam dużyh..hehe, a podobno niezły jest krem matująco - tonujący bioderma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snook
czesc,ja juz tu raz pisałem,ale zostałem zignorowany :P nie wkurzam się,macie tu swój klimat i świat-fajnie i wspieram duchowo w walce z trądzikiem:) mój nie jest aż taki poważny,jedynie środki policzków parę pryszczy,ale juz stosuję duac 3 tydzień i jest dużo lepiej,do tego mam unidox....mam tylko pytanie-czy jak już skończę kuracje unidoxem,to dobrze jest od razu przejść na inny antybiotyk czy poczekać czy jak?duac chcę stosować przez jakieś 2 miesiace...a co z doustnym?prosze o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostales zignorowany :) witamy Cie w naszym gronie. duac dobrze jest stosować dłużej niż ustana objawy, bo to jest antybioryk. adoustny na pewno Ci przyspieszy walke z chorobą, mi bardzo antybiotyk pomógł. najlepiej doradzi ci dermatolog, który cie juz zna, a nie taki z przypadku :) a narazie córy nie będzie, bo okres nadszedł, więc teraz powinny pryszcze znikać. dobranoc ludki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati531
to jest najlepszy preparat działa idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w istocie pryszcze znikają, zostały 3 na policzku, po reszcie jużtylko slady czerwone, bo u mnie to jest tak głupio, ze nawet jak nie wycisne, to slad zostaje, nie wiem dlaczego. piękna pogoda, piękny dzień, ładna buzia :) dzis są moje urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, teraz będę próbować stosować na dzień acne derm i zobaczę, czy uda mi się jakoś ujednolicić skórę kolorystycznie, mam nadzieję, że tym razem ten specyfik nie pogorszy stanu mojej buzi. a w poniedziałek idę do dermatologa. zobaczymy co tym razem powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! chcialabym sie podzielić z wami moimi doświadczeniami z Duac gel... Na początku stosowania rzeczywiscie widzialam mega poprawe na swojej twarzy i zakonczylam kuracje po 1,5 miesiacu (dermatolog kazal po trzech tygodniach) Aktualnie nie używam go od konca sierpnia i...wszystko wrocilo:( Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak stwierdzic ze to kolejny lek cud ktory dziala na chwile. Pozdrawiam wszystkich i no coz...probujmy dalej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vypłoszek
HEJKA!* Dawno sie nie odzywałem , i na wstępie pozdrawiam wasz wszystkich gorąco . To już będzie ze 2 tygodnie jak stosuje DUAC i efekty są zniewalające , nie mam już od dłuższego czasu żadnych pryszczy , ,czy tam czego innego ;))) jedynie drobneprzebarwienia. Nie dam im wygrać i musze jakoś je zniwelować. Mam też taki plan , aby po kutacji Duaciem przejść tylko na zwykły krem bambino bo mam szczerze dosyś tej chemi. Proszę doradżcie mi co mam zrobić!!! Czy to nie pogorszy mojej cery??????? Zgóry dzięx i POZDRO!!!!!! VYPLOSZ (Damian)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia----> Wszystkiego naj naj...Aby zawsze dopisywal Ci humorek i wiecznie trwala taka pogoda,ale w Twoim serduszku :) No i co najwazniejsze,aby z Twoja buzka bylo tylko lepiej i lepiej :) A ja dzisiaj kupilam gazete...patrze...rodzice wyslali m izyczenia urodzinowe ;) Ale suprise ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snooky
Bravia, dziękuję Ci bardzo za cenne informacje :) Jestem oczywiście w kontakcie z lekarzem,ale chciałem się u Was upewnić co do stosowania następnego antybiotyku.Chodzi mi więc o to,czy jak skończę Unidox(zostało mi 8 tabletek drugiego opakowania),to dobrze jest od razu przejść na inny antybiotyk(np Dalacin)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia-----> o kurde...i dzidzi nie bedzie ;) Zle sie starasz ;) Moja kolezanka z klasy wpadla.Jest w 4 msc,a nic po niej nie widac,kompletnie.A inna pisala do mnie w piatek,ze byla na USG i jej dzidzia ma \"juz prawie 2 cm\" .Jak to przeczytalam to smiac mi sie chcialo-juz prawie 2 cm ;) Hehe przeciez moj kciuk jest wiekszy....Smiesznie co ;) Ja tez chce dzidzie :P Nie no najpierw szkola....a potem partner by sie przydal bo bez tego ciezko by bylo o dzidzie hehe ;) A ja na wesele dzisiaj mialam isc...Ale dzieki Bogu komp mi sie w piatek rozwalil i dzieki temu nie ide nigdzie....Chyba ktos z gory mnie pilnowal,bo chlopak,z ktorym mialam isc to meska dziwka po prostu.Wiadomo o co mu chodzilo... :O W sumie to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snooky no w tej kwestii nie mogę Ci pomóc, bo nie jestem lekarzem, niestety nie wiem jak się zachowują antybiotyki. jak skonczyłam brac serię duacu ( tak to nazywała moja doktorka) to przepisala mi differin i to była najgorsza decyzja mojego leczenia, mo bO MOja twarz strasznie się zepsuła. teraz jak stosuję tylko duac bez tetralysalu, to jest dobrze, na dzien nadal brevoxyl co drugi dzien i jestem w dobrej kondycji. dzidzi nie ma i chyba jeszcze nie będzie, coś rzeczywiście słabo się staramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×