Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

jak chcesz zeby Ci szybciej włosy rosły a porzy tym były dużo zdrowsze to kup sobie tą odzywkę wax henna treatment. ja stosuję już ponad 3 miesiące i włosy mam z tygodnia na tydzien coraz lepsze. a prostuję co 3 dni i powinny być słabe, a nie są, są lśniące i dużo szybciej rosną. spróbuj na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mi w sumie rosna dosc szybko.Grzywke to bym mogla ze 3 razy w miesiacu przycinac.Ale3 juz mi w sumie przeszlo troche ;) Kolejna osoba przyszla i powiedziala,ze mam ladna fryzure...Wiec moze naprawde nie wygladam az tak tragicznie ;) Albo...albo wszyscy sciemniaja ;) A ja prostuje kazdego dnia... :) Nie wyobrazam sobie wyjscia z domu przed wyprostowaniem.Coz-taki urok moich wlosow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam suche włosy i myję je co 3 dni, to dlatego prostuje co 3 dni. a czego uzywasz pod prostownicę i jaka masz prostownice? nie niszczy Ci to wlosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myje kazdego dnia :O Z koniecznosci.Bo drugiego dnia wygladam jakby mi ktos olej wylal na wlosy.Nie uzywam niczego.A prostownice nawet nie wiem jaka mam ;) Mam dwie-Jedna philipsa, a druga jakas z Litwy,ale nie patrzalam co to ;) Moje wlosy juz sa i tak zniszczone :O Czsem robie sobie plukanke z rumianku,szalwi i roznych ziol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak tak dalej pójdzie to zostaniesz łysa!! musisz coś stosować pod prostownice. poza tym mam nadzieje, ze masz ceramiczna!! :) ja myje głowe szamponem intensywna regeneracja z pantene, do tego odżywka tej samej serii, raz w tygodniu odzywka wax na pół godziny, przed prostowaniem loreal hot liss a na koncówki chi z bio silka. raz na dwa miesiące casting i odżywka z niego tak długo na ile wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glisskur i tylko Glisskur! Obojetnie jaka seria byle by z odrzywka i wlosy wspaniale ^^. Żadnego przetluszczania, zadnego siana na glowie poprostu cud ^^. PS. Jak ktos na prostownice z metalowymi koncówkami to jest niezle zacofany, ceramiczne to standart mozna juz za 2 dychy kupic, nie zebym uzywal ale z siostra kupywalem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem łysa ;) Zartuje,ale odzywek nie uzywam,bo wtedy moje wlosy juz wieczorem sa tluste :O Uzywam szamponu z odzywka.Z avonu. A co do prostownicy to jaskiniowcem nie jestem ;) Ale musze se kupic jeszcze jedna ;) Moja znajoma ma za 400 zl.Powaznie mowie.Ale bez przesady tyle to bym nie dala.Za philipsa i tak troszke zaplacilam,kosztowala 180 zl jak dobrze pamietam. Prysnelam se lakierem w oko :O Ale zyje ;) Buzia znowu staje sie normalna :) Biore ten Humavit...Nie wiem czy to dzieki tym tabletkom czy po prostu juz hormony szalec przestaly,ale najwazniejsze,ze wygladam coraz lepiej :) A w poniedzialek mam wizyte u dermatolog :) Wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog znow mnie namawiał na hormoony i i tym razem mu chyba ulegne. dostane yasmin. nie widze za duzo złych opinii o nim a lekarz mówil, że jakby się cokolwiek działo, to odstawimy i będziemy próbować innych. a prostownice godne polecenia to tylko babyliss i tondeo!! lepszych nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie masakra pleno syfów wychodzi na szyli i czesci policzków kolo ucha to chyba bez ta nowa masc. No wiec zanim wybiore sie do dematologa pewnie juz bede wygladam jak potwor :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Braviu tylko,ze tego co bedzie po odstwieniu nie jestes w stanie przewidziec....A im dluzej bierzesz tym gorzej.Ja Ci powiem,ze na Twoim miejscu bym sie zastanowila jeszcze.Jesli masz teraz ladna cere to nie niszcz tego.Odczekaj jeszcze troche i ewentualnie jak Ci sie popsuje to wtedy siegnij po hormony.To znaczy sie ja tak radze:) Bo zrobisz i tak co bedziesz chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra_
Kończę tubkę Duacu. Jest beznadziejny, mi nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weridianko muszę brac tabsy, bo mam zbyt bolesne miesiączki które utrudniają mi życie. także to bedzie 3 w jednym, antykoncepcja, ulga w cierpieniach i ładna buzia ,.... mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem admin szybko zareagowal :) bravia , dobrze pamietam, ze ty lykasz cynk? ile dziennie go bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę jedną tabletkę dziennie ale ja mam ten zincas forte na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze inny , nie zincas. Ale ten forte to jest bodajze 25 mg, tak? Bo zwykly to jest 5 mg, patrzylam w aptece. Ja mam taki co ma 10mg i na nim jest napisane, ze to 67% dziennego zapotrzebowania. Z tego by wychodzilo,ze 25 mg to dobrze ponad 150% - dlatego pytam... Bo na moim tez jest,ze niby tylko 1 tabletke dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do BRAVIA, przepraszam, ze ja tu na zupelnie inny temat zapytam (niechcialabym topiku zasmiecac) ale wpadlam na wasza rozmowe o prostownicy i odzywkach, bravia co stosujesz dokladnie przed prostowaniem?a po prostowaniu? ja mam maske wygladzajaca firmy loreal-matrix, kupuje w sklepie fryzjerskim, jest naprawde rewelacyjna, z gory dziekuje zaodpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miewam straszne miesiaczki i podczas brania anty mialam w ogole tragiczne :O Nie moglam nic robic,w nocy nie spalam i mialam doslownie potop szwedzki.Ale w sumie to na kazdego dziala inaczej.Moje skutki uboczne to bol serca,straszne miesiaczki,dretwienie reki,przytylam 6 kg.Wiecej nie pamietam.Ale za to cere zyskalam w miare normalna :) A Ty nie bedziesz brala Diany wiec moze Twoje beda lepsze.To indywidualna sprawa kazdego.Ale teraz chyba mniej sie narzeka na tabletki-z wyjatkiem Diane.Wydaje mi sie,ze sa one najgorsze.A jak tam buzka? :) Bo u mnie coraz lepiej :) Jak sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leoni przed prostowaniem na wilgotne jeszcze włosy daję mleczko z loreal hot liss studio, takie w różowym opakowaniu, specjalnie pod prostownicę. czekam ażwłosy wyschną i prostuję.jak już są proste ( a czasami podczas prostowania) na końcówki daję CHI z zerii biosilk. też taka mała buteleczka jak zwykłe małe biosilki.tylko ta jest złota z czerwoną nakrętką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam taktykę po acne dermie pogarszała mi się buzia i powstawało codziennie kilka pryszczy więcej, więc musiałam go zastąpić duaciem. doszłam do wniosku, ze na acne derm przyjdzie czas jak będę brała tabsy, bo raczej nie powinnam się wtedy martwić o stan cery...choć nigdy nic nie wiadomo.. na dzien znowu bedzie brevoxyl, na noc duac. chcę mieć ładną buzię, bo niby acne derm rozjaśniał przebarwienia, ale skoro powodował powstawanie nowych pryszczy, które u mnie powoduja plamy ( nawet bez wyciskania!!) to jego stosowanie było co najmniej glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia, moim zdaniem jest troszke inaczej :) on nie powoduje powstawania pryszczy - on po prostu tego nie hamuje tak jak duac czy brevoxyl jego dzialanie jest inne - stopniowo pomaga skorze sie unormowac ale jesli ma sie cere za sklonnoscia do tradziku to krostki nadal sie robia tylko powoli po miesiacu czy dwoch jest ich coraz mniej dlatego wlasnie radzilam,zeby jesli sie da polaczyc jakos duac czy brevoxyl z acnedermem - w sumie pomysl z tabletkami jest ok - tylko jak znam zycie to wtedy nie bedzie ci potrzebny ani duac ani brevoxyl ani acnederm :D ja nie mialam w ogole sladu tradziku jak lykalam hormony - ech, dawne czasy a jak w koncu z tym cynkiem - ile mg dziennie bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arli40
http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.acne.org%2Fmessageboard%2FAccutane-Gallery-t87675.html&langpair=en%7Cde moj syn dostal wlasnie to lekarstwo,niewiemy jeszcze dokladnie jak ono bedzie dzialac,ale po tych zdjeciach z forum mozna poogladac!Mozna zmnienic na j.angielski w gornym prawym rogu: Pozdrawiam i zycze wam wszystkim, jak najlepszych rezultatow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
accutane z tego linka to chyba to samo co roaccutane i pare innych lekuch majacych w skladzie Isotretinoin w kazdym razie roznica na zdjeciach szokujaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm, ACCUTANE, to dokladnie to samo co roACCUTANE. Tej samej firmy, poprostu patent im sie na Roa skonczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snook
i niech nikt mi nie mówi,że ten roa,izotek i aknenormin to złe,niebezpieczne leki.Owszem,mają skutki uboczne.Wszystko naprawde zależy od lekarza,dobry lekarz dobierze dawke i czas.Największe niebezpieczeństwo związane jest z ciążą,ale już się orientowałem i znalazłem dziesiątki kobiet,które urodziły piękne,zdrowe dzieciaki po stosowaniu tego leku i nie znalazłem w necie NIGDZIE informacji o jakiejś genetycznej wadzie dziecka.Także polecam wszystkim potrzebującym ten lek,bo to jest niemal jedyne 100%rozwiązanie Waszych problemów.Ja się nie łapię niestety.Jak powiedziałem lekarzowi o tym,że chciałbym go stosować to kazał mi się popukać w głowę...Chyba ma racje,ale mam już 23 lata i czas zacząć wyglądać poważniej :) Na razie unidox i duac mam i jest w sumie nieźle,tylko parę plamek i 2 syfy.A i jeszcze chciałem naprawde zareklamować EFFACLAR żel,super sprawa jak dla mnie :) :)do tego jakieś bratki dziewczyna mi kazała pić i witaminy łykac...Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wszystko naprawde zależy od lekarza\" ok zgoda ale i od pacienta....nigdy nie da sie w 100% przewidziec kto jak zareaguje. Widzisz, mi za to Effeclar w ogole nie pomagal, nic a nic. Tak samo jak nie na wszystkich dziala Duac - tak to juz jest :) A co do roa jeszcze to znam przynajmniej kilka przypadkow gdy tradzik wrocil po pierwszej terapii i trzeba bylo zaczynac raz jeszcze. No ale fakt, ze po 2 razie zniknelo cholerstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zincas zawiera 150 mg Zinci Hydroaspartas co odpowiada 27 mg jonów cynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snook
Nie powiedziałaś nic,z czym bym się nie zgodził.Oczywiście nie da sie przewidzieć ot tak sobie,ale robi się badania,które potwierdzają jego skuteczność i to już daje powód,żeby powiedzieć,że 100% wyzdrowienia to jednak nie mrzonki,ale prawdopobna reakcja na izotek,jeśli nie za pierwszym,to za 2 razem,a maks 3.Nie pisałbym tego,gdybym nie przeszukał setek artykułów,od kiedy trądzik mnie męczy,a to juz 2 lata. Po prostu nie ma takiej możliwości,żeby osoba która będzie pod ścisłą opieką lekarza,nie tylko dermatologa,ale kiedy to konieczne,także psychologa,odniosła jakieś bardzo poważne uszczerbki na zdrowiu po stosowaniu izo,a chyba wszyscy zgodzimy się,że u niektórych trądzik powoduje takie stany psychiczne,że są na skraju wyczerpania.Bardzo chcę pomóc takim osobom. Effaclar rzeczywiście,jak czytałem,nie wszystkim pomaga,ale jakoś mi się wydaje,że mam gładką skórę po nim,ale znowu-tak jak mówiłaś-wszystko zależy od organizmu. Powiedzcie mi jeszcze jeśli ktoś wie,jaki jest minimalny czas stosowania antybiotyku?Ktoś wspominał,że to 3 miesiące,to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay23
dziewczyny na kiedys stopsowalam rozne specyfiki na tradzik ale przestalam gdy zobaczylam moja kolezanke, zawsze wygladala strasznie przez tradzik prysZcz na pryszczu a nagle przyjezdza do mnie a po pryszczach prawie ani sladu, przez dluzszy czas do szklanki dodawala 1 lyzeczke drozdzy i zalewala wrzatkiem(to musi Byc wrzatek!!!), i pomoglo jej, potem moja siostra zacxzela tez to stosowac bo miala pryszcze na plecach i tez pomoglo a teraz stosuje ta metode, ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×