Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Bravia,Spojrz na to tak: \"teraz ujawniły się te małe grudeczki i nierówności skóry.\" to i tak 100 razy lepsze niz tradzik :) powoli, teraz pora na walke z tym...nie mozna miec od razu wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QULECZA>>> ależ oczywiście masz rację, tylko czy Ty nie chciałabyś mieć już aksamitnie gładkiej buzi ?? żebyś nie musiala używać podkladu tylko, żebyś sobie różem modelowała rysy twarzy :) marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, wiadomo,ze bym chciala :) Pomazyc zawsze mozna ;) Ale jak wylecze tradzic,a zostana jakies gruudki to i tak bede skac z radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, że te grudki co miałam tylko na czole mam teraz na całej twarzy!! a duac na grudki nie działa, więc powinnam stosowac ten brevoxyl, on złuszczy mi skórę i grudki łatwiej się oczyszczą (tak mowiłą moja babka dermatolożka). tylko jest malutki problem, jak przestaję stosowac duac topojawiają się nowe pryszcze na całej twarzy, a jak stosuję na noc duac a na dzien brevoxyl to skóra za bardzo staje się wrażliwa. wiadomo, żepo tylu kuracjach nie ma szans zeby skóra przyjmowała wszystko z pokorą, ale .. ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze jednak nalezy sie pomeczyc troche z tymi grudkami poki co i tyle.. nie wszystko od razu :) postosuj na razue duac, wylecz ten tradzik porzadnie i do konca, a grudki poki co postaraj sie \"polubic\" ;) na nie jeszcze przyjdzie pora... moze wtedy sam brevoxyl. aaa...inna opcja, moze jakis zabieg u kosmetyczki czy dermatologoa...cos co zluszczy to troche i odblokuje te pory? ja sie nie znam na tym - sa te wszystkie derambrazje, pilingi kawitacyjne, migdalowe, pirogronowe i inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, ja tez mam wiecej grudek tak to jest - po prostu nie robia sie pryszcze, nie wylazi to na wierzch to troche sie tego w srodku zbiera widocznie...co robic :/ 100 razy bardziej wole grudki i tak ;) wiem,ze gladkiej cery to ja nie bede miala...niedoskonalosci nie latwo sie pozbyc ale i tak lepsze to niz tradzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj to miałam kryzys jakiś nomalnie i wpadłam w taki szał, że chciałam wycisnąćjedną taką gulęco mi się na czolepróbowała robić, oczywiście mi się nie udało, bo gule słynąz tego, że ciężko je wycisnąć. i co? wkurzyłam się jeszcze bardziej, wzięłam tenmój migdałowy peeling do stóp nałożyłam grubą warstwą na wilgotną twarz i zaczęłam szorować, miejsce przy miejscy, tak chyba z5 minut cały czas szorowałam, tylko co jakis czas zwylżałam palce żeby łatwiej sie szorowało, darłam tą skórę aż mnie tyrochę bolało. później zmywając też jeszcze szorowałam. twarz była czerwona jak burak, chwileodczekałam aż się uspokoi i nałożyłam cieniutką warstwę duacu,poszłam spać i dzisiaj obudziłam się z 3 razy gładszą skórą i tych grudek jest jakby mniej na czole a na policzkach nie widać ich wcale. szok normalnie :) tylko pewnie takiego szorowania nie wolno robić za często, ale tak raz w miesiącu na pewno nie zaszkodzi.mi pomogło. głównie pewnie dlatego, że to jest bardzo naturalny peeling a nie jakieś sztuczne granulki. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy wysyp w tym miesiacu juz za mna ;) Kurde, nawet sie ucieszylam, ze juz mam okres...cholera to jest bez sensu - cieszyc sie, choc przez to wlasnie brzuch boli jak cholera ;) No nic, bede zalaczac znow to co mi powylazilo przez ostatni tydzien i co glupia czesciowo rozdrapalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a ja dzisiaj z rana mialem mila niespodzianke, a dokladnie nie mialem zadnych niespodzianek na twarzy :) A ten nowy zel stosuje dopiero 2 dni, jednak po powrocie z szkoly musialem sie pozbyc 3 bialych aczkolwiek malych pryszczey :) Chyba zaczne stosowac ten zel 2 razy dziennie :) Zobaczymy czy moja skora to wytrzyma:). Okres? Hmmm jakie to uczucie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby Ci się krew z penisa lała przez 5 dni cały czas i jakby Cie bolały plecy po bojce z bandytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dobrze to ujelas Bravia...ja siedze dzis w pracy i jedyne o czym mysle to jak mnie plecy nap******. Chyba sie dzis urwe wczesniej i pojde gdzies na spacer bo 8 czy 10 h to dzis tu nie wysiedze... no ale za to obudzilam sie dzis z twarza bez zadnych nowych niespodzianek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm plecy to mnie bola niemal caly czas ale chyba taki urok ludzi wyzszych niz 170 cm:) A krew z penisa no to juz sie nie ciekawie zapowiada.... Był by klopot z czysta bielizna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak blondyn, my sobie możemy dziurkę zakorkowac a Ty to byś chyba musiał bandażować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyn, na pewno nie bola cie tak, ze o niczym innym myslec nie mozesz...a ja tak mam w tej chwili :/ Mnie czesto bola bo siedze b. duzo przed kompem ale ten jeden dzien w miesiacu to nie bola tylko nap********* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedactwa wy moje , pytamłem sie bo siostry jakos nigdy okresu tak nie przezywaly fakt od czasu do czasu bolal je tam brzuch ale tak to raczej nic szczegolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quleczko ja mialam nieraz takie bóle, że traciłam przytomnosc, lekarka mi przepisała ketonal forte, teraz nie czuje bólu i mogę normalnie funkcjonować, jedna tabletka i cały dzien nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh co za tematy ;) Ale ja tez ostatnio jak mialam miesiaczke podczas brania tabletek anty-oczywiscie na cere ;) to doslownie bylam odizolowana od otoczenia.Zwijalam sie z bolu i nie spalam nawet noca.Koszmar.My baby jednak mamy przerabane nie....Okres,dzieci....wszystko musi przezywac kobieta.A facecik sie tylko cieszy,ze dzidziusia zonce zrobil :P Ale coz-taki nasz urok.Za to my mozemy przebieraz w milionach kosmtykow,sukni,sukienek,bluzek ;) co nam sie tylko zamarzy ;) Bravia-wiesz,powiem Ci,ze za kazdym razem gdy nasza buzka wyglada lepiej,a potem sie nieco pogorszy jej stan,to nam sie wydaje,ze wygladamy koszmarnie...Ja wtedy zawsze mysle o tym jak wygladalam kiedys,po wizycie u kosmetyczki....czego szczerze od serca odradzam.Moja p.dermatolog tez zawsze byla temu przeciwna.I w tym kobieta miala akurat racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczescie na mnie dziala zwykly ibuprom - juz wzielam :) Ketonal znam ale to dosc mocny lek, jak nie musze to wole nie brac. A co do kosmetyczek to fakt,ze zla niezle potrafi zaszkodzic...szkoda slow :/ No ale duza czesc tych zabiegow jest wykonywana przez dermatologow/kosmetologow wiec chyba nie moga byc takie zle ;) Ja pomysle o jakims oczyszczaniu twarzy jak wroce do Polski. Tylko nie takim manualnym oczywiscie...co tez niektore kosmetyczki do dzis potrafia robic ...choc nigdzie sie juz na swiecie tego nie stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byłam kiedyś u durnej kosmetyczki która zrobiła mi takie manualne własnie oczyszczanie twarzy, przez tydzień miałam same strupy na twarzy, jak czegoś nie umiała wyczyścić to brała żyletkę ( tak tak, takąnormalną zyletkę) i cięła mi skórę. sukinkotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haga
O_o ja to bym uciekła z fotela O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
a oto i moje pytanie: jak wyglądała wasza twarz po skończeniu kuracji DUACIEM? Czy w trakcje wyskakują jakies pryszcze? A jak jest po skończeniu tego żelu? Ja używam go od 2 tyg. Na początku byłam zachwycona. Jakieś podskórne syfki poznikały - rewelacja. A teraz nagle.. Klops cośtam wyskoczyło. I jak z błyszczeniem twarzy? Ja mam paskudny problem z błyszczeniem czoła. Słyszałam, że po DUACU ten problem też jakby znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
A tak w ogóle to idzie okres. Jak w trakcie okresu sytuacja się przedstawia? [ja to zawsze wszystko muszę wiedzieć!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baś>>po dwóch miesiącach duacu ma się już piękna buzię, swiecenie rzeczywiście jest mniejsze, tozależy też jakie maszzmiany na twarzy,jedynie plamy nie znikają tak szybko. a okres jak to okres, robi cyrk na twarzy. mi przestało się to dziać dzięki antybiotykowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz trafilam na taka co ilgy uzywala... to bylo jak mialam jakies 14-15 lat. Wiecej do niej nie poszlam. Teraz na szczescie juz sie o tym mowi, ze kosmetyczki nie powinny robic manualnego czyszczania twarzy bo to tylko szkodzi, a nie pomaga... Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm u mnie zle, wyszlo kilka podskornych niespodzianek i powyciskalem teraz jestem czerwony z trupami na twarzy, niech to sie juz skonczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam u kosmetyczki 2 razy na oczyszczaniu-choc ja nazwalam bym to tak jak sie nalezy-wyciskanie.Tak-bo to zwykle wyciskanie.Mi tez nakłuwała skore i nacina...ale czym to juz nie wiem,bo mialam zamkniete oczy.A potem zaczal sie moj koszmar.Zaczelo mnie tak wysypywac,ze tylko ryczalam jak bobr.Nie chcialam nawet z domu wychodzic.To bylo cos strasznego.I nigdy wiecej nie poszlabym do kosmetyczki.Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha-jesli chodzi o nasza babska przypadlosc to nie powinnysmy brac ani No-spy,ani polopiryny.Obie te tabletki powoduja rozkurczenie jakichs tam miesni-kiedys to dokladnie wiedzialam,ale niestety juz nie pamietam jak to dokladnie bylo,ale wiem,ze wtedy czujemy sie jakbysmy potop mialy :) Bo no-spe i polopiryne bierze sie wtedy gdy spoznia sie okres-zjada sie 2 tabletki i bierze letnia kapiel.A na drugi dzien nadchodzi nasza babska choroba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blodnyn89
To ja na szczescie kosmetyczki omijam, a takie dzien ze nie chce sie pomkazywac mam dzisiaj :| Własnie zrobilem sobie 3 razy piling antycelulitowy do ciala i hmmm skora faktycznie gladsza, no ale czerwone plamy wokol syfów i tak zostaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×