Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

ja stosuje podklad. dermatolog sam mi powiedzial, ze podklady teraz sa dobre i nie ma problemu. zreszta poczytaj nasz wczesniejsze wypowiedzi. tamwszystko jest opisane. kosmetykow kolorowych tez spokojnie mozna uzywac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
Kobitki normalnie sie zalamalam!!!Strasznie mam skore sucha:(:(:( odstawilam duac na 2 dni i caly czas to samo..nawilzam nawilzam i caly czas luszcace sie czolo i troche policzki....!!nie znam chyba juz dobrego kremu ktory by mi nawilzyl..Co ja mam zrobic!!??Chce dalej uzywac duac bo pomaga..ale to luszczenie:(:(znowu zaczynaja mi wieksze syfy wychodzic.. rano nawet fluidu nie moge zastosowac bo normalnie skorupa...i przez to ze mam taka sucha bardziej sie przetluszcza..powoli brak mi sil...POMOZCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuj na dzien krem poltusty cutibaza. ja tak robie dla rownowagi. nie mozna caly czas wysuszac, bo skora bedzie sie luszczyc ale wciaz produkowac coraz wiecej sebum :o zwlaszcza, ze nadchodza chlodne dni i skore trzeba chronic, zwlaszcza taka nieoslonieta jak nasza luszczaca sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczkabrevoxylu
dziwi mnie to że dziewczyny tu na topiku - niektóre - maja w zastosowaniu leki a nie czytaja ulotek JEŻELI PRZYJMUJECIE JAKIEKOLWIEK PREPARATY NA TWARZ TYPU BREVOXYL A TYM BADZIEJ DUAC ZABRONIONE JEST CHODZENIE NA SOLARIUM - WOGÓLE NIE POWINNO WYSTAWIAC TWARZY NA BEZPOSREDNIE DZIALANIE PROMIENI ale przeciez to jest napisane w ulotce mi np duac nie pomógł - jak mialam gule to i mam ale za to brevoxyl - polecam wiem ze nie dziala na kazdego - na mnie podzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola02
hej wszystkim:) co do solarium to nie wiem ale wydaje mi sie ze po takim promieniowaniu skora moze wiecej produkowac sebum i zatykac pory;/ ja tez jestem blada wiec kupilam sobie Garnier Skóra muśnięta słońcem - Nawilżające mleczko do ciała. zawiera on rumianek co nawilza skore. stosowalam go dopiero dzis ale mam nadzieje ze bedzie si:) bo chce ukryc poszczegolne blizny po tradziku. a samoopalacz chyba nie szkodzi na cere? :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solarium jak i opalanie naturalne sprawiaja, ze skora staje sie grubsza i gorzej sie zluszcza. co za tym idzie zatykaja sie pory. z wiekiem skora ma coraz dluzszy okres regeneracji czyli wolniej sie zluszcza a opalanie jeszcze to pogarsza. poza tym opalanie nie zwalcza tradziku tylko go matuje. no i moga powstac przebarwienia. milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati01
Hej wszystkim! Widze, ze ten preparat Duac to jakies szalenstwo:) w pozytywnym znaczeniu tego slowa:)Bardzo sie ciesze ze zbiera tak pozytywne opinie gdyz zostal mi przepisany przez dermatologa i pokladam w nim wielkie nadzieje:) obecnie jestem po dwoch peelingach medycznych, skora o wiele sie poprawila, blizny potradzikowe znacznie sie splycily jednakze przebarwienia jeszcze zostaly:( od czasu do czasu wyskoczy mi jakas podskorna gula i wlasnie dlatego zamierzam stosowac Duac, no i jescze musze stosowac antybiotyk doustnie przez tydznien...ale ja mam stosowac Duac rano i wieczorem, myslicie ze to dobry pomysl?Tak mi zalecila dermatolog wiec pewnie tak ma byc...pozdrawiam serdecznie, buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak ci zalecila to tak stosuj. chociaz on w nazwie ma nawet \"once daily\" czyli tylko raz dziennie. a producent zaleca stosowanie na noc. czasem dermatolog nie zna jezyka ale ulotke pewnie czyta wiec chyba masz stosowac wg zalecen. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati01
Dziekuje Rewalacjo za odpowiedz:) sama sie zastanawialam nad nazwa i jej zaleceniami, ale wydaje mi sie ze raczej kobitka zna angielski:) wiec wynika z tego ze tak mam stosowac. Tylko ze moje zmiany to nie sa ropne krosty tylko takie podskorne gule, twarde w dotyku i zastanawiam sie czy ten lek mi na to pomoze ale mam nadzieje ze tak:)a na noc tez stosuje masc z apteki robiona na recepte z 5 zl:) w celu nawilzenia cery po peelingach i musze przyznac ze ta masc redukuje wszelkie zaczerwienienia. A stosujac Duac nie powinnam juz stosowac innych preparatow typu Acne derm?Chcialam jakos zmniejszyc widoczne przebarwienia ale lepiej nie stosowac chyba wszystkiego na raz, zwlaszcza ze stosuje doustnie antybiotyk Klimicin...Ech, tradzik to potrafi wyprowadzic czlowieka z rownowagi;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiecej nic nie stosuj bo podraznisz bardzo cere. zwlaszcza jak jestes po peelingach to skora jest bardzo wrazliwa. nie wiem czy na te podskorne gule zadziala :o duac tez zawiera antybiotyk. wlasnie klindamycyne wiec moze masz go i doustnie i powierzchniowo stosowac. najlepiej lekarza sluchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola02
no tak zgadza sie rewelacjo:) dlatego postanowilam uzywac mleczka opalizujacego:))) mam mieszana cere i przyda mi sie nawilzenie dzieki rumiankowi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola jak bardzo chcesz byc opalona to moze kup sobie tabletki capivit sun system :). zawieraja wit. A i E cenne dla skory wiec moze akurat zlapiesz opalenizne. tylko chyba 3 miesiace stosowac takie leki zeby byly rezultaty ale pewnosci nie mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola02
kiedys je lykalam i nic.. ;/ ale wiesz co mysle ze te mleczko mi nie zaszkodzi... tradziku jako takiego nie mam ale te plamy po krostkach;///jak je ukryc? nie lubie sie malowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola02
hmm... mysle ze pouzywam tego mleczka:)) i zobacze co pozniej:) 3maj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missisipi
dziewczyny a mi sie z kolei po kilku dniach stosotwania duacu zrobila dziwna struktura skóry-tak to wyglada jak jakas mala kaszka i strasznie swedzi kurcze nie wiem co zrobic odstawilam go na razie tak jak mi powiedziala derma i duzo w to wklepuje kremu nivea ktos z Was moze tez tak mial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missisipi
halo halo jest t ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missisipi
hej rewelka!! no wreszcie ktos ie odezwal:) kurcze ale ta moja skora strasznie treaz wyglada i jest taka porowata,w dotyku jak grudki piasku nie iem co jest nei tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missisipi
chcialam przeczytac caly ten watek ale neistety nie dalam rady kurcze ja nadal nei wiem czy ten duac mam trzymac w lodowce czy nie/?? pani w aptece mi powiedziala zeby go trzymac w lodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tak jak mnie na koiec podraznil duac i poniewaz po trzech dniach nie zniknelo to lekarz przepisal mi krem ze sterydem i smarowalam nim buzie przez trzy noce i wszystko zniknelo. ale byly tu dwie osoby, ktore duac podraznil w pierwszych dniach i wystarczylo odstawic go na kilka dni. on zawiera nadtlenek benzoilu, ktory bardzo wysusza i podraznia skore i stad moga na poczatku wystapic podraznienia i to spore. z czasem skora sie najczesciej przyzwyczaja. wszystkie srodki i kosmetyki z tym zwiazkiem powinno sie stosowac ostroznie aby skora sie przyzwyczaila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duac trzyma sie w lodowce tylko do momentu otwarcia!!! potem trzyma sie w temp. do 25 stopni. przeczytaj zalecenia producenta. pewne substancje aby nie stracily swoich wlasciwosci trzeba schlodzic na czas przechowywania ale zeby zadzialaly musza byc cieplejsze. to troche jak z warzywami mrozonymi :D zeby dlugo mozna je bylo przechowywac trzeba je zamrozic no ale zeby zjesc trzeba rozmrozic :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missisipi
tak masz racje z tymi warzywami:) kurcze mam nadzieje ze u mnie bedzie wszystko ok smarowalam to kreem nivea a ten krem nawet nei chcial w skore wsiaknac... nawet nie mam jak sie udac do tego dermatologa bo kurcze do niej sa wolne terminy dopeiro za miesiacstosowalam juz najrozniejsze rzceyz na moje pryszcze do tego mam skore tlusta i od tych roznych preparatow skora mi sie zniszczyla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest sytuacja awaryjna i powinna cie przyjac bez kolejki jak osobe z bolacym zebem. po przepisanym przez nia leku wystapilo podraznienie i powinna to obejrzec szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missisipi
kurcze nie wiadomo bo ona kazda osobe przyjmuje chyba z pol godziny i choelrnei dlugo trzeba u niej czekac w kolejce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinek
hej laseczki:) kurcze rewelko ze ty dajesz jeszcze rade tysiackrotnie tlumaczyc to samo to ja cie podziwiam:D hehe laski kochane nie stosujcie kremu nivea!!!blagam was..tam jest tluszcz zwierzecy ktory uzaleznia skore!!kupcie lepiej tak jak radzi rewelka cutibaze,lub jesli macie kase to hydracuivre np(ok40zl)!! tylko nie nivea!! pojawilo sie jakies pytanie o podklady,owszem dobry podklad nawet TRZEBA uzywac zwlaszcza jak sie ma podrazniona skore bo on nas ochroni przed szkodliwym wplywem srodowiska!!!zwlaszcza zima:) jesli chodzi o tabletki CapivitA+E i podobne specyfiki to stosuje,ale jak sie od czasu do czasu nie wystawi po tym skory na slonce(lub solarium) to robi sie ona pomaranczowa!!bo to jest betakaroten i on ma za zadanie chronic nas przed szkodliwym promieniowaniem i jak sie go lyka nie opalajac sie to sie jest pomaranczowym jak po wypiciu duzej ilosci kubusiow:)To jest dobre dla lasek ktore lubia czesto chodzic na solarium bo po tych specyfikach wystarczy pojsc np3 razy rzadziej z tym samym efektem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pulinku :D dzieki za slowa uznania :D wierz mi, ze nie mam juz sily tlumaczyc ale wiem, ze niektorzy nie maja cierpliwosci czytac tego topiku od poczatku. powiedz jak u ciebie efekty po duacu?? pomogl cokolwiek? nie zalujesz zakupu? ja wlasnie zaczelam brac capivit i biore omega3. :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiispi
a w jaki sposob to ze nivea jest na bazie tluszczu zwierzecego wlywa na nasza skore??sorry moze troche glupei pytanie ale ja sie nei znam wogole na dermatologii a ten krem o ktorym psizesz jest za ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missisipi
ja chce pulinek tylko chwilowo nivea uzywac-po prostu zeby podleczyc ta skorupe ktora mam na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×