Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość mariola02
sluchajcie, spoznia mi sie okres.. jestem dziewica i jeszcze nie wspolzylam:) a od 2 tygodni biore antybiotyk - unidox solutab- ktory zawiera doxycyclinum. mam juz regularne miesiaczki i mnie dzwi ze w 30 czy 31 dniu cyklu nie mam okresu... tak juz sie sfazowalam ze zrobilam test ciazowy-mimo ze nie wspolzylam. robilam test po godzinie 18 po poludniu, i wyszlo ze nie nie jestem w ciazy. poza tym czesto boli mnie brzuch i czasem bola mnie piersi jak przed okresem. biore ten antybiotyk dwa tygodnie i podejzewam ze przez niego mi okres sie spoznia... jak myslicie czy to przez to?? odpiszcie:)**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola02
aaa i dodam ze zastanawiam sie juz (mam shizy) ze moze test klamie i chce zrobic jeszcze raz. nie wspolzylam ale mam wariacje!!! ;/ odp:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej poczytac w ulotce czy takie objawy moga wystapic. no i lekarza tez warto byloby popytac. no i udac sie do ginekologa. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mariola 02
Po pierwsze mariola 02- uspokój się. Jeśli nie współżyłaś- NIE jesteś w ciąży. Na 100 procent. W Twoim wieku 31- 32 dni to zupełnie norma. Gwarantuję, że jesli tylko się wyluzujesz- dostaniesz okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola02
na ulotce nic takiego nie pisze pisze tylko ze moze byc ograniczona produkcja krwi czy cos takiego... no ale bez wspolzycia sie tak nie da co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
hejka wszystkim..o co chodzi - na opakowaniu pisze ze trzeba ten zel unikac z wypryskami?? no to gdzie ja ma to stosowac jak nie na wypryski?? hah nie rozumiem...i jeszcze jedno pytanie- stosujecie gona cala twarz? pozdrawiam i z gory dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola02
aha. mam jeszcze pytanie jak myslicie : jak robilam ten test po 18 (wsumie to w centrum handlowym z kolezanka w wc:) to wynik jest wiarygodny-czytalam gdzies ze powinno go sie robic rano wyszlo ze nie jestem w ciazy czy wierzyc czy znow zrobic?? .. no i znajomi mowi mi ze antybiotyk opoznia okres.-wierzyc?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona duac stosuj na cala twarz z wyjakiem okolic oczu, ust. mariola czy ty zwariowalas? :D jesli nie wspolzylas z mezczyzna to nie jestes w ciazy. test robi sie rano ale to nie zmieniloby w twoim przypadku wyniku. ludzie nie sa wiatropylni ;) :D:D:D milego wieczoru wszystkim zycze i udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola02
heh ja wiem wiem ale juz schizuje bo sama nie wiem;/ na 100% nie wspozylam i jestem dziewica tylko doszlo do petingu ale moj partner nie mial wytrusku w okolicach moich narzadow-o ile wgoole go mial:) mysle ze to przez ten antybiotyk. a to popoludniu nie mozna robic testu? moja sis robila i jak byla w ciazy to po poludniu jej wykazalo ze jest:) wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
a Wy nawilzacie skore np 30 min po zastosowaniu tego zelu? bo podobno wysusza dzisiaj pierwszy raz bede stosowac i niewiem..kupilam babydream bo tez slyszalam ze dobry..jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny pingwin
ja koncze tubke duacu i uwierzcie mi nie nawilazałam ani razu twarzy tzn myje twarz i nakladam go na noc rano zmywam twarz i nakladam krem - pod oczy i nawilzajacy nie mam efektu sciagnieytej skóry zero przebarwien, syfków, itp, itd jestem sczesliwa dzieki takim topikom moge zyc normalnie pozdrawiam wszystkie duaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niczym nie nawilzalam skory. bardziej wysusza mi skore skinoren a duacu prawie w ogole nie czulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
aaa to fajnie..ja sie obaiwam przesuszenia bo mam juz sucha skore po brevoxylu ktory odstawiam bo dzisiaj doktor przepisala mi wlsnie duac:) mam nadzieje ze pomoze!!! pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
a stosujecie na cala twarz? bo ja mam glownie na czole i brodzie a na polikach jakies 2 syfki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
hehe sorki zamulilam..przeciez przeed chwila sie o to pytalam sorki....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
Juz chyba ten tradzik tak mnie dobija ze niewiem co pisze.......ale damy rade!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja JA pisze z Anglii i bylam niedawno tu u lekarza i wiecie co on nic nie wiedxial o diifferin. Bo ja go sie zapytalam o recepte bardzo bylam kiedy z niego zadowolona wiec chcialam powtorzyc kuracje. On powiedzial ze tu zawsze przepisuje duac, ale ja i tak wybraal duac po pozniejszej rozmowie on sie soksultowal i powiedzial ze diiferin jest mocniejszy niz duac. Uywam diiferin od och tygodni jest o ale wysusza troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
ehh...wczoraj na noc posmarowala pierwszy raz duackiem twarz..i hmmm mam wrazenie ze wiecej wyszlo mi syfkow:(:(:(:( jenysku ja juz naprawde mam dosyc...przez ten tradzik nie mam ochoty wogole z domu wychodzic..najlepiej zamknac sie w pokoju zeby nikt mnie nie musial ogladac....fakt ze nie wysuszyl mi tak buzi jak to czynil brevoxyl...zrobilam przed chwila maseczke z zeilonej glinki nalozylam krem babyderam i za jakies 30 min znowu poloze duac..mam nadzieje ze efekty beda...pozdrawiam was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wania
A ja stosuje duac i Unidox juz 3 tydzien i widze poprawe!!!jupi!!!! A jak długo wy stosowaliscie Duac? Tak sie boje że jak odstawie ten lek to wsyztsko wroci...A ostatnio dermatolog mi powiedizął ze nalezy go przez cały czas przechowywyac w lodówce a nie tylko do otwarcia!!! Pozdrawiam i pwoodzenia!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola02
zrobilam drugi test i znow wykazalo ze nie jestem w ciazy a wiec o co chodzi... ;/ pewnie ten antybiotyk tak dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
hmm mi sie wydaje ze jednak trzeba po otwarciu stosowac go w normalnych warunkach! tak pisze na opakowaniu!!!ja niechce tego tradziku:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
trzymac w normalnych warunkach*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
do Wani - Sluchaj a stosowalas duac na cala twarz? i ile razy dziennie? wogole jaki mialas rodzaj tradziku .jak sie objawial? niewiem czy dobrze robie ale 30 min przed zastosowaniem zelu smaruje sie kremem nawilzajacym a potem dopiero duac...jak myslisz? dziekuje z gory:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wania
Ja smaruje raz dziennie (noc) na cala twarz oczywiscie omijajac okolic oczu...Wiecozrem normalnei myje twarz zelem effaclar a potem duacu bez niczego nawilzajacego..Duacnei wysusza mi skóry... A rano tez zelem i na to krem effaclar A.I miejscowo a potem krem nawilżający i podkład no i jakos w miare wygladam..Wiadomo przed okresem zawsze cos tam nowego wyskoczy ale generalnei nei jest zle..troche cierpliwosci a duac zadziała napewno!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
do Wani - wiesz..ja mam jeszcze taki problem ze uzywalam ostatnio brevoxyl, ktory strasznie wysuszl mi skore i caly czas nie moge uzyskac normalnej skory co do nawilzenia..strasznie jest wysuszona..ale zarazem tlusta ;/;/ ehh..no tez mam zel effeclar..ale gdybym ja rano stosowala krem nawilzajacy to bym wygladala jagbym sie posmarowala olejem..strasznie sie swiece..no i uzywam kremu matujacego siarkowa moc ale on nie nawilza tylko wrecz przeciwnie...ja juz nie wyrabiam..nie potrafie normalnie funkcjonowac..:(:(:(:(:(:(...ograniczam wychodzenie z domu do minimum - szkola- chodze bo musze:(:(:( w autobusie jak jade mam wrazenie ze wszyscy patrza sie na moja twarz -wiem obsesja - nie mam jakos baaaaaaaaaaaaardzo duzego tradziku< najgorzej jest z czolem i broda + kilka na policzkach i nosie> ale bylam przyzwyczajona do normalnej twarzyczki..twarzyczki ktorej sie nie wstydzilam..a teraz..naprawde wierze ze ten duac pomoze...ale boje sie ze jak brevoxyl zabardzo nie zadzialal i effelar k to duzac tez nie...:( postaram sie byc dobrej mysli... Pozdrawiam Was wszystkich gorąco i ciesze sie ze są takie fora w internecie na ktorych czlowiek moze sie wyzalic i "porozmawiac" z ludzmi z podobnymi problemami..............dziekuje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie co do tego wysuszenia twary... Kupcie sobie maseczke nawilzajaca Avene jest przefantastyczna uzywajcie raz na tudzien najlepiej na noc i nie zmywajcjie jej!!!tylko chusteczka przetrzyjcie po 20 min. Jest super dziala wlasnie silie nawilzajaco i kojaca wlasnie na takie twrze wysuszone i zmeczone tymi duacami , differinami i co tam jeszcze Jesli macie silnie przesuszoana twarz to zastosujecie dzien po dniu przez 5 dni Polecam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womennn
mariola02 ty jesteś naprawde chora...;/ może cofniesz się do zerówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×