Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość wommenn
diana tak duac jest na receptę.... a co do duac;u to ja juz sama nie wiem stasuje go ok miesiąc a pryszcze jak byly tak i są napierw bylo lepiej a teraz znowu to samo juz nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Dzięki wommen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana 24 duac jest na sredni i umiarkowany tradzik grudkowo-krostkowy. najlepiej gdyby lekarz ci go przepisal bo jesli masz problemy hormonalne lub tradzik ropowiczy z naciekami to nie pomoze ci. w duacu jest klindomycyna i nadtlenek benzoilu, popularne substancje w leczeniu tradziku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizzard
Rewellacjo mozesz mi powiedziec jak znaczne blizny mialas? tylko kropki czy tak jak wiekszosc place okolo 1 cm2 ? jaki znaczne nasilenie pigmentu mialas? moze znajdziesz jakas strone i pokazesz na przykladzie jaki odcien:) mozesz powiedziec jak procentowo pomogl kwas migdalowy? i jakie rezultaty byly po 1, 2 , 3 zabiegach:) sorry za klopot. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizard ja mialam tylko brazowe kropki jak duze piegi na calym czole i troche na policzkach. nie mialam wiekszych blizn bo z tradzikiem rozprawilam sie szybko i nigdy niczego nie wyciskalam. juz sam duac troszke to rozjasnil ale po 2 peelingach juz mialam jasne czolo. nie mam zadnych blizn na czole. nie wiem jak ci to z tym pigmentem wyjasnic ale ja mam oliwkowa karnacje wiec dosyc ciemne te plamki byly. po 2 zabiegach wszyscy zwracali uwage co ja zrobilam z cera i jak to mozliwe ze w tak krotkim czasie pozbylam sie i krost i na dodatek przebarwien. nawet nie wiem gdzie szukac zdjec. pokaz mi jakies stronki ze zdjeciami to moze dopasuje cos do tego co ja mialam. nie jest dla mnie klopotem odpowiac na twoje pytania. czytasz odpowiedzi i pytasz o cos innego wiec nie musze sie powtarzac. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz duze przebarwienia i blizny (dolki) to chyba lepiej bedzie zainwestowac w mocniejsze kwasy (glikol, yellow peel, itp.) kwas migdalowy jest dosyc lagodny. ja mam rewelacyjne efekty ale ja mialam tradzik tylko kilka miesiecy i zadnych dolkow czy starych blizn. tutaj jest taki topik gdzie dziewczyna publikuje zdjecia czy ktos wyleczyl taki tradzik. mialam wiekszy tradzik natomiast ladniejsza cere obecnie. wiesz gdzie te zdjecia? o ktorym topiku mowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizzard
niestety nie wiem:( ale ja mowie zebys mi pokazala jakis kolor na obojetnie jakiej stronce:) np na kafeterii jakis odcien na jakiejs reklamie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizzard
Szczesciara:) ja w zasadzie tradziku nie mialem, jakis malych krostek tylko 3 moze 4 wielkie gule na przemian w innym miejscu, po 2 tygodniach z duaciem nie amm juz nic, pozostaly tylko przebarwienia na policzkach, skroniach i zuchwie... dosyc znaczne bo zajmujace okolo 1 cm kazde mam okolo 7 z mocnym pigmentem i milion mniejszych ze nieco slabszym odcieniem... chyba tylko solarium mi pomoze, ( u mnie nie nasili tradziku bo nei ma co nasilic- mam gronkowca) P.S jestem slepy nei moge znalezc tego koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizzard
wiem ze kobiety widza wiecej kolorow ale zeby literek i cyfry tez??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizzard
juz przejrzalem na oczy:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womennn
ja mam takie pytanie od jakis 2 tyg przyjmuje tabletki anty Cileest czy jest to mozliwe zeby po tym pogorszyła się cera dodam ze jak juz pisałam stosuje duac juz z misiąć a krosty nadal wyskakują...;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WuWa
zacznijcie uzywac retinoidow :) w szczegolnosci polecam Zorac.. retinoidy + leki przeciwzapalne (np. Duac) i wtedy zwalczamy skutecznie zarowno objawy jak i przyczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
womenn ja nie wiem co ci powiedziec. nie mam problemow hormonalnych wiec nie wiem czy tabletki moga poogrszyc sprawe. najlepiej poradzic sie chyba lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on..
u mnie duac też nie pomaga tzn gdy zacząłem uzywac cera sie poprawiła i myslałem ze schodzi ale trwało to tylko tydzien a teraz jest o wiele gorzej tak jaby wpływał negatywnie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
hm nie nie wiem poczekam jeszcze troche i zobacze czy przejdzie czy nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola02
mi raczej duac pomaga:) mniej mam syfkow i wogole zmienilam ostatnio fryzurke i mam wieksze powodzenie:p hehe.. no tylko przed okresem mi cos wyskoczy ale nie przejmuje sie tym:) zawsze staram sie byc usmiechnieta i zadowolona no i jem wszystko - wazna jest dieta a organizmowi jest potrzebe wszystko nawet czekolada! moim zdaniem to mit ze czekolada szkodzi:) co o tym myslicie? a wracajac do tego wyciskania to jak juz widac biala koncowke syfka to wydaje mi sie ze mozna wycisnac mi sie wszystko pozniej ladnie suszy i pozniej goi i znika:) buz:* :* piszcie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinek
:):)no popatrz rewelacjo!!jakas telepatia chyba bo juz dluugo tu nie zagladalam:) wiec ja nie potrafie sie zastosowc do rady pani doktor i po prostu nie moge wytrzymac bez wyciskania:(najgorsze jest to ze nie tylko tych dojzalych syfkoow ale wszystkiego co mi sie na twarzy nie podoba,ostatnio nawet pieprzyka zdrapalam:(pozniej jestem zla na siebie tak bardzo ze najchetniej bym sie zamknela w pokoju i nie pokazywala przez 2 dni...apotem znowu robie to samo...:( no ale wracajac do duacu: mialam przykaz taki ze od 8ego dnia po zluszczaniu mialam stosowac duac na noc i potem biodermine,a rano tylko biodermine.Jednak po tym drugim skora jest taka "tepa" w sensie nie da sie rozprowdzic podkladu i tak jakos sie wysusza ze w okolicach oczu(choc je omijalam),i brody skora mi sie zaczela luszczyc i piec.A balace gule i tak sie pojawialy:(wiec na razie zaprzestalam tej kuracji,luszczaca skore "zreperowalam"swietnym kremem z propolisem i wrocilam do starych kosmetykoow i jest lepiej:)Zauwazylam ze gdy potraktuje cere czyms nawet tlustym (Propolisem badz takim Hydracuivre),a miejscowo na noc dam duac i sudocrem to lepiej na tym wychodze. Ale za to duacu uzywam co dwa dni na cale plecki,staram sie tam nie drapac i jest lepiej:)!!! Wniosek prosty:duac pomaga ale nie wolno wyciskac!!biodermina raczej nie dla mnie:(a na wycisniete sudocrem jest swietny:) ..aha w czw mam drugie zluszczanie i przysiegam publicznie ze sie powstrzymam do tego czasu od wycisniecia:D...ciezko bedzie...wiem:( pozdrawiam wszystkich i rewelacje osobno:):)D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinek
..aha jesli chodzi o solarium...wiec to prawda ze przebarwienia po tradziku sa bardziej widoczne na jasnej skorze(ja taka mam).Wiec moj sposob jest taki ze kupuje dobry samoopalacz(w zelu) i mieszam go z moim ulubionym kremem do twarzy:)zreszta tak samo robie jesi chodzi o balsam do ciala:) a raz na jakis tydzien smaruje sie samym samoopalaczem i efekt jest naprawde super!!!!polecam..a pozatym zauwarzylam pewna prawidl;owosc ze po samoopalaczu tym ktory akurat uzywam,syfki jakby znikaja!!nie wiem czy to tylko zludzenie bo tych przebarwien nie widze ,ale mam wrazenie ze jest tam jakis skladnik ktory moim syfkom nie odpowiada:Phehe bo to fakt ze nawet najlepsze samoopalacze troszke przesuszaja skore:) pozdrowki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pulinku, no ciesze sie bardzo, ze jestes zadowolona z duacu. gdybys jeszcze dala szanse swojej buzi i przestala wyciskac to bylabym jeszcze weselsza :D sprobuj nad tym zapanowac bo zostana ci slady :( ja jestem juz po 4 peelingach, jeszcze jeden i koniec :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwusek89
czy contratubex i cepan sa takze na przebarwienia? wybiela mi te plamy po pryszczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy one w ogole sa przeznacone do przebarwien po tradziku. znajoma uzywala jedno i drugie na zwykle blizny, ja tylko contractubex na blizne po oparzeniu. na twarz nie dallabym tego chyba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizzard
jestem po pierwszym zluszczaniu kwasem glikolowym 35% czy to jest mocniejszy kwas od migdalowego? jest lepszym rozwiazaniem niz kwas migdalowy? szczegolnie gdy mam spore blizny i przebarwienia. jak myslisz rewelacjo ile zabiegow musze wykonac? jak narazie po 4 dniach efektow nie ma:( a pieniedzy starczy mi na 4 zabiegi czyli jeszcze na okolo 3,5 tygodnia(wykonuje co 8 dni) niech ktos napisze swoje spostrzerzenia i uwagi odnosnie tego kwasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizzard. kwas migdalowy jest znacznie lagodniejszy ale jedyny, ktory mozna stosowac jak sie ma niezaleczony tradzik. Glikolowy mozna stosowac dopiero jak tradzik sie zaleczy. Mi lekarz powiedzial, ze moich mikroblizenek nie zniszczy juz migdalowy wiec moge zrobic kilka glikolowych 20% u kosmetyczki (raz w miesiacu) badz na wiosne on moze mi zrobic mocniejszy kwas. Nie wiem jak to jest w twoim przypadku ale ja dlatego zawsze mowie zeby ludzie nic nie wyciskali bo jak wygraja z tradzikiem to przegarja z bliznami. ja sie pozbylam drobnych przebarwien bo nie wyciskalam. tam gdzie zdrapalam cos na skroniach to sa jeszcze slady. A na czole mam te mikroblizenki czyli malutkie doleczki, ktore wugladaja jak rozszerzone pory. i to moze zniszczyc glikol o wiekszym stezeniu bo wnika w glebsze warstwy skory. ale po takim zabiegu juz ok. tygodnia w domu trzeba siedziec bo skora jest czerwona podrazniona i schodzi platami. Powiem ci jeszcze, ze moje kolezanki chodza na glikol do kosmetyczki i placa po 30zl za zabieg raz w tygodniu. nie wiem na czym to polega, ze lekarz robi jeden za ponad 300zl i skora bardziej schodzi. moze stosuje inne stezenia. poza tym jak zabieg wykonuje lekarz to wiesz, ze zareaguje gdyby wystapilo jakies podraznienie u kosmetyczki tej pewnosci nie masz wiec ja sie wybiore do lekarza jednak. no i zeby zniszczyc te lata wyciskania to naprawde nie wystarczy kilka zabiegow. ja mysle, ze to sa lata zabiegow w odstepach miesiecznych. blizny sa czesto bardzo ciemne i glebokie wiec wiele warstw skory trzeba zluszczyc. a skora nie regeneruje sie z dnia na dzien tylko mniej wiecej miesiaca potrzebuje wiec zabiegi raz na miesiac czy poltora miesiaca maja sens. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizzard
cena zalezy od producenta kwasu, jego stezenia(%) oraz od marży salonu lub lekarza:) chyba zafunduje sobie za ostatnie pieniazki peeling azjatycki bo przeciez "pieknosc w bólu sie rodzi". Na glebokie blizny koloru ciemnej sliwki chyba tylko peeling azjatycki pomoze (200-300zł). Pozdrawiam wszystkich, milutką Rewelację w szczegolnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bełkot
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×