Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Duac
a dlugo uzywasz duac bo ja 2 tygodnie...?????????????moze neiwszystkie syfy mi zniknely z 4-5 mam ale poprawa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzaca
czesc dziewczyny ja stosowalam kiedys duac i musze powiedziec ze cos pomogl .razem z duacem bralam antybiotyk tetralysal .po miesiacu przestalam stosowac te leki i teraz zaluje . z tradzikiem mecze sie od 4 lat i mam juz naprawde dosyc. przez tradzik bardzo spadla mi samoocena ,. teraz wybieram sie do dermatologa aby przepisal mi spowrotem duac i tetralysal. wiem ze na efekty trzeba bedzie poczekac ze 2 miesiace ale dam rade. i jeszcze jedno nie polecam oczyszczania twarzy u kosmetyczki jesli nie macie wyleczonego tradziku bo zapewniam ze bedzie duzo gorzej wiem bo sama sie o tym przekonalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaaaa
To powodzenia życzę;) a nie wiecie czy opalać to się nie można tylko po nałożeniu Duacu czy tak ogólnie też nie można??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzaca
a i jeszcze cos . czy ktos po stosowaniu duacu wyleczyl calkowicie tradzik i jak dlugo mu to zajelo . prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzaca
opalanie szkodzi . przez piersze pare dni moze sie wydawac ze jest lepiej ale potem bedzie gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaaaa
to mi dałas odpowieedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzaca
niestety;(lepiej byc ladym przez jakis czas niz meczyc sie z tymi pryszczmi bog wie ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAd
nie radze Wam sie opalac ;]. stosowalam Duac + Tetralysal 2 miesiace, duuza poprawa ;] ale teraz jestem na innych lekach. nie mozna caly czas stosowac jednych antybiotykow.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonkowy
hej, od trzech dni stosuję duac i faktycznie zmniejsza on trądzik, alee.. codziennie rano budzę się z opuchniętą, czerwoną jak rak, przesuszoną i szczypiącą twarzą :( dopiero jak wezmę wapno i claritine i posmaruję tłustym kremem, to to wszystko ładnie schodzi, nadal mam baaardzo przesuszoną skórę, no ale działa to na trądzik.. czy powinnam przerwać stosowanie i iść do dermatologa, czy może tak się dzieje zawsze na początku stosowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
musisz to przectzymac mialam dokladnie to samo;p jak 3 dni wytrzymalas to jeszcze z 1-2 i bedze dobrze niebedzesz czyc juz tego pieczenia i czerwone bedze coraz mnie albo wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalolla
u mnie tez tak bylo na po czatku-mialoam strasznie prezesuszona skore ,a teraz po miesiacu stosowania duacu[nie dostalam do tego zadnego antybiotyku od dermatologa] jest ok wogole mi sie skora nie wysusza i okgolnie lepiej wyglada moja twarz, zycze powodzenia;) aha i jeszcze jedno, ja stosuje rano i wieczorem ...a jakk Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzaca
Ja ide dzisiaj do dermatologa . Mam nadzieje ze Duac i Tetralysal pomoga mi sie pozbyc tradziku do wrzesnia bo ide do nowej szkoly i chcem jakis wygladac . zyje nadziej ze bedzie ok bo jak nie to chyba strzele sobie w łep hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus11
ja także stosuje tetralysal + od wczoraj zaczełam duac=] po tetralysanie jest naprawdę very very duża poprawa;D - nic się nowego nie pojawia;) uważam, ze polaczenie tych dwóch lekarst może przynieść dobre efekty;) ja po jednym nałożeniu Duac\'u widzę poprawę i do tego, jak wszyscy piszą, że przesucha skóre itd... ja nie mam nic;) nic nie wysusza , ani nie podrażnia. Jestem pełna nadzieji, że stan cery będzie lepszy, ponieważ za 2,5 tygodnia zielona szkoła... a tam wyjście na basen ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus11
sorry, za literówkii;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
no musisz dawac dupy z czysta morda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika122
kurde a ja po zastosowaniu mam czerwone plamy na polikach;| trzyma mi się drugi dzień, smaruje wszystkim, zwłaszcza kremami nawilżającymi i nic nie przechodzi ;( powoli tracę nadzieję, ze w ogole zniknie. Zwlaszcza ze te poliki, nie miałam aż tak zasyfione, a z tymi plamami jest o wiele gorzej. Mieliście podobnie? Obudźcie we mnie iskrę nadzieji =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angola
Czesc, ja duac stosuje okolo 2 miesiecy, 2 dni temu kupilam nowa tubke. Samych pryszczy to mam kilka ale nie wiem co zrobic z tymi kolorowymi plamkami. nie pamietam zebym miala cos takiego przd stosowaniem duacu. Pomocy !!!! co moze pomoc na takie blizny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombieeeee
smarój gównem to pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
a najlepiej je wpierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela_2
Ja też miałam bo duacu przebarwienia, w ogle nie chciało mi się to goić i do teraz mam małe czerwone plamki. Stosowałam No-Scar- troche pomógł, potem chodziłam na piligi kawitacyjne- już bardziej pomogły. Duża poprawa nastapiła po seriach zabiegu Vioforem. U mnie poprawa, okazało się że mam paradontoze ;/ dentysta stwierdził, że to może być przyczyną trądziku ;O. Lecze to i jest poprawa... nie wiem czy to dlatego, że wiosna itd. czy spowodu leczenia paradontozy ;p Pozdrawiam aha odstawiłam antybiotyki w cholere ;D i wrescie zaczeło mi się goić wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozne kupic duac bez recepty
? bo konczy mi sie, a nie chce isc do dermatolog zaplacic 100zl tylko po recepte:o a moze znacie jakis tanszy odpowiednik duacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
ja tez używałam duak i bardzo mi pomódł,nie miałam żadnych plam- przeciwnie -rozjaśnił mi przebarwienia.jednak duac był dość drogi dlatego obecnie używam BREVOXYL -kosztuje ok.25zł,nakładam go na noc,jest baaaardzo wydajny ale używam go co 2-3dni ponieważ wysusza i skóra się łuszczy przy codziennym stosowaniu.widzę poprawe.polecam.i oczywiście krem z filtrem 50.polecam PHARMACERIS A. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzaca
ja ide dzisiaj do dermatologa i powiem mu zeby przepisal mi duaci tetralysal bo kiedys to uzywalam i cosby mi nawet pomagalo. wczesniej przepisal mi epiduo i po 3 tygodniach stosowania jedyne co moge powiedziec o tej masci to PORASZKA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWEeeeeeeee
Mam pytanie :) Czy przy stosowaniu Duac\'u na noc, rano sie go zmywa? Czy chodzi sie caly czas z tym na twarzy az do nast wieczoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWEeeeeeeee
Mam pytanie:) Czy przy stosowaniu Duac'u na noc, rano sie go zmywa? Czy chodzi sie caly czas z tym na twarzy az do nast wieczoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaggggg
rzetelne informacje na temat DUAC\'u hej! sama stosuje Duac od 2 miesięcy i chciałam sie wypowiedzieć. Trafiłam na b. dobra dermatolog i moge udzielic pary rad. otóż efkety stosowania Duacu widać po jakimś czasie, u mnie stosunkowo szybko bo po ok. miesiącu, ale trzeba go dlużej stosować. Ja zaczynam drugą tubkę, czyli w sumie to będę go smarować 4 miesiące. Poza tym na początku skóra strasznie mi się przesuszała, bo tak działa ten lek zanim skóra się przyzwyczai. Polecam krem nawilający Dermalibour, ratuje wysuszoną skórę (jego konsystencja wydaje się tłusta, ale tłusty nie jest, nie zatyka porów. Chociaż na teraz, jak jest ciepło jest trochę za cięzki. Dermatolog poleciła bym na teraz kupiła Clen-Ac, tez jest nawilzający ale lżejszy. Jeszcze go nie kupiłam, bo w sumie moja skóra już do DUACU sie przyzwyczaila i nie jest juz taka sucha). Poza tym NIE MOżNA STOSOWAć DUACU MIEJSCOWO! ok, wysuszy Ci jednego pryszcza ale obok moze pojawic Ci sie nastepny i tak w kółko. Trzeba go stosować na całą twarz. Poza tym po otwarciu nie trzeba go trzymać w lodówce - patrz ulotka. Jedynie przed otwarciem tubki. NIE MOżNA SIE OPALAC JESLI STOSUJE SIE DUAC! Bo mogą zrobić sie plamy. Można jak najbardziej stosowac pudry, fluid ale tylko te z apteki przeznaczone do cery tłustej/trądzikowej. Polecam Unifiance we fludzie do cery tłustej, jest bardzo lekki. to chyba juz wszystko. mam nadzieje ze komuś sie przyda. pozdrawiam! Aha, dermatolog mi mówila zeby wyleczyc calkowicie tradzik trzeba na to poswiecic 2 lata. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaggggg
AHa zapomnialam dodac ze trzeba go stotować CODZIENNIE! wtedy dziala, inaczej to jest bez sensu. ja stosuje go rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWEeeeeeeee
Duac ponoc sie stosuje wieczorem :) Ale tez wole uzywac rano bo lekko rozjasnia chyba te niedoskonalosci ^^ tak mi sie wydaje. A jak posmaruje wieczorem i zmyje rano to mam cala czerwona gebe i piecze strasznie ;/ Co do duacu to puki co przestalem go uzywac bo skore tak mi wysuszyl ze masakra...Bledem tez bylo ze z poczatku smarowalem b. duze ilosci kremu... teraz juz tego bledu nie popelniam :) Moge jeszcze polecic szlawie z mieta na skore - teraz gdy nie stosuje duacu robie sobie z tego oklady i chyba tez pomaga. Duac stosuje chyba od ponad tygodnia - dermatolog przepisala mi go razem z Metronidazolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lui24
Napiszcie prosze czy ktos stosowal dłuzej EPIDUO niz miesiac? jesli tak to czy ten preparat pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusia_wawa
Hej, mam w miarę delikatny trądzik na policzkach i od kilku dnia używam DUACu (przepisał mi go dermatolog) i po użyciu przez długi czas mam bardzo czerwone policzki, czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×