Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Orzechowapinky
Ja używam żelu od jakiś 3 miesięcy i naprawdę widać efekty! Wypryski zginęły, a blizny zbladły a po pewnym czasie już nawet ich nie widać. Moja cera jest gładka, a jeśli wyskoczy mi jakiś wyprysk, to jeden, malutki, który znika a nie cały wysyp krost. Nie miałam też problemów z piekącą, zaczerwienioną skórą, czy złuszczającym się naskórkiem, bo dermatolog zaleciła mi na początek stosować go raz i dwa dni przerwy, a po miesiącu odwrotnie- dwa razy i dzień przerwy. Polecam ten żel. Mi naprawdę pomógł a miałam już dość tych zaczerwień i krost na twarzy. Teraz już nic po nich nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0sweetness0
Mi pomógł :) STYLOWI.PL Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam Duac żel 30 g- duża tuba za 60 zł z przesyłką. Dostałam po nim uczulenia, dermatolog zakazała mi jego stosowania ;( Użyłam go zaledwie 2 razy na noc.. Termin ważności do 05.2014 r. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na: quality91@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuna88
KUPIĘ DUAC!! kontakt beatteer@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biinciaaa
Witam !! Kupię DUAC proszę o kontakt bincia15@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podryw - co teraz
nie poprawil stanu mojej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczka123
Jak nie pomoże, to ja z swojej strony polecam epiduo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomno
witam wszystkim.. sprzedam DUAC 15g.. zainteresowani proszę pisać na tomno@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadinas
Witam. Chetnie kupię Duac. Prosze o kontakt nadinskora@gmal.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczyca99
ja przestałam walczyć z trądzikiem sama i "leczyłam" sie pod kontrolą dermatologa. stosowałam kilka albo nawet kilkanaście różnych maści i dopiero jak lekarka przepisała mi Curiosin, to efekty sa rewelacyjne. na początku smarowałam kilka razy dziennie ale po kilku dniach juz tylko na noc i mogę śmiało powiedzieć ze to najlepsza maść jaką do tej pory stosowałam. jak jakiś wyprysk zauważę na twarzy to smaruje na noc i juz go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oneczek
Ja również stosowałem Curiosin, efekty były już po paru dniach. Krosty szybko znikały a nowych nie było już tak dużo, a po kilku tygodniach tylko sporadyczne wypryski ale bez stanów zapalnych jak poprzednio. Wcześniej strasznie męczyłem sie bo niektóre wypryski sie jątrzyły. Teraz to juz dermatolog stwierdziła że leczenie zakończone ale jak cos widzę że zaczyna sie robić to smaruje maścią i szybko sie goi, bez problemowo. Oczywiście oprócz Curiosinu codziennie, toaleta twarzy mydełkami z olejkami i glinkami. Staram się zmieniać i kupuje różne ale nie zauważyłem różnicy w działaniu. Tzn jak sie już wykurowałem tą maścią to mydła są jak by podtrzymujące efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy.. ostatnio stosowałam miejscowo DUAC a dziś opalałam się troche... nie dość że czerwona na twarzy to z czerwonymi planami-przebarwienia tam mnie używałam duac... co mam zrobic? to zejdzie? bede opalona w plamy? POMOOOOOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neibardzo33
Używałem tek "leku" i nie jestem zadowolony, pryszczy mam chyba więcej niż miałem - pieniądze wywalone w błoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoczka123
Jak nie pomoże, to ja z swojej strony polecam epiduo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania żel epiduo 45g x 2. Jeden za 90 z ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania zel duac, 50g - nie otwierany !! 90zl. cena w aptece 70-80zl za 30g. gg 3808877

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimek ;)
Jeżeli piecze Was skóra po Duac'u to zastosujcie krem na podrażnienia - Bepanthen. Mi dermatolog wręcz nakazała smarować nim twarz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopecerka3
Ja mam dobrą radę w ogóle nie kupować duacu i będzie dobrze poszukajcie lepiej innego leku, który nie robi takich rzeczy z organizmem jak ten specyfik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietajcie, że żel DUAC nalezy trzymac w lodowce w temp od 2C-8C. Od otwarcia 2 msc i do smieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie stosowałem ,zadnego DUCATU,za to cudownie przy tradziku sprawdza sie olejek rycynowy,tanie i superskuteczny,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uhm, już wszyscy o tym wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam pytanie mi pani doktor przepisała mi duac 2 razy dziennie rano i wieczorem ale nie wiem czy mogę stosować też krem bo na pewno trzeba twarz umyć i dopiero po umyciu nałożyć duac a potem krem czy najpierw krem a potem duac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewela2
Duac to nie jest najlepsza opcja, proponuje rozważyć inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasabas133
Miewasz problemy z trądzikiem to www.aptekainternetowa24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka66
A czy trzeba się co jakiś czas konsultować z dermatologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy chciałam Was uprzedzić, żeby po 2 miesiącach wyrzucić Duac nawet jeśli nie został zużyty ponieważ ja za namową swojej pani dermatolog, używałam 3 miesiące i przestał działać, ponieważ klindamycyna w nim zawarta traci swojej właściwości, gdy kupiłam nową tubkę trądzik znika z dnia na dzień;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pree
Stosuję duac, i jestem bardzo zadowolona z efektu. Chciałam zapytać, czy ktoś może wie, jak jest po odstawieniu żelu? Mam się przygotować na kolejną wizytę u dermatologa i wykupienie recepty, czy może macie już spokój chociaż na chwilę z wypryskami na twarzy? Pozdrawiam dziewczyny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadinas
Chętnie odkupie Duac. Proszę o kontakt na meila nadinskora@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina93
Cześć. Ja dokładnie zaczęłąm kurację 10 paż 2013, dzisiaj 19 i efekt jest, ale marny. Dodatkowo stosuję antybiotyk: Tetralysal. Poczekam jeszcze dobry tydzień, będę żywiła się nadzieją, że potrzebuję czasu. Duac akurat nie wysusza mojej cery, w przeciwieństwie do Brevoxylu, który stosowałam przed Duacem (bez konsultacji z dermatologiem). Generalnie Brevoxyl pomógł mi w 60%, po miesiącu ciągle pozostawały jeszcze "bardziej wytrzymałe" krosty, dlatego poszłam do Pani dermatolog z prośbą o całkowite wyleczenie. Widziałam opinie na temat Duaca i myślałam, że góra 7 dni i będzie efekt murowany, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość. Dodam, że nie podrażniam niczym twarzy. Także za tydzień odezwę się i jestem ciekawa czy potwierdzę opinie pacjentów na temat skuteczności Duaca. Pani Dermatolog mówiła o 2-3 tyg. ZOBACZYMY. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, sprzedam Duac za 30 zł już z przesyłką, zapłaciłam ok 45 zł ale posmarowałam się 3 razy i mam mega uczulenie, niestety nie mogę go używać. Został otworzony 17.10., wazność po otwarciu : 2 miesiące. Proszę pisać na meila justyna-b22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×